5 Kat Etkili Aşk Büyüsü

Uzun zamandır insanların merakla ilgilendikleri konulardan biri de etkili aşk büyüleridir. Bu büyülerin etki süresi çok kısa olmasının yanında karşıdakine zarar vermeden duyguların açığa çıkmasını sağlar. Peki, 5 kat etkili aşk büyüsü nasıl yapılır? Hangi eşyalar kullanılır?

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, etkilenilen kişiye karşı onun da etkilenmesini sağlamak için yapılan büyülerdir. Uzun vadede etkili olmasının sebebi düzenli ve dikkatli yapılmasıdır.

Diğer büyü çeşitlerinin aksine çok fazla malzemeye ihtiyaç duymadan dilediğiniz kişiye karşı yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta kötü amaçlar içermeden uygulanmalıdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

5 kat etkili aşk büyüsü karşıdaki kişinin resim, kolye, bileklik gibi kişisel eşyalarının kullanılmasıyla yapılır. Birkaç adımı takip ederek yapabileceğiniz aşk büyülerinin yapılış yöntemleri şunlardır:

 • Sabahın erken bir vaktinde ya da gece yatmadan önce kıbleye dönün.
 • Kişisel eşyayı elinize alıp besmele çekin.
 • Niyetinizi dile getirin.
 • Dilediğiniz kişi ve annesinin adını Arapça halinde kağıda yazın.
 • Belirlenen gece veya zamanda mum yakarak dualar okuyun.
 • Besmele ve niyetinizi tekrarlayarak bitirin.

Bu işlemi düzenli olarak birkaç hafta boyunca tekrarladığınızda aşk büyüsü bir an önce gerçekleşerek istediğiniz kişiyi hayatınıza almayı sağlayacak.

En Etkili 5 Büyü Hangisidir?

Aşk büyüsü çabuk ortaya çıkmasıyla bilinir ve etkisi uzun vadede devam eder. Fakat kötü amaçlarla kullanılmamalı, kişiyle ilgili bilgiler edinilmiş olmalıdır.

Peki, bu 5 aşk büyüsü hangisi? Şunları uygulayabilirsiniz:

 • Mum büyüsü,
 • Düğümle aşık etme büyüsü,
 • Muhabbet büyüsü,
 • Zincir büyüsü,
 • Canbar büyüsü,
 • Kaşık büyüsü,
 • Sabun büyüsü

Büyülerin farklı uygulama yöntemleri olsa da hepsi aynı amaçlar için yapılır. Bu yüzden dilediğiniz vakitte ciddi bir şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bilen kişilerden yardım alarak gerçekleştirmeniz büyünün etki süresini birkaç hafta ilerletebilir, bu sayede daha çok tecrübe edinip sevdiğiniz kişiyi gözlemleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Aşk büyüsü hoşlanılan kişiye daha fazla dikkat çekmesi ve büyü yapan bireye yönelmesi için yapılan büyü çeşididir. Tıpkı diğer büyülerde olduğu gibi birtakım malzemelere ihtiyaç duyulur. Buradaki amaç eşe, sevgiliye, nişanlıya sevgi mesajının yoğunlukta olduğu bir enerji göndererek kişiye karşı çekilmesidir.

Bu sayede ikili ilişkiler uzun süre devam ederek sevgi ve saygı korunabilir. En kısa yöntem olan aşk büyüsünü uygulamadan önce düğüm, kaşık, mum gibi çeşitli eşyaları edinebilirsiniz. Bu eşyaların daha önce kişiye ait olması, üzerine dua okunmuş olması önemlidir.

Bununla beraber isim soy isim, anne adı gibi bilgilerin edinilmiş olması büyünün yapılışında etkili olan unsurlardır. Odanın karanlık olması mumla büyü yapıldığında faydalı olacak, ortamın enerjisini ısıtmayı sağlayacaktır.

5 Kat Etkili Aşk Büyüsü
5 Kat Etkili Aşk Büyüsü

Aşk Büyülerinde Hangi Eşyalar Tercih Edilir?

Aşk büyülerini yapmaya başlamadan önce elde edilmesi gereken bazı eşyalar vardır. Bu eşyalar çabuk bir şekilde bulunabilir, bu yüzden büyülerin yapılış aşaması basittir.

Şu şekilde örnekler verilebilir: Tülbent, düğüm, mum, çubuk, ip, heykel, resim. Her büyüde bir arada kullanılması mümkün olmayan eşyaları elde etmeniz kısa bir zamanınızı alır. Büyüyü yapmadan önce eksikleri tamamlamalısınız.

Kişiye ait gerekli bilgileri edindiğinizden emin olduktan sonra büyüye başlayabilirsiniz. Ayrıca daha etkili olması için büyü yaptığınız eşyaları gece yatarken yatağınıza koyabilir ya da dışarı çıkarken yanınıza alabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş eşyalar büyü yapımının olmazsa olmazıdır.

Büyü Yapmak Zararlı Mıdır?

Büyü yapmanın insana bir zararı ya da günahı yoktur. Fakat aşk büyülerinde dikkat edilmesi gereken nokta kin, nefret, kıskançlık gibi kötü duygularla bireyleri etki altına almamaktır.

Kişilere istediğinizi yaptırmak amacıyla bu büyüyü tercih ederseniz kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Çoğunlukla ruhani varlıklarla dua ile iletişime geçilebildiğinden kötü amaçların kullanılması bireye büyük ölçüde zarar verebilir.

Yalnızca sevdiğiniz kişilere değil, sizden hoşlanmasını istediğiniz kişilere karşı da yapabilirsiniz. Elbette büyünün bu çeşidi de aynı şekilde o kişilere kötü davranmak maksadıyla yapılamaz.

Aşk Büyülerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bazı büyülerin yapılış aşaması bir hayli zorken bazılarınınki oldukça kolaydır. Aşk büyülerinin çoğunda gerekli malzeme tedarik edilirse kısa bir süre içinde büyü uygulanabilir. Fakat dikkat edilmesi gereken noktalar çoktur.

Bunlardan biri sabah erken saatlerde uzun vadede etki gösterdiğidir. Özellikle ezana denk getirip namazın ardından okuduğunuz dualar sevdiğinizin size bir an önce aşık olmasını sağlar. En etkili olanların süresi kısalarak istediğiniz vakitte amacınıza ulaştığınızın sinyallerini alabilirsiniz.

Örneğin sosyal medyadan takip edebilir, mesaj isteğinde bulunabilir, arayabilir ya da arkadaşlarınıza sizi sorabilir. Bu sayede hedefinize en çabuk ve etkili sürede ulaşmış olursunuz. Fırsatınızı kollayıp dualarla birlikte yapacağınız bu uygulama ile istediklerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Aşk büyülerini uygularken mutlaka abdest almalı ve kıbleye dönük olmalısınız.

Büyüye başlamadan önce besmele çekerek çeşitli dualar okuyup niyetinizi belli etmelisiniz. Kişiyle iletişime geçtiyseniz resmini gözünüzde canlandırmalı ve enerjinizi onun enerjisiyle birleştirmelisiniz. Ya rahman ve ya rahim sıfatlarını 7 defa okuyup büyüye başlayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Aşk büyüleri oldukça kısa sürede etkisini gösterir. Bu en yakın 3-4 gün, en uzak ise 21 gün olarak bilinir. Unutulmaması gereken nokta diğer büyü çeşitlerinden farklı olarak düzenli yapılmasıdır. Her gün niyetinizi belli edip içinizden geçirmeniz yeterli değildir.

Farklı zamanlarda da yapabileceğiniz bu ilk birkaç gün önemlidir ve atlanmamalıdır. Aşık etme duaları olan Salât-ı Tefriciye – Salât-ı Nariye’yi 4444 kez okursanız büyü dışındaki vaktinizi değerlendirmiş olacak ve büyünün gerçekleşme süresini kısaltacaksınız. Bunu yaparken sevdiğiniz kişinin ismini zikretmeyi unutmayın.

En Kolay Aşk Büyüsü Hangisidir?

Aşk büyülerini yaparken neredeyse herkes bir an önce olup bitmesini ister. Bunun için en kolay aşk büyüsünü deneyebilirsiniz. Bu büyüde mum üzerine Tebbet suresini okuyup toprağa dikip yakmalısınız.

Mumun etkisi kısa zamanda etkisini gösterecek, böylelikle sevdiğiniz kişi adınızı zikretmeyi alışkanlık haline getirecektir. Başka bir büyüde ise kırmızı biberin üzerine 5 defa ”Ve lekad ateyna Musel Kitabu enzelnahu mübarekten ücüreha fil ardı fiha halidün” demelisiniz. Bu büyü sayesinde de sevdiğiniz kişiden haber almaya başlayacaksınız.

Etki süresi bir haftadan itibaren başlayan aşk büyülerinin zamanını devamlı uygulamanızla kısaltmanız mümkün. Büyüyü yapmıyor olsanız dahi hoşlandığınız kişiyle aranızı sıcak tutmaya ve gönlünü kazanmaya devam etmelisiniz. Pamuk çekirdeğinin üzerine yasin suresini okuyarak niyetinizi dile getirebilirsiniz.

Yasin suresini okumaya devam etmeniz dilediğiniz ne varsa en kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacaktır. Ayrıca sevdiğiniz kişinin annesinin adını kullanarak ”kızı ya da oğlu” demeniz gerekir. Ayın 7’si bu büyüler için kutsal kabul edilir. Bu günlerde 100 kere kısa dualar yardımıyla ve kıbleye dönerek büyünüzü yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye ait bir eşyayı yanınızda bulundurarak etkisini arttırabilir, süresini değiştirebilirsiniz.

Çeşitli ruhani varlıklarla iletişime geçilebildiğinden aşk büyüsü esnasında bilen hocalardan yardım almalısınız. Sevdiğiniz kişinin en erken sürede size dönmesini istiyorsanız sabahın erken saatlerinde ya da yatsı ezanından sonra uygulamayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Bu süre zarfında niyetinizi belli etmeyi, kişiye açılmayı ya da sıcakkanlı davranmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir