Adet Kanı Büyüsü – Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Bağlanma amacı ile yapılan büyüler arasında yer alan adet kanı büyüsü, son derece tesirli bir etkidedir. Birini kendinize bağlamak istiyorsanız, bunu yapabilmenin en etkili yolu adet kanı büyüsüdür. Kara büyüler kategorisinde yer alan bu büyü çeşidi, bireyin düşüncelerini oldukça hızlı bir şekilde kontrol altına alır.

Bu büyü kadınların adet kanı kullanılarak yapıldığı için erkekler üzerinde etkili olur. Adet kan büyüsü ile bir erkeğin kadından ayrılması da sağlanabilir. Ancak yaygın olarak kullanılan amaç, erkeğin kadına bağlanmasını sağlamaktır. Adet kanı, bağlanması hedeflenen kişiye içirilir. Kulağa pek hoş gelmeyen bu yöntem, adet kanının farklı bir yere gelmesini sağlamaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet büyüsünde temel amaç, kadının erkeği kendine bağlamasıdır. Bunun için adet kanı büyüsü adı verilen bu yöntem, büyü çeşitleri içerisinde son derece büyük bir etkiye sahip olmasıyla bilinmektedir. Büyü esnasında kullanılan adet kanı, erkeğin içeceğine karıştırılarak içirilir. Büyünün temelinde bu kanın mutlaka içirilmesi vardır.

Bu sebepten dolayı da bu büyü, diğer büyülerden farklı bir yere sahiptir. Büyüyü yapan medyumun profesyonel olmasına önem vermeniz, büyünün hızlı tesir etmesini sağlar. Ancak yine de böyle bir büyüyü tercih etmeden önce çok daha fazla düşünmelisiniz. Çünkü büyüler, tutmadığında istenmeyen tehlikelere yol açabilir.

Adet Kanı Büyüsü
Adet Kanı Büyüsü

Peki Bu Büyü Nasıl Yapılır?

Adet kanının erkeğe içirilmesi şeklinde açıklanan bu büyü, farklı şekillerde de uygulanmaktadır. Adet kanının içirilmesi, en son çare olarak uygulanır. Büyünün şiddeti fazla olduğundan dolayı, olumsuz olayların yaşanmasına neden olabilir. Medyum hocaların yapması gereken bir büyü olduğu için kesinlikle kendiniz denememelisiniz.

Büyünün yaratacağı olumsuzlukları dikkate almanız ve ona göre büyüyü yaptırmaya karar vermeniz gerekir. Bu büyü için kullanılan adet kanı, büyünün yapılması için olmazsa olmazlardandır. Adet kanı ile yapılan büyüler, her zaman olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlamaz. Böyle bir şey olsa herkes sevdiğini bu yöntemle kendine bağlardı. Adet kanı büyüsü, büyüyü yapan medyumun gücüyle de alakalı bir durumdur.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı hem yapılması hem de bozulması zor olan bir büyüdür. Büyü ne kadar güçlü ve tesirli olursa o kadar da zor bozulur. Bu nedenle büyüyü bozdurmak için yapılacak en doğru hareket, medyum hocaya gitmektir. Büyünün bozulması için istenilen aşamaları yerine getirmeli ve medyum hocanın dediklerine uymalısınız. Bu büyüyü bozmak için yüksek bir beceri ve bilgi gereklidir.

Bu konuda yardım alacağınız medyumu, ona göre seçmelisiniz. Bozulma süreci biraz uzun olan bu büyüde cinlerden yararlanıldığı için öncelikle onların devre dışı bırakılması, büyüyü bozmak için ilk aşamadır. Daha sonra Kur’an-ı Kerim’den ayetler okunarak bu büyü bozulmaktadır. Ancak her medyum büyüyü farklı şekilde bozabilir.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri

Bu büyü, ciddi derecede değişimlerin yaşanmasına neden olur.

Bu büyünün etkileri ise şöyledir:

  • Büyüyü yaptıran kişiye karşı büyük bir değişim yaşanır.
  • Erkek kadınına körü körüne bağlanır.
  • Sürekli eşi ile zaman geçirme arzusu yaşar.
  • Büyüyü yaptıran kişinin sözünden kesinlikle çıkmaz.

Bu belirtilerin yaşanması, büyünün etkisini göstermeye başladığını anlatır. Ancak yine de dikkatli olunması her iki kişi için de faydalı olur.

Adet Kanı Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Büyünün ne zaman etki edeceği konusunda kesin bir kanı yoktur. Büyünün tesiri, çeşitli etmenlerden dolayı etkilenebilir. Bu bakımdan büyüyü yapacak medyum hocanın uzman olmasına dikkat edin. Büyü, güçlü yapıldığı takdirde kısa sürede etki eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir