Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü

Gönül sarayınıza alarak aşkınızı adadığınız insan duygularınızı görmezden geliyorsa ya da henüz ona bunu belli edecek cesareti bile bulamadıysanız karşılıksız aşkınız sizi oldukça üzüp yıpratabilir. Fakat bu durumdan kurtulmanın kesin bir çözüm yolu bulunmaktadır. Yaşadığınız umutsuz durumdan bir an önce kurtulmak için aşık etme büyüsü ile sevdiğiniz kişinin size karşılık vermesini sağlayabilirsiniz.

Oldukça etkili ve hızlı olan bu yöntem sayesinde karşılıksız aşkın insanda yarattığı yıkıcı etkilere son vermek mümkündür. Sevdiğiniz kişi sizin farkınıza varıp sizden etkilenmeye başlayacak ve nihayetinde size karşı beslediği duyguları açık edecektir. Çünkü hissettiği duygular o denli büyük ve ağır olacaktır ki bu duyguları size belli etmek isteyecektir. Ona duyduğunuz aşktan ve bağlılıktan daha kuvvetli bir bağ ile size tüm kalbiyle bağlanacaktır.

Kendine Aşık Olma Hali

İnsanoğlu yaratılışı gereği kendine karşı imtiyazlı davranma eğiliminde bir varlıktır. Öyle ki zaman zaman bu bencillik içgüdüsü yerini kendine aşık olma hali gibi alışılmadık bir davranışa bırakabilmektedir. Böyle bir durumda sosyal normların dışında bir kendini sevme eğilimi gösteren insanlar şahsiyetlerini üstün görmektedirler.

Bu yönelim diğer insanlar tarafından zaman zaman narsist bir tavır olarak algılanabilir. Fakat kendine aşık insanlar aynı zamanda hayat kalitelerini de en üst seviyeye çıkartırlar. Çünkü olumsuzluk içeren hiçbir dış etken yahut başka bir insanın onlara gösterdiği tutum ve davranış onları etkilemez.

Böylece kendiyle barışık olma durumunu da yaşam boyu devam ettirme özelliğine de sahip olmaktadırlar. Ancak kendine aşık olma sınırlarını korumak gerekir. Çünkü herhangi bir sınır aşımı durumunda özellikle ikili ilişkilerde karşı taraf kendini değersiz ve mutsuz hissedebilir.

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Aşık olduğunuz insanın sizin farkınıza varmasını ve sizi sevmesini istemek en doğal hakkınızdır. Fakat bazen bu istek yerine gelmediğinde yaşanan yalnızlık ve sevilmeme durumu sizi bir çıkmaza sokabilir. Hiç kimsenin size verdiği sevgide aşık olduğunuz kişinin sevgisine ulaşmanın hazzını bulamayabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken birini kendine aşık etme duası ile sevdiğinin kişinin duygularınıza karşılık vermesini sağlamaktır.

Aşık olmasını istediğiniz kişi bu dua sayesinde size karşı derin duygular beslemeye başlayacaktır. Öyle ki aşk duaları arasında en etkili ve en kısa sürede tesir eden bu dua sayesinde aranızdaki iletişimi bir sonraki seviyeye kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Böylece karşılıksız sevginin hayatınızda sebep olduğu mutsuz havayı dağıtmanız oldukça kolay hale gelecektir.

Kendine Aşık Etme Duası

İnsanoğlu tarih boyunca aşkın karşısında aciz kalmıştır. Sevmemesi gereken birini sevenlerden, sevgisine karşılık bulamayanlara kadar aşk karşısında tüm hayatı alt üst olanların sayısı oldukça fazladır. Eğer siz de büyük bir tutkuyla bağlı olduğunuz kişinin sizi sevmediği bir durumu yaşıyorsanız bu durum sizi de derinden etkilemiştir. Ancak yaşadığınız zorlu süreçte aradığınız çare kendine aşık etme duası yöntemini kullanmaktan geçmektedir.

Bu yöntem sayesinde kalben ve aklen yaşadığınız bu yorucu savaş son bulacaktır. Bu duanın dileklerinizi gerçekleştirme konusundaki etkisini en yüksek seviyede sağlayabilmek için duanın yapılmasında takip edilmesi gereken adımları iyi bilmek gerekmektedir. Bu adımların doğru uygulanabilmesi adına duaya dair tecrübesi ve bilgisi bulunan kişilerden yardım almanız önemlidir.

Bu yazımızı beğendiyseniz Çok Etkili Muhabbet Duası okumalısınız.

3 yorum

  1. erol Yanıtla

    lise arkadaşım bir kız var ve onunla olmak istiyorum ama o yanaşmıyor. aşık etme büyüsü mü bağlama büyüsü mü yaptırmak gerekir?

  2. İLYAS Yanıtla

    BİR KIZ VARDI. MEĞERSEM BENİ KANDIRMIŞ. BEN BUNU HAZMEDEMEDİM. KIZ BENİ TERK EDİP GİTTİ. BENDE ONU BU DUALARLA GERİ DÖNDÜRDÜM KENDİME AŞIK ETMEYİ SAĞLADIM. FARUK BEYİN ETKİSİ DE EN AZ DUALAR KADAR VAR TABİ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir