Aşk Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Aşk büyüsü hızlı sonuç veren büyülerdendir bu yüzden aşk büyüsü yapılan kişi kısa süre içinde belirtileri hissetmeye başlar. Aşk büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür bundan dolayı büyü yapıldıktan kısa süre sonra kişide değişiklikler olmaya başlar.

Bu değişikleri fark ediyorsanız ve aşk büyüsünün yapıldığından şüphe duyuyorsanız bir medyuma gitmenizi tavsiye ederiz. Çünkü belirtileri çok açık bile olsa büyü olduğunu anlamak kolay değildir, bunun için tecrübeli, işinde başarılı, ilim sahibi bir medyuma ihtiyaç vardır.

Aşk Büyüsünün Belirtileri

Diğer büyülerde de olduğu gibi aşk büyüsünde de bazı belirtiler ortaya çıkar. Bu belirtiler genel olarak kişinin karakteriyle ilgilidir, büyü yapılan kişinin davranış değişikliği ve ruhsal durumuna bakarak büyü yapıldığı düşüncesine varabiliriz. Peki, aşk büyüsü yapıldığını nasıl anlarız? Bu büyünün bazı belirtileri şunlardır.

 • Büyü yapılan kişinin çok dalgın olması
 • Sevdiği ya da birlikte olduğu bir kişi varsa ondan uzaklaşması, soğuması
 • Bir ilişkisi ya da evliliği varsa birlikte olduğu kişiden cinsel açıdan uzaklaşması, artık hoşuna gitmemesi
 • Büyü kim için yapıldıysa ona karşı bazı duygular hissetmeye başlaması
 • Aşk büyüsü kime aşık etmek için yapıldıysa, kişinin sadece onu görmesi ve çevreye karşı ilgisizleşmesi
 • Bir şeylere zor odaklanma ve dikkat dağınıklığı sorunu

Aşk büyüsünün saydıklarımız gibi belirtileri vardır ve bunlar kolay hissedilir şekildedir.

Aşk Büyüsünün Fiziksel Etkileri

Aşk büyüsünün ruhsal etkileri olduğu gibi fiziksel etkileri de vardır. Bunlar her aşk büyüsü yapılan kişide olmasa bile çoğunda gözlemlenir.

 • Çok yoğun ve sürekli baş ağrısı
 • Denge bozukluğu
 • Vücutta bir anda ve sebepsiz yere oluşan kaşıntılar
 • Vücudun rastgele bölgelerinde ani ve sebepsiz oluşan kızarıklıklar
 • Gözlerde yanma ve acıma hissi, göz ağrısı, bulanık görme ve göz kızarıklığı
 • ​​​​Sürekli uykulu hissetme
 • Sürekli yorgun olmak
 • Sürekli üzerinde ağırlık var gibi hissetmek

Bunlar aşk büyüsünün kişiler üzerinde oluşturduğu bazı fiziksel etkilerdir.

Aşk Büyüsünün Amacı Nedir?

Aşk büyüsünün asıl amacı bir insanı başkasına ya da kendine aşık etmek, bağlamaktır. Bu büyü genellikle ikili ilişkilerde, sevilen kişinin de kendisini sevmesi için yapılır. Büyü çok hızlı sonuç verir ve yapıldıktan kısa süre sonra istenilen amaca ulaşılır. Büyü yapılan kişi büyü yapıldıktan bir süre sonra o kişiye karşı çok yoğun duygular hissetmeye başlar.

Bu duygu zamanla o kadar büyür ki büyü yapılan kişi ondan başka kimseyi düşünmez, görmez duruma gelir. Bu büyü yapılırken amaçlanan şey platonik olan aşkı karşılıklı aşka döndürmektir. İnsanlar bu büyüyü yaparak sevdikleri kişinin de kendilerini sevmesini sağlarlar, bu sayede ilişki platonik olmaktan çıkar ve karşılıklı sevgiye döner.

Aşk Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

Büyünün tutup tutmadığını anlamak için büyü yapılan kişiyi gözlemlemek gereklidir. Büyünün tuttuğunu çok basit şekilde fark edilir. Çünkü aşk büyüsü yapılan kişi, bu büyü kim için yapıldıysa ona bir anda aşık olur ve sadece onu düşünür. O kişiye yakınlaşmaya çalışır, ondan başka kimse umrunda olmaz.

Aşk büyüsü yapılan kişiler, kime aşık olmaları gerekiyorsa o kişiye aşık olurlar. Başka ilişkileri varsa bitirmeye çalışırlar ya da sürekli sorunlar çıkarırlar. Büyü yapılmadan önce bu kişilerin sevdiği birisi varsa ondan uzaklaşırlar ve size yakınlaşmaya başlarlar. Eğer aşk büyüsü yapılan kişiyi gözlemlerseniz büyünün işe yaradığını fark etmeniz kolay olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir