Aşk Büyüsü Yapılışı Nedir? Yapılışı Nasıldır?

Aşık etme büyüsü insanların son zamanlarda en çok tercih ettiği büyüler arasında yer almaktadır. İnsanlar aşklarına karşılık bulduğu zaman kendilerini dünyanın en mutlu insanı olarak görürler. Fakat bu aşk karşılıksız platonik olduğu zaman en acı veren hislerden birine dönüşebilir. Elinden gelen her şeyi yaptığı halde karşı taraf hala ona aşık olmuyorsa bu noktada aşk büyüsü tercih edilebilir. Büyüye karar vermeden önce bunu iyice araştırmalı, kesin karar verdikten sonra hem maddi hem manevi olarak kendinizi bu işleme alıştırmanız gerekmektedir.

Bu durumun dışında evlenmiş dahi olsanız karşı tarafın size olan sevgisi azalmış olabilir. Bu durumda evliliği kurtarmanız gerekmektedir. Kendiniz internetten aşk büyüsü yapılışı nedir? nasıl yapılır gibi bir arama yapıp bunun sonucunda büyü yapmaya karar vermeniz hem sizi hem büyü yapılan kişiyi olumsuz etkileyebilir. Bir uzman tarafından yardım almak en doğru seçenek olacaktır.

Aşk Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Aşk büyüleri genelde masum büyüler olarak sınıflandırılabilir. Genelde iki insanı birbirine kavuşturmak için bu büyüler aile büyükleri tarafından tercih edilir. Her önüne gelene bu büyüyü yaptırmak tehlikeli olacaktır. Sonuçta büyüde bir takım paranormal varlıkları kişiye etki etmesi için yönlendiriyorsunuz. Aşk büyüsü yapılan kişinin gözü büyüyü yaptıran kişiden başkasını görmez büyü bozulmadığı sürece ondan kopamaz.

Size büyü yapıldığı takdirde de bu durum bu şekildedir. Bir insana körü körüne bağlı olacak onun için her şeyi yapar hale geleceksiniz. İki kişi için yapılan büyüde ise iki taraf birbirlerine sonsuz bir kuvvet ile bağlanacaktır. Büyünün bozulmaması durumunda bu durum ölene kadar devam edecektir. Bazı büyülerde yenileme tazeleme gerektiği söylense de bu işlemin gerekliliği büyüyü yapan kişinin ilmi ile alakalıdır. İşinin ehli olan bir uzmanın yaptığı büyü etkisini hiç kaybetmeden devam edecektir.

Aşk Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsü yapılışı nedir nasıl yapılır sorusundan önce aşk büyüsü yapılan kişinin belirtileri şu şekilde olacaktır:

 • O kişinin bulunduğu ortamda sürekli bulunma ve bulunduğu ortamdan ayrılmama isteği oluşur.
 • Büyünün gücüne göre sosyal yaşamından kendini kopartabilir. Sadece büyüyü yaptıran kişiye kendini yakın hissedip onunla konuşabilir.
 • Anı kilo kaybı ve iştahsızlık yaşanabilir.
 • Büyü yaptıran kişinin etrafında olur. Bu dünyaya onun için geldiğini düşünür ve ona tapar hale gelir.
 • Kendini sürekli yorgun ve düşünceli hisseder.
 • Rüyalarında büyü yaptıran kişiyi görür. Gün içerisinde o insana ait sesler kulağına fısıldanır.
 • Algılama ve aklını kullanmada zorluk yaşayabilir.
 • Mantıklı karar vermesi güçleşir.
 • Ailesini ikinci plana atabilir. Dünya o kişinin etrafında dönüyor gibi davranır.
 • Kabuslar görür

​​​​​​Bu tarz belirtiler olan kişilerin bir aşk büyüsüne maruz kalma ihtimali oldukça yüksektir. Böyle bir durumda kişinin kendini fark etmesi oldukça güç olabilir. Ailesi ve arkadaşları çevresi bu durumu gözlemleyebilir bu tarz değişime maruz kalan kişiyi bir uzmana götürerek yardım alabilir.

Büyü tek başına yapılamayacağı gibi tek başına çözülecek kadar basit bir eylem değildir. Vakit kaybetmeden bir uzmandan yardım alınması gerekir.

Aşk Büyüsü Zararlı mıdır?

Aşk büyülerinin zararlı olup olmadığı yapan kişiye ve büyünün yapılış biçimine göre değişiklik gösterebilir. Genelde masum büyüler arasında gösterilen aşk büyüsü insanların kolay yapıldığını düşünmesine sebep olabilir. Bu durum tam tersine büyünün iyi veya kötü olması o büyünün kolaylık veya zorluk derecesinde önemli bir değişkenlik göstermez.

Kendi yapmaya çalıştığınız bir büyü size ve sevdiğiniz insana istemediğiniz olayların olmasını sağlayabilir. Sizin de yorgunluk, baş ağrısı, gözlerde kızarıklık, yalnız kalma korkusu ve buna benzer sonuçlar hatalı işlemde sıkça görülen problemlerin başında gelmektedir. Her konuda olduğu gibi bu tarz işlem yapmadan önce uzman ile görüşmek en doğru tercih olacaktır. Uzman sizin için en doğru büyüyü seçecek sizin risk altına girmenizi engelleyecektir.

Soğutma BüyüAşk Büyüsü Yapılışı Nedir? Yapılışı Nasıldır?sü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?
Aşk Büyüsü Yapılışı Nedir? Yapılışı Nasıldır?

Aşk Büyüsü İçin Gerekli Eşyalar Nelerdir?

Aşk büyüsü yapılışı nedir nasıl yapılır sorusunun cevabı kişiden kişiye veya büyüye göre farklılık gösterebilir. Bunun için ilk gereken aşk büyüsü yapılacak kişilerin birbirlerini görmesi gerekmektedir. Daha önce sizi görmemiş veya sizin görmediğiniz birine aşk büyüsü yaptırmak pek mümkün değildir.

Bunun dışında büyü yaptırmak istediğiniz kişinin ismi, anne adı, baba adı, doğum tarihi, saç teli, kanı, tırnağı, çamaşırı veya kıyafetleri, fotoğrafları kısaca ona ait kişisel bilgiler veya kişisel eşyalar büyü yapımında size oldukça yarar sağlayacaktır. Çünkü her büyünün yapılışı çok farklıdır.

Aşk büyüsünün yapılışı nedir nasıl yapılır sorusunun cevabı kullanılan bu eşyalara göre ayrılır. Kullanılan eşyalara bağlı olarak etki süresi değişir. Sadece ismini doğum tarihini bildiğiniz biri ile onun kanı tırnağını alabilecek kadar yakın olduğunuz birine bir büyünün aynı sürede etki etmesi beklenemez.

Aşk Büyüsü Etkisini Ne Zaman Kaybeder?

Bir büyünün etkisini kaybetme durumu çok nadir gerçekleşir. Büyü bazen ölümle beraber bozulur ve çevresindeki hiç kimse bu insana büyü yapıldığını fark etmez. Bu tamamen büyüyü yapan medyum veya hocanın işinin ehli ve ilmi ile alakalı bir durumdur. Aşk büyüsü yaptırdığınız kişiden sıkıldığınız veya yeni biri ile yeni bir aşk yaşamak istediğiniz zaman yaptırdığınız zamanda olduğu gibi bozulacağı zamanda bir uzmana gitmek lazımdır. Büyüde kullanılan varlıkların size musallat olma durumu ihtimali ortadan kalkmış olur.

En Etkili Aşk Büyüleri Nelerdir?

 • Adet kanı büyüsü: Halk arasında bilinen ve en çok tercih edilen büyü adet kanı büyüsüdür. Bu büyüyü sadece kadınlar erkeklere yaptırabilir. Büyünün yapılışı değişkenlik gösterebilir. Genelde içilmesini duymuş olsanız bile bunun farklı yöntemleri mevcuttur. Tılsımlı sözler okunarak adet kadının sahibi kadına bir erkeği bağlamak mümkündür.
 • Kaşık Büyüsü: Kaşık Büyüsü en etkili büyüler arasında yer alır. Bu büyüyü sizin yaptırmış olabileceğiniz gibi üçüncü kişiler size de yaptırmış olabilir. Bu büyünün sadece aşık etme değil soğutma etkisi de mevcuttur. Bu büyü iki tahta kaşığın birine bakması veya ters bağlanması şeklinde yapılır. Kesinlikle bir medyumdan yardım almadan yapılması önerilmez.
 • Canbar Büyüsü: Bu büyü genelde kadınların kullanıldıkları özellikle deri eşyalara yapılan bir büyü çeşididir. Diğer büyülere oranla daha az biliniyor olsa da etkisi onlarla aynı boyuttadır.
 • Nohut Büyüsü: Bu büyünün etkisi de oldukça fazladır. Yapılan kişi veya kişiler kalben, zihnen ve cinsel olarak birbirlerine sonsuz bağlılık hissederler.

Büyünün dışında vefk yapmak veya yaptırmak da sizin için seçenekler arasında olacaktır. Vefk büyünün aksine kendi başınıza daha kolay yapabileceğiniz bir işlemdir. İnsanlar vefk ve büyüyü çok ayrı düşünse de insan üzerine etki eden her tılsımlı söz, yiyecek, madde veya eşya büyü olarak nitelendirilebilir.

Büyü yaptırırken bolca düşünmekte fayda vardır. Bu kişiden sıkılma ihtimaliniz, büyünün terse dönme ihtimali, halüsinasyon görme, vücutta yorgunluk gibi belirtiler sizde de olabilir. İyice araştırılması gereken çok önemli bir olaydır. En son çare olarak büyüye başvurmak ve başvurduğunuz kişinin işinin ehli olması önemlidir. Buna dikkat etmediğiniz zaman hem para tuzağına düşebilir hem de hayal kırıkları yaşayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir