Ayakkabı Büyüsü – Ayakkabı Büyüsü Kara Büyü Müdür?

Büyü türlerinden en kuvvetlisi ve tehlikeli olanı kara büyülerdir. Ayakkabı büyüsü de bu kara büyü türlerindendir. Ayakkabı büyüsü hem ilişkileri bitirmek amacıyla hem de ilişkileri kuvvetlendirmek amacıyla yapılabiliyor. Bu büyüyü yaptırmak istediğiniz zaman detaylı düşünüp karar vermelisiniz. Çünkü bu büyünün etkisi kuvvetlidir. Ayakkabı büyüsü ile birçok kişi sevdiğine kavuşmuş olmasına rağmen çok sayıda kişi de bu büyü ile sevdiğinden uzaklaştırılmıştır. Dolayısıyla kara büyüleri uygulatırken kişinin kendinden emin ve ne istediğini biliyor olması önemlidir.

Ayakkabı Büyüsü Kara Büyü Müdür?

Kara büyüler büyü ritüellerinin kirletilmesi sonucunda ortaya çıkan büyülerdir. Oldukça tehlikelidir. Bu büyüyü yaptırmaya karar verdiğinizde mutlaka alanında uzman bir medyumdan destek almalısınız. Asla evde uygulanabilecek kolay tılsımlardan değildir.

Ayakkabı Büyüsü
Ayakkabı Büyüsü

Ayakkabı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ayakkabı büyüsünün iki ayrı amacı vardır. Birine kara sevda ile kendinize bağlamak, diğeri ise sevenleri ayırmak. Bu büyü iki amaca da hizmet eder. Burada ne için niyet ederek bu büyüyü uygulattığınız önemlidir. Sizin niyetinize uygun olan etkiler kısa zamanda görülmeye başlayacaktır.

Büyünün ritüel çalışması bittikten sonra adından da anlaşılacağı gibi uygulanacak olan kişinin ayakkabısına gereksinim duyulur. Büyünün enerjisi ve kullanıldığı malzeme büyü uygulanması istenen kişinin ayakkabısının içine ya da altına sürülmesi gerekir. Genellikle bu malzeme büyü ritüeli ile işlenmiş olan küldür.

Bu büyünün etkileri şöyledir:

  • Aşık etme niyeti ile uygulanırsa eğer bu ritüel, kişi istediği kişiyi rüyasında görmeye başlar.
  • Büyü uygulanan kişinin gönlüne aşk ateşi düşer. Böylelikle kendisini o insandan ayrı düşünemez hale gelir.
  • Bu büyü kötü niyetli yapılıyorsa eğer, kişinin kalbinde o kişiye karşı soğukluk oluşur. Hiçbir şekilde o kişiyi hayatında istemez.
  • Büyünün vermiş olduğu etkiyle ilişkide çiftler birbirinden soğur ve karşılarına çıkan her sorunu gereğinden fazla büyütür ve ayrılırlar.

Tüm bunlar ayakkabı büyüsünün kısa zamanda çiftler arasında gösterdiği etkilerdendir. Ayakkabı büyüsü oldukça kuvvetli ve tehlike arz eden bir büyü işlemidir. Mutlaka iyi bir medyuma danışmak gereklidir.

Ayakkabı Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Ayakkabı büyüsü, kara büyü türlerinden olduğu için yanlış uygulanması istenmeyen tehlikeleri tetikleyebilir. Dolayısıyla bu büyüyü mutlaka alanında başarılı ve deneyimli bir danışmandan destek alarak yaptırmak faydalı olacaktır. Ayakkabı büyüsü ritüelleri gerektiği şekilde uygulanmalıdır. Bu büyü iki ayrı amaca hizmet eder. Fakat hangi amaç için kullanılırsa kullanılsın kullanılacak olan malzemeler aynıdır.

Elbette ki her büyü çalışmasında olduğu gibi bu büyü ritüelinde de inanmak büyünün tutması konusunda etkili olur. İnanç oldukça önemlidir. Büyü çalışmasında tek bir detayın dahi atlanması büyünün istenilen sonucu vermesini etkiler. Aynı materyaller kullanılarak iki farklı amaca göre uygulanabilen büyü işlemidir.

Ayakkabı Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bu büyü genellikle kişileri sevdiğinden ayırmak ve kişinin sevdiği kişiyi kendisine aşık etmesi için tercih edilir. Kara büyü türüne girer. Dolayısıyla uygulanması zor ve tehlikeli büyüdür.

Ayakkabı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayakkabı büyüsü gerek uygulama gerekse bu büyüyü etkisiz hale getirme işlemi kişinin tek başına uygulayabileceği işlemler değildir. Bu büyü sadece alanında başarılı bir medyum tarafından etkisiz hale getirilebilir. Maalesef ki yaşam içerisinde birtakım art niyetli kişiler olabiliyor. Sizi sevdiğiniz kişiden soğutup, uzaklaştırmak isteyen kişiden kendiniz korumak için bir medyumdan destek almalısınız. Böylece ilişkinizi kurtarabilirsiniz. Kara büyü çalışmaları normal büyülere göre daha tehlikeli ve zor çözülebilen büyü türüdür. Dolayısıyla büyünün etkisiz hale gelmesi 2 haftayı bulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir