Ayırma Büyüsü Nedir? Nasıl Etki Eder?

Günümüzde insanlar tüm sıkıntılarına çare olması adına bu tür büyü yoluna başvurarak gidermeye çalışmaktadırlar. İki kişiyi birbirinden ayırmaya ayırma büyüsü yardımcı olmaktadır. Eşinizi akrabasından ayırma, eşinizi ailesinden ayırma, oğlunuzu ya da kızınızı sevgilisinden ayırma, kocanızı metresinden ayırma, karı koca arasında ki soğukluk hissinin yaratılması gibi pek çok durumlar için artık ayırma büyülerine ihtiyaç duyulmaya başlanmamaktadır.

En etkili ayırma büyüsü sayesinde artık ikili kişileri istediğiniz şekilde ayırarak kendi istediğiniz gibi olmasını sağlamanız da oldukça kolay olacak. Her ne kadar pek tavsiye edilen bir büyü tarzı olmasa da kimi zaman haklı olan kişiler için bu tür ayırma büyülerinin yapılmasıda gerekiyor diyebiliriz. Fakat belirtmek istediğimiz bir diğer önemli konu ise eş ve sevgili arasında ki kişilerin birbirinden ayrılmasının çoğu büyüye bağlı bir durum değildir diyebilmemiz mümkündür. Fakat bir başka belirtmemiz gereken önemli husus ise burada ki iş büyüleme değildir diyebiliriz. Burada ki iş tamamen tehlikenin önlenmesi amacıyla yapılan vefklerden yardım alınarak tehlikeden bir an önce kurtulunması sağlanmaktadır. Bu sayede istemediğiniz kişileri de çok kolay şekilde birbirinden ayırmanız mümkün hale gelmeye başlayacaktır.

Kimi zaman erkeği kadından, kadınları da erkekten ayırma için bu büyüye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda işin ehli olan hocalarımız tarafından son derece etkili şekilde hazırlanan ayırma büyülerinin yapılmış olduğunu belirtmek isteriz.

Ayırma büyüsü nasıl yapılır merak ediyorsanız bu konuda da istediğiniz bilgileri sizlere en hızlı şekilde vermek istiyoruz. Her amaç doğrultusunda yapılabilen bu büyü kısa süre içerisinde yapılan kişilere etkisini göstermektedir. Seksen (80) tane Ayn harfi yazılarak sirkenin içerisine konulmakta ve yedi sabah aç karnına içirilerek kişinin etkilenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede iki kişiye yapıldıysa da 7 günün sonunda günden güne kendilerinden uzaklaşacak bazı durumların olduğunu fark etmeye başlayacaklar. Hatta çoğu kişinin evlilikleri bile bitme noktasına gelecek ayrılacaklar. Sizlerde ayırma büyüsünü yaptırmak istiyorsanız işin ehli olan medyum bulup zaman kaybetmeden en iyi şekilde hizmet almaya başlayabilir ve ayırma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

ayırmak için büyü
ayırmak için büyü

Ayırma Büyüsü Nedir?

İki insanın birbirlerinden soğuması ve nefret etmesi için yapılan ayırma büyüsü nasıl yapılabilir, kim yapar gibi soruları cevaplamaya çalışacağız. Umarız ki faydalı bir makale olur.

Ayırma büyüsü, medyumlar tarafından yapılmakta olan ve iki kişinin ayrılmasını sağlayan bir tılsım çeşididir. Ayırma büyüsü yapılan kişi, büyünün tesirine girdikten sonra, gözleri artık karşıdakini göremez hale gelir. Bu büyü ülkemizde genellikle eşleri ayırmak için yapılıyor. Ancak bu büyü kardeşleri birbirinden soğutmak, kaynanayla gelin arasını açmak için de yaptırılıyor. Kadim büyü tarihinin en ağır büyüsü olan bu tılsım, karşıdakini yüksek seviyede etkisi altına alır. Büyünün tesirine giren kişi, çeşitli kabuslar görmeye başlar. Sosyal hayatında başarısız olmaya başlar. Eşiyle veya sevgilisiyle her gün tartışmaya başlar. Bu noktada sevdiğinden ayrılır.

Büyünün en önemli özelliği, sevenleri kesin olarak birbirinden ayırabilen güce sahip olmasıdır. Ayırma büyüleri medyumlar tarafından yapılır. Büyüde şeytani cinler ve şeytan direkt kullanılır. Karşıdaki kişinin bedenine ve beynine hükmedilir. Ayırma büyüsü yaptıranlar kendi sevgilerinden şüphe duyuyorlarsa bu tılsımı yapmamalıdırlar. Çünkü geri dönüşü olamayacak kadar ağır bir büyüdür. Büyünün bir diğer özelliği aklı işgal etmesidir. Kişinin beynine hükmeden bu büyü, alt üst edici bir etkiye sahiptir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Sevenleri ayırma amacıyla yapılan bu büyünün etkileri gözle görülebilecek düzeyde çoktur. Bazı etkiler kendilerini tam belli etmeseler bile zamanla bunlar da ortaya çıkacaktır. Büyü yapılan kişide gözlem yapıldığından bazı değişiklikleri görmek mümkündür. Peki bu farklılıklar ve değişiklikler nasıl yaşanır. İşte ayırma büyüsü yapıldıktan sonra aşama aşama yaşananlar.

 • Ayırma büyüsünün tesirine giren kişinin düşünce yapısı değişmeye başlar. Sosyal hayatında bir iş yapıyorsa her şey ters gitmeye başlar. Kendi anne, baba ve kardeşleriyle didişmeye başlar.
 • En önemlisi o anki sevdiği, eşiyle şiddetli tartışmalar yaşamaya başlar. Onu kırıcı sözler söyler. Onunla ayrılmak istediğini belirtir.
 • Tesir altında kalan kişi, rüyalarında sürekli çeşitli kabuslar görür. Uykudan kalktığı zaman genellikle kan ter içerisinde kalmıştır.
 • Büyünün etkisi o kadar fazladır ki kişinin daha önceden sevdikleri gözlerinde çirkin bir hal alır. Sevmediği şeyler ona daha güzel gelmeye başlar.Ayırma büyüsü etkileri sadece bunlar değildir. Bunlardan daha ağır etkileri de bulunur. Örneğin büyünün etkisinde kalan kişi hayatından sıkılmaya başlar, intihara yönelebilir.

  Ayırma Büyüsü Sonuçları?

  Tılsım, ehil olan medyum hocamız tarafından yapıldığında, net sonuçlar elde edilir. Erkekten ayırma büyüsü yapıldıktan görülen sonuçlar şöyledir.

 • Büyü kimlere yapıldıysa mutlaka sonuç verir ve ikiliyi ayırır.
 • Ayırma büyüsü sevgili olanlara yapılırsa, aralarında kopukluklar, anlaşmazlıklar çıkar. Kısa süre içerisinde birbirlerine karşı nefret başta olmak üzere tiksinti duymaya başlarlar.
 • Eşler için yapılan birbirinden ayırma büyüsü, zamanla evliliğin yıpranmasına, şiddetli tartışmaların yaşanmasına ve yuvanın tamamen dağılmasına neden olur. Eşler ne olursa olsun birbirlerini gördüklerine şeytanı görmüş gibi tiksinti hissine kapılırlar.
 • Ayırma büyüsü kime yapılırsa yapılsın ilişkisi olan ikili aynı ortamda en fazla 5 dakika sakin durabilirler. Ondan hemen sonra ya ortam terk edilir ya da tartışmalar alevlenir.
 • Ayırma tılsımı etkili eller tarafından yapılırsa, tutmama ihtimali olmayan bir büyüdür. Manevi varlıklar karşıdaki kişinin beyni ve bedenini istila edip, kontrol etmeye başlarlar.

  Ayırmak İçin Yapılan En Etkili Büyü

  Eşleri, sevgilileri ve aileden koparma adına yapılan ayırma büyüsünün çeşitleri çok fazladır. Hangi büyü yapılmak isteniyorsa buna göre bir tılsım belirlenir ve malzemeleri toplanmaya başlar. Toplanan malzemeler medyum tarafından değil, bizzat manevi şeytani varlıklar tarafından istenir. Bunlar bu malzemeleri aldıktan sonra, görevlerine başlarlar. Ayırma büyüsünde tercih edilen büyüler birbirinden farklıdırlar. Hepsi de kendi içerisinde oldukça etkili olan büyülerdir. Fakat hangisinin daha etkili olduğunu söylersek, ayırma için yapılan papaz büyüsü cevabı verebiliriz. Papaz büyüsü eşleri ayırma büyüsü olarak kullanıldığı gibi aileleri ayırma koparma için de tercih edilebilir.

  Tarihin en etkili büyüleri içerisinde olan papaz büyüsünün etkileri de oldukça ağırdır. Kişiyi tesir altına aldıktan hemen sonra karşındakinden ayırmak için dürtüklemeye başlar. Sevdiğinin gözünden düşmesini, gözünde kararmasını sağlar. Onu ona şeytanmış gibi gösterir. Papaz büyüsü dışında yapılan ayırma vefkleride çok kuvvetlidir. Bu vefklerin yazılış biçimleri tamamen medyumların kontrolü altındadır. Büyüde kullanılacak olan malzemeler kişiye özeldir. Evden ayırma büyüsü için çeşitli hayvan derileri veya insan uzuvları kullanılabilir. Medyum hocamız bu anlamda sizlere etkili yardım sağlayabilecek kapasitededir.

  Gerçek Ayırma Büyüsü

  Şuana kadar anlattığımız ayırma büyüsünün yerine gelmesi, karşıdakini etkilemesi için mutlaka gerçek olmalıdır. Gerçek olmayan veya bilmeden yapılan büyü, ne yazık ki yeteri kadar etkili olamayacaktır. Gerçek ayırma büyüsü de ancak gerçek medyumlar tarafından yapılabilir. Gerçek güvenilir medyum tarafından hangi amaca göre büyü yapılsa bile tutma ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle ayırma tılsımı yapmak için mutlaka ehil bir medyumla görüşülmelidir.

  Ehil medyum kişi, büyü alanında uzman olmanın yanında, kozmoloji, anatomi, matematik, fizik ve geometri alanlarında da ilim sahibi olmalıdır. Ayrıca büyüyü yapacak olan gerçek medyumun mutlaka resmi sertifikalı olması gerekir. Aksi halde bilinmedik medyumlar ve sıradan kişiler tarafından yapılacak ayırma büyüsü sorunlara yol açabilir. Büyü işe yaramaz. Eğer bende gerçek, temiz bir medyum istiyorum diyorsanız, sizlere medyum hocamızı tavsiye edebiliriz. Hocamız uzun yıllardır ilim peşinde koşturan, dünyanın her tarafından insana hizmet veren bir şahsiyettir. Sitemiz aracılığıyla kendisine ulaşabilirsiniz.

  Ayırmak İçin Güçlü Büyü

  Büyüler asla hafife alınmayacak kadar etkili olabilen tılsımlardır. Bilmeyenler tarafından yapıldığında hangi sonuçları verdiğini ve neler yaptırdığını onlarca kez şahit olmuşuzdur. Bu yüzden hem kendiniz için hem de aileniz için büyüyü mutlaka ehil olan kişilerde yaptırmalısınız. Siz kendiniz yapmaya kalktığınız zaman hele ki büyüyle en ufak bir bağlantınız yoksa, çok büyük tehlikeler, felaketler çıkarabilir. Başkasına yönlendirmeye çalıştığınız şeytani varlıklar sizin veya ailenizin bedenlerini istila edebilirler. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz, büyüleri asla hafife almamanız.

  Eğer ben büyü yapacağım diyorsanız, mutlaka hocamızla görüşmelisiniz. Türkiye’nin açık ara en iyi medyumu olan hocamız, dünya çapında da tanınan birkaç medyum içerisinde yer alıyor. Namı dünyanın diğer tarafında kadar yayılan medyum hocamız, yaptığı etkili büyüler sonucunda, insanları etkilemeyi başarmıştır. İngiltere, Fransa, Japonya, Çin gibi ülkelerden hocamıza talepler olduğundan, yoğun bir çalışma temposu içerisindedir. Ona ulaşmak doğal olarak çokta kolay olmuyor. Ancak medyum hocamız ayırma büyüsü bozma işlemleriniz için sitemiz üzerinden sizlere yardımcı olabilmektedir.

  Kolay yapılan ayırma büyüsü denildiği anda hemen düşüncelerde beliren medyum hocamız, sizlerin de tüm büyü işlemlerinizde yardımcı olabilecek seviyededir. Dilerseniz ayırma büyüsü belirtileri sezerseniz hemen medyum hocamızı arayarak büyü bozma işlemleri için başvurabilirsiniz. Sizin en iyi medyum seçeneği olan hocamız, büyü işlemlerinden sonra takdirinizi kazanacaktır. Bu anlamda dünya çapında medyumlardan yardım alınan hocamız, büyü konusunda tam bir uzmandır. Gerçek büyü için hemen sitemiz üzerinden kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir