Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Evlilikler içinde bazen çiftlerin uyuşmaması ya da kişilerin ailesi ile sorunların ortaya çıkması muhtemeldir. Bu tarz kötü durumlarda çiftlerin ayrılması gerektiğini düşünebilirler. Bunun yanında birini çok seven kişi, onun sevgilisinden ayırmak isteyebilir. İşte böyle sebeplerden dolayı kişi, ayırma büyüsü yaptırabilir. Çiftleri birbirinden soğutarak uzaklaşmasına vesile olabilirler. Bu büyü sonucunda çift, bir araya gelmeyecek şekilde ayrılır.

Ayırma büyüleri, zor büyülerdir. Bunun için deneyimli ve işin ehli bir medyuma danışılmadan yapılması önerilmez. Aksi takdirde büyünün sonucu, büyü yapan veya yaptıran kişi için kötü olur. Ayrıca yine bilinmesi gerekir ki bu işlem, kara büyüler sınıfında yer alır. Dinimizce büyüler, günahtır. Ancak kara büyü yaptırmanın herhangi bir geri dönüşü yoktur.

Evde Yapılacak Ayırma Büyüleri

Ayırma büyüleri arasında evde yapılan büyüler de vardır. Ancak yine de büyüyü yapmak isteyen kişinin bir hüddamdan yardım alması gerekir. Çünkü en etkili ayırma büyüsü için tılsımlı sözlerle hazırlanan muskaya ihtiyaç vardır. Tılsımlı sözler büyünün etkisi için önemlidir.

İşinde ustalaşmış bir hüddamla çalışılarak yumurta büyüsü yapılabilir. Bu büyü için aşağıdaki aşamalar izlenir:

  • Sessiz ve loş bir ortamda yere oturularak 77 kez görevli hüddamın adı söylenir.
  • İşaret parmağı kullanılarak yumurta kâğıdın üstüne kırılır.
  • Yine, işaret parmağıyla yumurtanın akı ve sarısı birbirine karıştırılır.
  • Üç defa tılsımlı sözler söylenir. Niyet belli edilir.
  • Yumurta kuruduktan sonra kâğıt muska haline getirilerek gizli bir yere saklanır.

 Zilzal Suresi ile Ayırma Büyüsü

 

Ayırma büyüsü çeşitleri içinde en etkililerinden biri Zilzal suresi ile yapılan ayırma büyüsüdür. İşinde iyi olan medyumlar Zilzal suresini günün belli bir zamanında okur. Sure okunurken belirli ritüeller de gerçekleştirilir. Ayrıca sure arasında işlemin amacı belli edilir. Ayrılmasını istenen çiftin isimleri de söylenir.

İşlem devam ettikçe yıldızların enerjileri harekete geçer. Böylece enerjiler direkt ayrılması istenen çifti bulur. Zamanla çiftlerin düşüncelerinde değişiklikler meydana gelir. Kişilerin huzuru kaçar, aralarında anlamsız tartışmalar oluşmaya başlar. Ayrıca Zilzal suresiyle yapılan ayırma büyüsü için medyumun sureyi ezbere bilmesi ve hiç hata yapmadan okuması gerekir.

Fil Suresi ile Ayırma Büyüsü

Sureler, dualar bir büyünün etkisini arttırmak ve kısa zamanda sonuç almak için önemlidir. Sevgiliden ayırma ritüeli için de en hızlı tesir edenlerden biri, Fil suresi ile yapılan ayrıma büyüsüdür. Bu büyü, bir çiftin arasını bozmak için yapılabildiği gibi iyi anlaşan oğul-anne, arkadaş, kaynana-gelin içinde yapılabilmektedir.

Bir çifte ayırma büyüsünü yapmak için kişi 250 defa besmelesiz şekilde Fil suresi okunmalıdır. Bunun belli bir vakti vardır. Akşam namazı kılındıktan sonra yatsı vakti gelene kadar sure okunmalıdır. Bu sayede istenmeyen kişi soğuması sağlanabilir. İyi anlaşan arkadaşların ve anne-oğlun arası bozulabilir. Yine, büyü sırasında bir hata yapılmaması için iyi bir hüddamla çalışılması gereklidir.

Ayrıca 12 Saatte Etkili Aşk Duası yazımızı da gözatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir