Ayırma Duası Nedir

Ayırma Duası Nedir 

Ayırma Duası Nedir
Ayırma Duası Nedir

Ayırma duası nedir konusunda bu yönde bir niyetin gerçek olması amacıyla yapılan dualar arasında yer alır. İstenmeyen bir evlilik sonrası kendinizden ayırmak istediğiniz eşiniz veya size şantaj yaparak hayatınızı zindan eden bir eski sevgiliyi ayırmak ya da uzak tutmak için bu dualardan yardım alınır. Ayırma duası yaparken elbette kendimizden ziyade profesyonel olarak bir medyum ya da hoca desteği alma gereği duymuşuzdur.

Bu sayede daha kolay ve hızlı şekilde dileğimize kavuşmak çoğu zaman mümkün kılınmıştır. Elbette kişilerin buna vesile olduğunu kesin hükmün yalnızca bizi yaratan Allah’tan olduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız.

Kişiye özel ve ömürlük işlemlerin başarılı sonuçlara ulaşması daha kolaydır. Bu nedenle uzman medyum hoca desteği almanız şarttır. Sadiye hoca gibi ilim sahibi bilgin kimselerden alacağınız profesyonel destek sizi başarıya ulaştırmaktadır.

Etkili Ayırma Duası

En çok etkili ayırma duası kişiye özel hazırlanan yöntemlerden yararlanarak yapılan çalışmalardır. Etkili bir ayırma duasının elbette yapım zamanı adabı bulunur. Bunu yapan hoca ya da medyum nasıl hazırlık yapacağını ne şekilde dua edeceğini çok iyi bilir. O nedenle kendiniz yaptığınız ve fayda alamadığınız bu tertiplerden baktınız ki olmadı yol kat edemiyorsunuz, o halde destek almakta fayda olacaktır. Selametle kalın..

Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

4 yorum

 1. sln-ece Yanıtla

  slm bn goglde bldm hcm bnda yrdm etti grcktn bsrli biri ne zmn arsm acyr tsklr ck 🙂

 2. Figen C. Yanıtla

  Etkili Oldumu sizin benim kocam evi terk etti başka kadın yüüznden çocuklarımızın rızkını başka kadınlarla yiyor

 3. nursel Yanıtla

  denedik bunu hocamla ve çok güzel sonuçlar aldık. eski sözlümle tekrar barıştık ve gayet mutluyuz şu an

 4. Beril Yanıtla

  Üniversitede hocam bana aşık olmustu ondan nasıl kurtulucamı bilmiyordum bakışlarıyla bile beni rahatsız ediyodu kendimden soğutmak uzaklaştrmak istiyodum sonra sadiye hocaya denk geldm. O sekilde bu sorundan kurtuldum şuanda cok rahatım hayatım normale dödndü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir