Ayırma Duası

Ayırma Duası genellikle evli çiftleri ya da nişanlı çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan dualar arasındadır. Bu duanın yapılış amacı eşinden ayrılamadı durumda eşinden ayrılabilmek için yapmaktadır. Örneğin bu duayı sevdiğiniz bir kişi başkası ile evleniyorsa ya da nişanlanmış ise ondan ayırmak için de yapabilirsiniz.

Ayırma Duası Dualar edilirken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur niyetinizin temiz olmasıdır. İyi niyetli kişilerin Allahtan istediği dualar her zaman kabul olmaktadır ve dualar edilirken kabul olacağına inanılarak yürekten edilmelidir. Bu konuda bilgisi olmayan kişiler alanında uzman güvenilir medyumlar ya da hocalara başvuru yapabilir.

Ayirma Duasi 300x300 - Ayırma Duası
Ayırma Duası

Ayırma Duası Hakkında

Ayırma duası hakkında, söylenecek belirtilecek pek çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerin en başında Ayırma duası edilirken kişiler salih niyetli olmalı ve Allah’tan istemelidir. Ayırma duası ile ilgili pek çok dua çeşidi de bulunmaktadır. Genellikle bu dualar kişilerin ya eşinden ya nişanlısından ya da aşk yaşadığı kişiden ayırmak için yapmış oldukları dualardır.

Ancak bazen sevdiğiniz bir kişinin başkasıyla evlenmesini, nişanlanması ya da aşk yaşaması durumunda da karşıdaki kişinin ayrılması için bu dua edilebilir. Dualar edilirken kişilerin niyetlerinin salih olması oldukça önemlidir. Çünkü salih niyet ile edilen dualar Allah katında kabul görmektedir. Bir başkasına zarar verecek niyette olan dualar edilirken duanın size tesir etme olasılığı da bulunmaktadır.

Ayırma Duası Niçin Okunur?

Ayırma duası niçin okunur? Bu sorunun çok çeşitli cevapları bulunmaktadır. Öncelikle mutsuz giden evlilikleri sonlandırmak, sevdiğiniz kişinin başkasıyla olması durumunda onları ayırmak için yapılabilmektedir. Ayrıca ayırma duasının doğru şekilde yapılması gerekir. Bu noktada da alanında uzman bir medyum ya da hocadan destek alınması önemlidir.

Okumalısın :  Çok Etkili Ayırma Duası

Ayırma duası doğru bir şekilde yapılmalı ve bu duanın yapılması sonucunda çiftler hiçbir sorun yaşamadan birbirlerinden ayrılırlar. Bu sayede mutsuz giden evlilikler veya mutsuz giden ilişkiler devam ettirilmemiş olur.  Ayrıca bu dualar aşık olduğunuz kişinin evli olduğu kişi bulunuyor ise onların boşanması ya da ayrılması için de yapılabilir.

Ayırma Duası Kaç Günde Tutar?

Ayırma duası kaç günde tutar? Sorusunun cevabı yapılan işleme göre değişiklik göstermektedir. Ayırma duaları yapılabildiği gibi farklı olarak yapılan hızla tutan ayırma duaları da mevcuttur. Ayırma duası yapılırken eşinizden sevgilinizden bir türlü ayrılamadığınız kişiden ayrılmak için yapılan dualardır. Dualar farklı olduğu için bu duaların etki etmesi süreleri de birbirinden farklıdır.

3 saatin içerisinde tutan ayırma duası olduğu gibi 10 günde, bir ayda  40 günde tutan dualarda bulunmaktadır. Ayrıca bu dualar edilirken 40 gün boyunca hiç aksatmadan edeceğiniz dualarda yer alıyor. Duaların çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar etkili ayırma duası, sevgiliyi ayırma duası, eşi ayırma duası, karı kocayı ayırma duası, aileleri bozma duası gibi farklı farklı dualar bulunmaktadır.

Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

Ayırma duası nasıl yapılır? Ayırma duasının yapılması amacına göre, niyetine göre farklılık göstermektedir. Sevdiğiniz kişinin başkası ile evleneceğini duyduğunuz anda ayırma duası yapabilirsiniz. Çünkü sevdiğiniz veya aşık olduğunuz kişinin başkasıyla evlenmesini mutlu olmasını istemezsiniz. Bu yüzden sevdiğiniz erkek ya da kadına başkasına kaptırmamak için ayırma duası edilebiliyorken evliliklerde sorun yaşayan kişilerde ayrılamadıkları durumda kendileri için ayrılma duası yapabilirler. Evliliklerini yürütemeyen çiftler alanında uzman bir kişiye giderek bu dua etmesini ya da bu duanın nasıl edileceğine yönelik bilgiler alarak Ayırma duası edebilirler. Bunun için kişilerin niyetleri oldukça önemlidir. Doğru bir niyetle yapılan dualar Allah katında kabul olmaktadır.

Okumalısın :  Kuvvetli Ayırma Duası

 Etkili Ayırma Duası Yorumları

Etkili ayırma duası yorumları, bu duayı eden insanlar duanın tutması ya da tutmaması yönünde çeşitli yorumlarda bulunmaktadırlar. Önceden bu duanın edilme amacı mutsuz giden evliliklerin sonlandırılması ya da sevdiğiniz kişinin başka bir kişiyle birlikte olmasını engellemek gibi farklı durumları bulunmaktadır. Ayırma duası ettikten sonra evlilikleri mutlu giden sevdiğine kavuşan insanlar bulunmaktadır.

Duaların doğru bir şekilde yapılması konusunda alanında uzman kişilerden destek alınması gerekmektedir. Mutsuz giden evliliklerde aradaki sevgi, saygı ve aşk korkmaktadır. Bu dualar sayesinde kişiler rahatlıkla birbirlerinden ayrıla biliyorlar. Evli olan çiftler boşanma durumuna geçebiliyorlar.

Etkili Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Meliha
Meliha
3 ay önce

Hocam evimde cok büyük nazar var ev halkının bütün enerjisi tükenmiş druurmda bunun için sizden yardım istiyorum nolur bize çare bulunn eşim evden soğumus zar zor getirtiyorum cocuklarım deseniz dağılmıs sizin cok methinizi duydum nolur beni de görünn