Bağlama Büyüsü Bozma

Bağlama büyüsü genellikle ayrılmak üzere olan ya da ayrılan çiftleri bir araya getirmek için yapılan büyü çeşididir. Ayrılmış çiftlerin ilişkilerini eski haline getirerek mutluluklarını uzun soluklu kılma maksadıyla, güvenilir ve iyi bir medyum tarafından yapılmalıdır. Çok güçlü olan bu büyüyü kötü emeller uğruna uygulayan kişiler de vardır. Hatta Bağlama Büyüsü Bozmak diğer büyü çeşitlerini bozmaya göre biraz daha zordur. Çünkü iyilik ve güzellik niyetleri ile yapılmış bir büyü çeşididir. Amaç; küslerin barışmasını sağlamak ve aileleri bir sofraya toplamaktır. Bundan kaynaklı bir başka kötü niyetliyi büyüye nazaran daha kolay ve hızlı bir şekilde etkisini göstermektedir. Aynı zamanda herhangi bir insana zarar verme ve kötülük etme niyetleri barındırmadığından kaynaklı gerçekleşme işlemi daha doğal bir süreçte işler.

Bağlama büyüsü bozumu yapacak olan hocanın, mutlaka çok tecrübeli ve çok güvenilir bir hoca olması gerekir. İşinin ehli bir medyum tarafından gerçekleştirilmeyen bozma işlemleri istenilen sonucu getirmez. Hatta ters tepebilir ve kişi, daha fazla aşık olup bağ kurabilir. Yapılan bu büyüler yüzyıllardan beri uygulanan, en çok bilinen ve en güçlü olan büyülerdendir. Pek çok hoca ve medyum sayesinde bu büyüleri yapmanın da bozmanın da çok fazla yeni yöntemi ortaya çıkmıştır. Bundan kaynaklı bağlama büyüsü bozacak hocanın her türlü yönteme kolay adapte olması gerekir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Bozulur?

Rahmani büyüler içerisinde en etkili büyülerden biri olan bağlama büyüleri, hızlı bir şekilde bozulmayabilir. Eğer büyüyü yapan medyum, diğer medyumların veya hocaların bilmediği bir yöntem üzerinden büyüyü gerçekleştirmişse, büyüyü bozması beklenen medyum bozma işleminde çok zorlanabilir.

Aynı zaman büyü yapılan kişinin kaç zamandan beridir büyü etkisi ile yaşadığı da büyü bozumunda en önemli noktalardan biridir. Kötü amaçlı bağlama büyülerinin bozulması daha zor olduğundan kaynaklı, bozma işlemlerinde süreler uzayabilir. Büyünün etkilerine karşı gelme durumu da önemlidir. Kısaca; bu büyü kişiyi başka bir kişiye bağlamak üzerine yapılmış bir büyüyse, kişi istemsiz bir şekilde o yöne doğru çekilecektir. İşlemden sonra kişi, bir yöne çekildiğini hissedip farkına varıp karşı koymaya çalışırsa, bu büyünün bozulma süresini hem kısaltacak hem de işlemin yapılmasını kolaylaştıracaktır. Kişi, üzerinde büyü olduğunu anladığı an düşüncelerinden galip gelmeye çalışmalı, normal ve gündelik yaşantısına devam etmelidir. Aynı zamanda kimseye söylememek oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir