Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Belli ritüellerin yerine getirilmesi ile yapılan büyülerden biri de bağlama büyüsüdür. Adından da anlaşılacağı gibi bir kimseyi kendinize bağlamak amacıyla yaptırabileceğiniz büyülerdir. Yapılan her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsünde de birtakım belirtiler meydana gelir.

Bu belirtiler bireyin zihninde oluştuğundan dolayı psikolojik olarak da etkilenmelerini sağlar. Bağlama büyüsü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiye karşı daha fazla bağlılık hissi yaşamaya başlar. Kişideki bu değişim kendi tarafından fark edilemeyebilir. Ancak dışarıdan bakılırsa bağlama büyüsünün etkisi fark edilebilir. Peki, bağlama büyüsü yapılan kişi ne hisseder? Bu his değişimleri kişide ne gibi düşüncelere neden olur?

Bağlama Büyüsünün Neden Olduğu Hisler

Bağlama büyüsünün neden olduğu belli başlı hisler vardır.

Bu hisler ise şunlardır:

  • Duygusal çöküntüler
  • Heyecan ve sevgi
  • Özlem
  • Bağlılık hissi

Gibi durumlar bağlama büyüsü sonucunda hissedilen duygular arasında yer alır. Bu hislerin yaşanmaya başlanması büyünün tesir ettiğinin bir göstergesi olarak kabul edilir.

Duygusal Bir Çöküntü Yaşanabilir

Bağlama büyüsü yapılan her kişide farklı duygular meydana gelebilir. Bu insanların nasıl bir karakterde oldukları ile bağlantılı bir durumdur. Örneğin asabi, sinirli ya da çok fazla duygusal olan kişilere bu büyünün yapılması halinde dikkatli olunması gerektiği söylenir. Çünkü duygularını en üst düzeyde yaşayan insanlar duygusal bir çöküntüye girerler. Bu durum sonucunda da ruh sağlıkları bozulabilir.

Kendilerini duygusal bir boşluk içerisinde hissedebilirler. Bu boşluktan kurtulmak için de büyüyü yaptıran kişiye ihtiyaç duyarlar. Böylece bağlanma durumu meydana gelir. Ancak bazı insanlar bağlama büyüsünden sonra kendilerini kolay kolay toparlayamazlar. Bu durum normal olarak karşılanır. Çünkü duygusal bir çöküntü meydana gelmesi, bağlama büyüsünün belirtileri arasındadır.

Heyecan Ve Sevgi

Bağlama büyüsü yapılan kişilerin yaşadığı duygulardan biri de heyecandır. Büyü etkisini göstermeye başladığında birey sürekli bir heyecan içerisine girer. Büyüyü yaptıran kişiye karşı her zaman bir heyecan başlar. Bu heyecan ise bağlılığın artmasına neden olur. Heyecana eşlik eden his ise sevgidir. Bu sevgiden dolayı da birey karşısındaki kişiye sadık olmaya başlar. Bağlama büyüsü sayesinde oluşan bu hisler, bireyin huzurlu ve mutlu olmasını sağlar.

Özlem

Bağlama büyüsüyle birlikte özlem duygusu da meydana gelir. Büyü yapılan kişi, sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi özlemeye başlar. Bu özlem ona güze duygular yaşatır. Bireyin hayata bakış açısı değişir. Aşka olan bağlılığı artar ve bunun sonucunda da karşısındaki kişiden başka kimseyi gözü görmez. Bağlama büyüsü tamamen etkisi altına aldığında birey artık o kişiden başka hiçbir şeyi düşünemez hale gelir. Özlem duygusunun artması, hayal kurmalara neden olur. Birey sürekli hayal kurarak kendini daha mutlu etmeye çalışır. Hayalleri ile arasında bir bağlılık kurar.

Bağlılık Hissi

Bağlama büyüsünün en doğal sonucu bağlılık duygusudur. Birey, sürekli olarak büyüyü yaptıranı düşünür. Onsuz olmak artık kendisine zulüm gibi gelir. Bu nedenle de duygularını bastıramaz hale gelir. Bağlılık hissi sayesinde sürekli o kişiyle zaman geçirmek ister. Ondan ayrı bir saniyesinin geçmesini istemez. Bu duygu yoğunluğuna giren kişi, artık tamamen büyünün etkisine girmiştir.

Eğer bu büyüyü eşinize yaptırdıysanız, eşiniz evin içerisinde bile sizden ayrı olmak istemez. Bağlama büyüsü yapılan kişi, duygularını oldukça yoğun ve güçlü bir şekilde yaşar. Büyünün tüm bedenini, zihnini ve kalbini tesir altına almasından dolayı bazı duygu karmaşalarına girebilir. Ancak genel olarak gözlemlenen hisler olumlu yönde seyreder. Bazı istisna durumlarda büyü ters etki yaratabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için de güvenilir bir medyum tercih edilmelidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir