Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Bu büyünün yapıldığını anlamak zor olacaktır, çünkü bağlama büyüsü etkisini çabuk gösteren ve çok güçlü olan bir büyüdür. Bu yüzden bağlama büyüsü yapılan kişi büyünün yapıldığını hemen fark edemez.

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için bu büyünün yapıldığını anlamak oldukça zordur. Büyü yapılan kişinin bunu ilk zamanlar anlaması çok zordur çünkü kuvvetli bir büyü olduğu için çoğu zaman büyü yapılan kişinin aklına bile gelmez bu büyü. Belirtileri var mıdır? Evet, bağlama büyüsü yapılan kişilerde bazı belirtiler ortaya çıkar. Peki, bunlar nedir, bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarız? Bu belirtiler aşağıdaki gibidir.

 • Kişinin davranışları değişmeye başlar, bu genelde bağlama büyüsünde görülen ilk belirtidir. Büyü yapılan kişi eskisine göre daha dalgın ve sakindir, bunu kendisi fark etmese bile çevresinde fark edilecek durumda olur.
 • Çevreye karşı çok şüpheli yaklaşmaya başlarlar, kimseye güvenmek istemezler.
 • Kişi eğer evliyse ya da birlikte olduğu bir ilişkisi varsa bunu bitirmeye çalışır, sürekli sorunlar çıkarır.
 • Hayattan zevk almamaya başlar.
 • Önceden sevdiği şeylerden artık uzaklaşır, eski ilgisi kalmaz hiçbir şeye.
 • Bağlama büyüsü kişiyi hayattan soğutacağı için büyü yapılan kişi intihara daha meyilli olur. Bu yüzden bu büyü oldukça tehlikelidir.

Bunlar dışında büyüyü fark etmenin bir yolu daha vardır. O da büyüler hakkında bilgi sahibi olmak ya da büyü konusunda tecrübeli birisi olmak.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapılan büyüler bozulabilir ama herkes tarafından değil. Bağlama büyüsünü herkes yapabilir ama herkes bozamaz, çünkü büyüyü bozmak için yılların tecrübesi gereklidir. Eğer yapılan ya da yaptığınız bağlama büyüsünü bozdurmak istiyorsanız iyi ve tecrübeli bir medyuma başvurmalısınız.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü yapıldığını anlamak kolay değildir ama bazı belirtileri vardır. Bu belirtiler büyü yapılan kişi tarafından hissedilmeyebilir çünkü çok güçlü bir büyüdür ve kişinin aklına bile gelmesi zordur. Belirtiler kişi anlamasa bile çevresi tarafından fark edilebilecek düzeydedir. Bu belirtiler şöyledir.

 • Kişi kendini mutsuz ve yalnız hisseder.
 • Hayattan, yaşamaktan zevk almayacak duruma gelir.
 • ​​​​​​Davranışları ve karakteri değişir.
 • Çok dalgındır, sürekli düşünür hâldedir.
 • Bağlama büyüsü kimin için yapıldıysa ona ilgi duymaya başlar.
 • Birlikte olduğu bir ilişkisi varsa bitirmek için elinden geleni yapar.
 • İnsanlardan uzaklaşır.

Bu belirtileri fark etmek kolaydır ama büyü yapılan kişi bunlardan büyü yapıldığını düşünemez. Eğer kendinize ya da çevrenizde birisine büyü yapıldığını düşünüyorsanız yapılacak tek şey gözlemdir. Bu belirtileri yaşıyorsanız ve büyü yapıldığına dair şüpheniz varsa iyi bir medyumla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bu büyü çok güçlü ve ağır bir büyüdür, bu yüzden ne kadar erken fark edilip bozulursa yapılan kişi için o kadar iyi olur.

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Bağlama büyüsü iki insanı birbirine bağlamak ya da bir kişiyi evine, ailesine bağlamak için yapılır. Bu büyü sonucunda büyü yapılan kişi, eğer bir kişiye bağlanması için büyü yapılmışsa o kişiyi sevmeye ona yakınlaşmaya başlar. Büyü kim için yapıldıysa ona karşı sonsuz ilgi ve yakınlaşma duyar, hatta bu sevgi o kadar büyüktür ki büyü yapılan kişi ondan başka bir şey düşünemez. Büyüyle bağlandığı kişiyi hayatının aşkı olarak görür ve onun için her şeyi yapmaya razı gelir. Bu kişiler aşkından canından bile vazgeçebilecek duruma gelirler. Bu yüzden çok tehlikeli bir büyüdür.

​​​​

​​​​​​-

​​​​

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir