Bağlama Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır

Bağlama büyüsü eski çağlardan beri en fazla yapılan büyülerden biridir. Bu büyüde amaç büyü yapılacak kişiyi kendine bağlamaktır. Bu amaçla onlarca farklı tarzda büyü yapılıyor. Büyünün genel amacı duygusal anlamda bağlama yani aşık etme büyüsüdür. Bu büyü gerçekleşmesi çok zor olan ilişkileri bile gerçekleştirir. Fakat günümüzde evli çiftler eşlerini bağlamak için bu büyüye daha sık başvurur. Evli çiftlerin dışında platonik aşıklar, sevgililer ve nişanlılar da bu büyüyü yaparak karşısındakini kendine bağlar.

Bağlama Büyüsünün Türleri

Bağlama büyüsü türleri oldukça fazladır. Bu büyülerin yapılması niyete göre farklılık gösterir. Çiftler evlilik dönemlerinde sorunlarla karşı karşıya kaldıklarında bağlama büyüsü yapılarak aralarındaki sevgi ve hoşgörü bağları güçlenir. Bağlama büyüsü iyi niyetle yapılan büyülerdir. Büyüler genel olarak ak büyüler ve kara büyüler olarak ikiye ayrılır.

Ak büyüler

Ak büyüler genellikle iyi niyetle yapılan büyülerdir. Sevenleri, eşleri birbirine bağlayan aralarındaki soğukluğu gideren büyülerdir. Ak büyüler türlerine göre kendi aralarında ayrılırlar. Bunlar;

  • Aşk ile yapılan büyü
  • Geri getirme büyüsü
  • Bağlama büyüsü
  • Adet kanı ile yapılan büyü
  • Kırmızı mum ile yapılan büyü
  • Kaşık büyüsü
  • Nohut büyüsü

Bu büyü türleri giden eşi veya sevgiliyi geri getiren büyülerdir.

Kara büyüler

İyi niyetli büyüler haricinde kötü amaçla yapılan büyülerde vardır. Bu kara büyüler sevmediğiniz, istemediğiniz kişileri birbirinden ayırmak ya da sonsuza kadar görmek istemediğiniz kişilere yapılır. Ayırmak istediğiniz kişileri bu büyüler ile rahatça ayırmak kolaydır.

Bağlama Büyüsünün Yapılışı

Bağlama büyüsünün çok farklı çeşitleri bulunur. Asıl amacı birini kendine bağlamak olsa da bu amaçla farklı şekillerde büyüler bulunur. Bu büyülerinde farklı şekillerde yapılışı ve tarifi vardır. Bağlama büyülerinin bazı türlerinin yapılışları zor ve büyü sırasında okunan tılsımlar herkes tarafından okunan yazılar olmayabilir. Bu yüzden bu tarz büyüler işinde uzman medyumlar tarafından yapılır. Bazı büyük büyüler havas ilmiyle yakından alakalı olduğu için büyüyü yapmak için bu ilmi bilmek gerekiyor. Fakat uzmanlık ve havas ilmiyle alakası olmayan büyülerin yapılışı kolay ve herkes tarafından yapılabilir. Mesela kırmızı mum tarafından yapılan büyü herkes tarafından evde kolaylıkla yapılan büyüler arasındadır.

Bağlama Büyüsünün Tutması ve Anlaşılması

Bağlama büyüsü genellikle olumlu sonuçlanır. Fakat bağlama büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır? Konusu kişiden kişiye farklılık görünür. Bu büyü yapıldığında yapılan kişinin kalbi sevgi ile dolar. Kişi bağlama büyüsüyle yaptıran kişiye âşık olur ve her zaman o kişiyi görmek ister. Gözü ondan başka kimseyi görmez. Dalgın ve unutkan olur. Rüyalarında bile bağlama büyüsü yaptıran kişiyi görür. Onunla birlikte olmak ister. Hayattan zevk almaz. Bunlar göründüğünde bağlama büyüsü yapıldığı anlaşılır.

Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bağlama büyüsünün yapılışına göre bozulması da aynı paralelde gerçekleşir. Bu büyüler içerisinde yapılışı zor ve uzman medyumlar tarafından yapılan bir büyü ise bozulması da zor olacaktır. Hatta bazı büyülerin bazılarının bozulması imkânsıza yakın bir durumdadır. Bu tarz büyüleri yapan kişiler bulunmadıkça büyünün bozulması çok zordur. Medyum hocalar tarafından dualar ve tılsımlı sözcükler okunarak bağlanma büyüsü bozulur. Bağlama büyüsünün bozulmasında uzman medyumlardan profesyonel bir yardım alınmalıdır.

Bağlanma Büyüsünden Korunma

Bağlanma büyüsü genellikle iyi niyetle yapılır. Giden eşi veya sevgiliyi geri getirmek, aralarındaki muhabbeti güçlendirmek amacıyla yapılır. Fakat bu büyüden korunmak istendiğinde işinde uzman kişilerden yani medyum hocalardan destek almak gerekir. Medyum hocaların okuyacağı dualar ve tılsımlı sözlerle vefk veya muska ile bağlama büyüsünden korunur. Bunun dışında bağlama büyüsünden korunmak için 7 gün boyunca okunması gereken dualar vardır. Bu dualar okunduğunda bağlanma büyüsü ve diğer büyülerden korunmuş olunur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir