Bağlama Ritüeli – Bağlama Ritüelinin Etkisi nedir?

Bağlama ritüelinin genel amacı aşktır. İnsanlar aşık olduğu kişilere yaptıkları çeşitli büyülerin genel adı bağlama ritüelleridir. Bağlama ritüeli yaptığınızda sevdiğiniz kişiyi tekrardan kendinize aşık edebilirsiniz. Eşiniz evi terk ediyor ise başkaları ile sizi aldatıyorsa bu bağlama ritüeli sayesinde eşiniz size bağlanacaktır.

Geçmişten günümüze kadar büyü çeşitleri gelmektedir. İnsanlar sevdikleri kişilerle tekrardan beraber olmak ve kendilerine bağlı olmalarını istediklerinden dolayı bu büyüye başvurmaktadırlar. Bu büyü sayesinde eşiniz size eskisinden daha çok bağlanacaktır. Bu büyüleri evde kendiniz yapabileceğiniz gibi işinde uzman medyum hocalarında desteğini almanız gerekebilir.

Bağlama Ritüelinin Etkisi

Bağlama büyüsü yapılan kişilerde ortaya çıkan bazı durumlar olmaktadır. Kişiyi bu durumlar oldukça rahatsız etmektedir. Bağlama büyüsünün amacı sevdiğiniz kişiyi kendinize âşık edip kendinize bağlamaktır. Bu büyüyü yaptığınızda kişide bazı değişiklikler görülmektedir.

Bu değişikler şöyledir;

 • Bağlama ritüeli yapılan kişide ruhsal bozukluk olur ve bunalıma girer.
 • Sizden başka biriyle konuşmak istemez.
 • Geceleri uyuyamaz.
 • Sizden başka birini düşünemez.
 • Rüyalarında devamlı kâbus görür.
 • Bağlama ritüeli yaptıktan 14 gün sonra sizinle görüşmek için irtibata geçer.

Bu bağlama büyüsü yapılan kişilerde değişiklik gösterebilir. Normal olarak bağlama büyüleri 7 gün içerisinde tesirini göstermektedir. 14 gün sonrada büyü yapılan kişi size hislerini bağlılığını göstermiş olur.

Bağlama Ritüeli
Bağlama

Evde Bağlama Ritüeli

Eşinizi, sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak istediğinizde bu büyüyü kendinizde evde yapabilirsiniz. Fakat üç harfliler ile irtibatınızın kuvvetli olması gerekir. Eğer üç harflilerden korkuyorsanız bu büyüyü yapması için bir medyum hocayla irtibata geçmeniz gerekir. Evde bağlama ritüelini şu şekilde yapabilirsiniz. Odaya yuvarlak bir masa koyun. Masanın üzerine siyah ve kırmızı renkte bir örtü örtün.

Beyaz bir kâğıda üçgen çizip kesin ve masanın ortasına koyun. Üçgenin bir kenarına kendi adınızı, diğer kısmına sevdiğiniz kişinin adını ve diğer köşeye de Tarabagas yazısını yazın. Sonra bir mum yakarak o mumu sağ elinize alıp soldan sağa doğru gezdirerek Gavallo sözcüğünü söylemeniz gerekir. Bunları yaparken de dualar ve tılsımlı sözler söyleyip iyi niyetlerde bulunmanız gerekir. Bu bağlama ritüelini yaptıktan sonra istediğiniz, âşık olduğunuz kişi size bağlanacaktır ve sizden başkasıyla beraber olmak istemeyecektir.

Bağlama Ritüel Çeşitleri

Bağlama ritüelinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler şunlardır;

 • Kaşık ile yapılan bağlama
 • Mumla yapılan bağlama ritüeli
 • Karabiber ile yapılan bağlama ritüeli
 • İp düğümü ile yapılan bağlama ritüeli
 • Tırnak veya saç teli ile yapılan bağlama ritüeli
 • Sabun ile yapılan bağlama ritüeli

Bu saydıklarımız bağlama büyülerinin sadece birkaçıdır. Oldukça fazla büyü çeşitleri bulunmaktadır. Sevdiğiniz kişileri bu büyüler sayesinde kendinize bağlama fırsatı sunmaktadır. Dediğimiz gibi en etkili olanı üç harfliler ile irtibata geçmenizdir. Fakat bunu çoğu kişi yapmakta zorluk çekmektedir. Bunun içinde işinde ehil sahibi kişilerden yardım alınması gerekir.

Bağlama Ritüelini Kimler Yapabilir?

Bağlama ritüelini herkes yapabilir veya yaptırabilir. Platonik olarak aşk yaşayan kişiler karşı tarafında kendilerine aynı duyguları hissetmeleri için bu bağlama büyüsünü yaparlar. Aynı zamanda sevgilisini veya eşini eskisinden daha çok bağlamak isteyen kişilerde bağlama büyüsünü yaparlar. Sizi terk edip giden eşin tekrardan evine, kendisine geri dönmesi içinde bu büyüye kişiler başvurur.

Eğer sevdiğiniz kişi evliyse bu bağlama âşık etme ritüeli sayesinde karşı tarafın evliliğini bozabilir ve size âşık etmek için aşk ritüeli yapılabilir. Her tür merak ettiğiniz büyü çeşitleri hakkında detaylı bilgileri medyum web sitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca whatsapp iletişimi ile aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir