Birini Kendinden Soğutma Duası

Yaşamlarını iyi bir düzeyde ve istemiş oldukları çerçevede yaşamaya çalışan insanlar, kendileri ile ilgili bir çeşit problem ortaya çıktığı zaman aslında direkt olarak o problemleri çözebilecek şekilde davranmaya çalışmaktadırlar. Bu çabalarının karşılığını alabilen kişilerin var olduğu gibi bu çabaların karşılığını hiçbir şekilde alamayan insanlar da vardır.

Bu yüzden ellerine bir şey geçmeyen insanlar kendileri için bir şey yapmak ve bu durumdan kurtulmak adına çıkış yolları aramaktadırlar. Bu çıkış yollarını genel olarak dualarda ya da büyülerde arayan insanlar bu tür konularda çeşitli araştırmalar yaparak kendilerini iyi bir düzeye çıkarmayı da düşünmektedirler.

Birini Kendinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Birini Kendinden Sogutma Duasi 300x300 - Birini Kendinden Soğutma Duası
Birini Kendinden Soğutma Duası

Bu tür araştırmalar sürdüren insanlar kendileri adına birçok şeyi de öğrenmek istemektedirler. Dolayısıyla daha analiz ederek olaylara yaklaşmaktadırlar. Özellikle ikili ilişkiler sırasında istenmeyen bir pozisyona düşen insanlar kendilerini bu tür pozisyonlardan da kurtarmak adına direkt olarak soğutma dualarına başvurmaktalar ya da daha çok soğutma büyülerini yaptırmayı düşünmektedirler.

Bunlardan dolayı olacak ki aslında insanlar iyi bir analizle kendilerini tanıyabilirler ve bu tür duaların da etkilerini görebilirler. Tüm bunların etkisinden sonra insanlar soğutma dualarının nasıl yapıldığını ya da ne tür işlemler sonrası bu tür duaların gerçekleştiğini de merak etmektedirler.

Birini Kendinden Soğutma Duası Yapılabilir mi

Bütün bunların dışında insanlar soğutma dualarıyla alakalı araştırmalarını daha soyut bir soru üzerine de yoğunlaştırmaktadırlar. Öyle ki bu tip duaların gerçek anlamda yapılabildiğini ya da yapılırsa ne tür etkiler bıraktığını da merak etmektedirler. Bu yüzden olabildiğince fazla yorum okumayı göze alan insanlar, diğer kimselerin yazmış oldukları çeşitli yorumları da okuyarak olabildiğince fazla fikir sahibi olmaktalar ve kendileri için en uygun adımları atmayı düşünmektedirler.

Okumalısın :  Etkili Soğutma Duası

Bu yüzden yorumlardan edinmiş oldukları fikirler sonucunda bu tür soğutma dualarının yapılabilir mi yapılamaz mı olduklarına da karar verebilmektedirler. Sizler de eğer bu tip deneyimler yaşadıysanız, bunları paylaşarak diğer insanlara olabildiğince fazla fikir verebilirsiniz.

Birini Kendinden Soğutma Duası Hakkında Bilgiler

Daha değişik bir konu da aslında bu tür büyüler hakkında nasıl bilgilerin olduğu ya da bu bilgileri insanlar, nerelerden öğrenebilirler mevzusudur. Öncelikle her işin bir ustası, uzmanı, bilirkişisi olmasından kaynaklı olarak, dua konularında da insanlar bilirkişilerin yanında ya da bu tür konularda uzman olmuş kimseleri dinleyerek hareket edebilirler. Bu tür davranışlar oldukça sağlıklı olacaktır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yoncamix3
Yoncamix3
1 yıl önce

Selamlar benim peşimi bırakmaya tehit eden eski erkek aradaşım yüzünden başıma gelmeyen kalmadı. Beni ailemde tehtit ediyor. Ne yapmak gerek buna nasıl destek alırım ?

Selma-F.
Selma-F.
1 yıl önce

Adım selma kardeş benim. başımdan geçeni anlayatım. Üzülmekten sıkıldığım bir nişanlım vardı bir türlü orta yol bulup ilişkimizi bir sonraki adımlara taşıyamıyor ve bu çelişki bizi bitiriyordu faruk hocama internetten rastlamasam şuan bekar ve nişan atmış birisi olarak topluma ve kendi çevremdekilerin gözünde nefret ettiğim bir duruma düşecektim hocamdan Allah razı olsun beni bu bataklıktan tuttu çıkarttı inşallah bundan sonra güzel inşalar ve değeri hak eden insanlar faruk hocamın karşısına çıkar

nisa
nisa
9 ay önce

takıntılı manyak bir aşığım var ve ben onu istemiyorum. bunun için kendinden soğutma büyüsü yapmak istiyorum kesin işe yarar mı?

Meryem
Meryem
5 ay önce

BAzen olmayan bişeyi oldurmaya çlaışmak inssan için zulm oluyor ben seviyorum evet ama bana zarar veren biri var ortada ve ben onsuz yapamıyorum oda beni bırakmıyordu ama bu ilişki asla sağlıklı değildi. Bne gidemiyourum bari o gitsin istedim kendimden soğutma duasına basvurdum VEEEEEEEE etkisinide gördüm Şuan beni ne arıyor ne spruyor cok üzülüyorum kendim içinde basvurucam kendimde soğumak istiyorum sizi tekrar arıcam hocammm ne de olsa sizin gibi işini iyi yapan bir hoca bulmak kolay değil.