Burçlara Göre Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü ile ilgili ortada pek çok farklı bilgi ve görüş bulunuyor. Bu bilgilerin ve görüşlerin bazıları doğru olsa da bazıları yanlış ya da eksik olabiliyor. Son zamanlarda çeşitli nedenlere bağlı olarak büyü yapımına olan ilgi de büyük bir artış bulunuyor. Pek çok kişi istediği bir şeyin gerçekleşmesi için büyü yaptırmayı tercih ediyor. Büyü yaptırmak isteyen pek çok kişinin aklını kurcalayan sorulardan biri de burçlara göre büyü yapılır mı? Sorusu oluyor. Burçlarla ilgi günümüzde hala net birtakım bilgiler olmadığını ileri süren kimseler olsa da gökyüzü ilimi olarak geleceğe yön veren astrolojinin temelinde burçlar bulunuyor. Günümüzde her ne kadar Batı astrolojisi temel alınarak bir burç sistemi olsa da Çin ve Hint astrolojisi de bulunuyor.

Büyü Nedir?

Büyünün ne olduğu ve neden yapıldığı ile ilgili pek çok farklı bilgi vardır. Büyünün ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Aslında en belirgin anlatımla büyü, herhangi bir konuda destek almak amacıyla yapılan bir işlemdir. Olması istenilen fakat bunun pek mümkün olmadığı düşünülen konularda büyü yapımına başvuruluyor. Büyü yaptırmak isteyen fakat buna cesaret edemeyen çok sayıda kişi bulunuyor. Her ne kadar büyü yapmak isteyenlerin bu konuda bazı tereddütleri olsa da dileklerinin gerçekleşmesi adına bunu yaptırmaktan çekinmedikleri de biliniyor.

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü yaptırmak isteyen kişilerin aklını kurcalayan soruların başında büyünün nasıl yapılacağı sorusu ilk sıralarda yer alıyor. Büyü yapmak her ne kadar kolay gibi görünse de bu konuda tecrübe sahibi kimseler bile büyü işlemlerini yaparken oldukça temkinli ve dikkatli davranmaya özen gösteriyorlar.

Oldukça fazla sayıda büyü çeşidi olduğu için her birinin farklı yapım şekli bulunuyor. Büyü yapımı konusunda en iyi ve doğru bilgiyi bu yazının bütününde kolayca bulmanız mümkün oluyor. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin ilk olarak hangi konuda büyü yaptırmak istediklerini bilmesi gerekiyor. Bu konuda bilgi sahibi olunduktan sonra kişi için en uygun olan büyü seçilip yapılıyor.

Burçlara Göre Büyü Nasıl Yapılır?
Burçlara Göre Büyü Nasıl Yapılır?

Burç Nedir?

Yüzyıllar öncesine ait bir ilim olarak kabul gören astrolojinin temelinde burçlar bulunuyor. Astrolojinin çalışma alanı gökyüzü olduğu için her bir gezegen ve gökcisminin kişinin hayatını etkilediği ifade ediliyor. Günümüzde Batı astroloji teknikleri daha çok kullanılıyor. 12 eve ayrılan doğum haritasında kişinin güneşinin olduğu burç temel burç olarak kabul ediliyor. 12 farklı burç olduğu için her burcun kendine özgü nitelikleri ve etki alanları bulunuyor. Son zamanlarda oldukça popüler bir hal alan astroloji, pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Bu alanda yapılan çalışmalar her geçen gün hız kazanmaya devam ediyor.

Burcunuza Göre Büyü Yapımı

Herkesin kendine özgü bir doğum haritası bulunuyor. Bu doğum haritasına bakılarak kişinin geçmişi ve geleceği hakkında kolayca fikir sahibi olunabiliyor. Büyü ve burçların birleşimi her ne kadar pek çok kişi için yeni gibi görünse de aslında çok önceden beri bu alanlar birbirleriyle bağlantılı oluyor.

Burçlara göre büyü yapımında göz önüne alınan şeylerden bazıları şunlardır:

  • Kişinin burcu
  • Yükselen burcu
  • Ay burcu
  • Kişinin sayısı
  • Burcun elementi ve konumu
  • Uğurlu ve kötü etkili taşlar

Burçlara göre büyü yapılırken büyünün yapılış amacına göre bu maddelerde yer alan bilgiler dikkate alınıyor. Sadece tek bir burç yerine büyü yapılacak kişinin doğum haritasında etkili olan diğer asaletlere de bakılması gerekiyor. Bu konuda uzman olan kişiler zaten bunlara büyük bir özen göstererek büyü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir