Büyü Bozma Nasıl Yapılır? Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü, çok eski çağlardan beri uygulanabilen bir yöntem olmasından dolayı birçok kişi büyü yapmanın yanı sıra büyü bozma nasıl yapılır konusunu merak ederek gerekli araştırmalar yapıyor. Büyü yapma konusunda uzman olan medyumlar büyü bozma nasıl yapılır konusunda teknik birçok bilgilendirme sunuyorlar.

Büyü bozma işlemleri de büyü yapma işlemlerinde olduğu gibi derin bir bilgiye sahip olunmasını gerektiriyor. Bu nedenle büyü ilmi ile yakından ilgilenen kişiler birçok teknik konuda uzman olmasından dolayı bir büyünün nasıl bozulacağı konusunda donanımlı bir şekilde hizmet veriyor.

Büyü Bozma Yöntemleri

Medyumlar büyü bozma işlemi için öncelikle kendilerine gelen kişilere yapılan büyülerin neden yapıldığını tespit ediyorlar. Bu tespit işlemlerinden sonra da ilgili büyünün bozulma yöntemlerini uygulayarak kişinin büyünün kötü tesirinden kurtulmasına olanak sağlıyorlar.

Medyumlar büyü bozma işlemi için belli başlı büyü bozma duası ile başlıyorlar. Ancak bir büyünün bozulması için sadece dua tek başına etkili olmuyor. Bu işlem birçok işlemin art arda yapılarak yerine getirilmesi ile gerçekleşiyor. Bu nedenle medyumlar büyünün türü ve etkisine göre büyü bozma yöntemleri ile bu sorunu çözüyorlar. Bu işlemler yapılırken medyumların büyünün bozulmasını istediği kişilerden yapmalarını istediği bir takım hususlar olabiliyor.

Büyü Bozmak İçin Dua

Büyülerin birçok çeşidi söz konusudur. Kolay bozulan büyüler olduğu gibi bozulması zor olan büyüler de mevcuttur. Bu nedenle kendisinde büyü olduğunu düşünen kişiler medyumlara giderek gerçek anlamda büyü olup olmadığının tespit edilmesini sağlıyorlar. Medyumlar kendilerine başvuran kişilerde büyü olduğunu tespit ederse sonraki aşamada ise bu büyünün hangi tür bir büyü olduğunu tespit ediyor.

Her büyü için aynı yöntemler ile büyü bozma işlemleri yapılmıyor. Tüm büyülerin kendisine has büyü bozma teknikleri söz konusudur. Bu nedenle büyü bozma işleminin sıradan herhangi bir kişi tarafından yapılmaması oldukça önemlidir. Medyumlar da bu konuda önemli uyarılarda bulunarak bu tür konuların ehli olmayan kişilere başvurulmamasını dile getiriyor. Medyumlar büyü bozmak için dua yöntemlerini hem sesli hem de metinsel ifadeler ile kullanarak büyünün tesirini etkisiz hale getiriyor.

Büyü Bozma Yolları

Büyülerin bozulması için sadece medyumların yapabileceği bir takım işler olmasının yanı sıra aynı zamanda kişilerin de kendilerinin yapabileceği bir takım hususlar bulunuyor. Büyü etkili bir tesir olmasından dolayı bu tür tesirler için kişilerin yapabilecekleri en önemli konu ilgili duaları okuyarak büyünün olumsuz etkisini olabildiğince aşağılara çekilebiliyor. Ancak teknik anlamda büyüleri bozma yolları medyumların uzmanlık alanına giren bir konudur.

Medyumlar mevcut olan bir büyünün bozulması için büyü bozmanın yolları kapsamında hem kendilerinin yapacakları işlemlerin yanı sıra hem de büyü yapılan kişinin bizzat kendisinden bir takım işlemlerin yerine getirilmesini istiyor. Büyü bozma işlemlerinde dikkat edilecek en önemli husus, büyünün bozulmasını sağlayan unsurların eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesinin sağlanmasıdır.

büyü bozan medyum
büyü bozan medyum

Büyü Bozmak İçin Büyü Bozma Taşı

Eski çağlardan günümüze kadar gelen büyü yapma işlemlerine karşılık büyü bozma teknikleri de önemli ölçüde gelişme göstermiştir. Birçok yöntemin denenmesi ile birlikte tecrübe edilen yöntemlerin hangisi işe yaramış ise bu yöntemler günümüze kadar uygulanarak gelmiştir. Büyü bozma konusunda birçok yöntemin bulunduğu biliniyor. Bu yöntemlerden birisi olan büyü bozmak içini büyü bozma için büyü bozma taşı yöntemi medyumlar tarafından en sık kullanılan yöntemlerin başında geliyor.

Büyü bozma taşı olarak bilinen taşın büyünün etkisi hale gelmesini sağlayan pozitif enerji yüklü olduğu düşünülerek büyü bozma tekniklerinde sıklıkla kullanılmıştır.

Büyü Bozmada Zikrin Önemi

Büyü negatif bir enerji topluluğu olarak biliniyor. Bu negatif enerjinin dağılarak büyünün etkisi hale gelmesi için de büyünün panzehiri olan yaratıcı gücün sürekli olarak büyü bozmak için zikir edilmesi gerekiyor. Zikir işleminde yaratıcı gücün zikredilmesi negatif enerji üzerinde olumlu etkiler ortaya çıkardığı düşünüldüğünden hem medyumlar hem de kendisine büyü yapıldığı düşünülen kişiler zikir yöntemini kullanarak büyünün kötü etkisinden kurtulabiliyor.

Büyüden kurtulmak ya da büyünün etkisini en aza indirmek için zikir işlemlerinde söylenecek olan sözlerin ve duaların hangileri olması gerektiği konusunda medyumlar kişileri bilgilendiriyor.

büyü bozma

Büyü Bozmak İçin Yapılması Gerekenler

Büyü bozmak için bir takım kriterlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Bu konu özellikle hassas bir konu olmasından dolayı birçok kişi büyü bozmak için ne yapmalı konusunda gerekli araştırmalar yapıyor. Büyü bozmak için yapılması gereken belli başlı hususlar şunlardır;

– Kendisinde büyü olduğunu düşünen kişinin öncelikle bu konuda uzman bir medyuma durumunu anlatması gerekiyor,
– Medyum kişide büyü olup olmadığını kendi yöntemleri ile tespit ediyor,
– Eğer kişi de büyü varsa büyünün nitelik ve özelliklerine uygun işlemler için medyum tarafından gerekli dualar hem sözlü hem de yazılı olarak uygulanıyor,
– Medyum bu işlemi yaparken kendisine büyü yapılan kişi de medyumun belirtmiş olduğu duaları yine medyumun belirttiği süreler içerisinde çeşitli sayıda okuması sağlanıyor.
– Büyünün türü ve özellikleri göz önüne alınarak sarımsak, büyü bozma taşı ve yazılı duaların uygulanması sağlanıyor.
Bu yöntemlerin uygulanması ile birlikte büyünün etkisi başlarda azalıyor ve kısa bir süre içinde de tam anlamı ile gideriliyor.

Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü yapılan kişide sıra dışı bir değişim gözlemlenir. Bu gözlemleme hem kişinin kendisi tarafından hem de yakınları tarafından fark edilebiliyor. Bazı durumlarda kişideki değişimden kişinin kendisinin haberi olmaz. Ancak büyüye bağlı değişimlerde kişinin yakınları tarafından mevcut olan kişideki değişim çok net bir şekilde gözlemlenebilir.

Büyü olduğu düşünülen kişinin medyuma başvurması ile birlikte medyum tarafından bir takım işlemler yapılıyor. Bu işlem ile birlikte büyü yapılan kişide normal hal hareket ve davranışlara dönmesi gözlemleniyor. Büyü yapılan kişide durgunlaşma, toplumdan kendini soyutlama, yalnız kalma, eş ve dostları ile olan iletişimlerinin bozulması ve sürekli öfke hali gibi durumlar meydana geldiğinden büyünün bozulması ile birlikte bu özellikler de son bulur.

Bu özelliklerin son bulması ile birlikte büyü bozulması belirtileri ve kişinin normal yaşantısına döndüğü anlaşılıyor. Kişiler de büyü bozulma belirtisi olarak görülen özellikleri bizzat kendileri de fark edebiliyor. Ancak büyü yaptırırken de büyünün bozulması işlemlerinde de mutlaka konusunda uzman kişilere başvurulması büyük bir önem arz ediyor.

Bozulmayan Büyü Var Mı?

Birçok kişinin merak ettiği bir başka önemli konulardan birisi de bozulan büyüler olduğu gibi bozulmayan büyülerin olup olmadığı konusudur. Bu konuda uzman olan kişilerin yapmış oldukları açıklamalar göz önüne alındığında bozulmayacak bir büyünün olmadığı sadece bozulmasının zor olduğu büyülerin mevcut olduğu yönünde.

Küçük müdahaleler ile bozulan büyüler olduğu gibi yoğun bir emek harcama neticesinde bozulan büyüler olduğu belirtiliyor. Bu nedenle medyumların ilk yapmış oldukları iş, kişide bulunan büyünün ne tür bir büyü olduğunun tespit edilmesidir. Bu tespit etme işlemleri de belirli hususların yerine getirilmesi ile sağlanıyor. Medyumlar kişilerin yeni bir büyünün etkisinde kalmaları için bir takım öneriler sunarak bir takım işlemleri yerine getirmelerini isteyebiliyor. Büyünün kötü etkisinden kurtulmak için büyünün fark edilmesi ile birlikte zaman geçirmeden müdahale edilmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir