Büyü Bozma Ne Kadar Sürer? Büyü Ne Zaman Bozulur?

Büyüye kapılan birisi için ‘büyü bozma ne kadar sürer?’ sorusu çok önemlidir. ‘Büyü bozma ne kadar sürer?’ sorusu, yapılan büyünün özelliğine göre değişiklik gösterir. Papaz büyüsü olarak tabir edilen büyü, tesiri en fazla olan büyüdür. Büyüden korunmanın manevi yollarını bir Müslüman mutlaka bilmelidir. Büyü bozmak için ne yapmalı? Böyle kötü bir durumla karşılaşan kişi ‘Allah’a sığınmalıdır’. Bunun için hasta bol bol Kuran okumalı ve Peygamberimiz (sav)’in sabah ve akşam zikirlerini yapmalıdır.

Büyüden Nasıl Korunmak Gerekir?

Kişiyi dinden çıkaran günahlardan biri büyü yaptırmaktır. İki Dünyada yeri yoktur bu insanların. Peygamberimiz (sav)’e bir yahudi büyü yapmıştır. Peygamberimiz (sav)’e tesir etmiştir.

Rabbimiz tesire izin vermiş ve akabinde nas ve felak surelerini indirmiştir. Bu sureler, düğümleri çözen surelerdir. Peygamberimiz (sav)’in sabah ve akşam zikirleri içerisinde bulunmaktadır. Sabah ve akşam zikirleri düzenli bir şekilde okunmalıdır. Böyle zor bir imtihanla karşılaşan bir Müslüman çokça kuran okumalıdır. Büyü bozmak için zikir çok önemlidir. Nas, Felak, Ayet’ül Kursi, Fatiha, Amerrasulü ve Saffat suresinin ilk beş ayeti çokca okunmalıdır.

Okuma sonunda suya üfleyerek içebilirsiniz. Hasta okuyamayacak kadar ağırsa, salih bir kişiye bu sureler okutulmalı ve suya üfletilmelidir.

Büyüden Korunma Duaları

Büyünün en büyük düşmanı Kuran’dır. Kafir cinler ve şeytanlar Kuran’dır. Kuran’ı duyan kafir cinler ve şeytanlar kaçmaya başlar. Eve girerken, tuvalete girerken ve banyoya girerken okunması gereken duaları okumanız gerekir.

Eve girerken ‘bismillahirrahmanirrahim’, Tuvalete ve banyoya girerken ‘ Allahümme inni euzu bike minel hubs vel habais’, Tuvaletten çıkarken ‘gufranek’, duaları okunmalıdır. Büyü bozma duası içerisinde ‘ Euzu bike bi kelimatillahittammeti min şerri ma halak’ duası eksik edilmemeli ve sıkça okunmalıdır. Euzi besmele çokça okunmalıdır. Suyu üflenip içilebilir.

Bu konuda yeterli bilgiye sahip olmayan kişilere başvurmak yanlıştır. Öncelikle yaradana sığınmak gerekir. Büyü bozma yolları içerisinden en tesirlisi, insanın Allah’a tam güvenmesidir. Israrla dua ve zikir yapılmalıdır. Bir ay gibi kısa bir süre sonra rahatladığınızı hissedeceksiniz. Büyü bozma büyüsü ve benzeri konularda yanlış yöntemlere dikkat edilmelidir. Birçok hasta, büyü bozmada yanlış yöntemler nedeniyle hastalığının ilerlemesine neden olmuştur.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Büyünün birçok nedeni vardır. Şeytan bu işi çok sever ve her fırsatta deneme yapar. Abdestsiz gezeni, tuvalette ve banyoda sığınma duası okumayanı sever.

1- Eve girerken besleme çektiğiniz anda şeytan kapının ağzında kalır.
2- Bir de şeytanlaşmış insanlar vardır. Bunlar büyü yaparak dünyevi çıkar elde etmeye çalışır.
3- Büyüye uğrayan kişi önce dostlarına dikkat etmelidir.
4- Domuz yağı, saç kılı, tırnak ve özel eşya kullanılarak büyü yapılmaktadır. Bu gibi konularda şüphelendiğiniz kişilerden uzak durun ve evinize almayın.
5- Ayrıca şüphelendiğiniz kişilerin evlerine gitmeyin ve yiyeceklerini yemeyin. Bu insanlar yoldan çıkmıştır ve size her türlü kötülüğü yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir