Büyü Kaç Günde Bozulur? – Büyü Kimler Tarafından Bozulabilir?

Büyü kaç günde bozulur? Bu türde sorular genellikle kişilerin üzerlerinde büyü etkisi olabileceğini düşündükleri hallerde sorulur. Bu sorulara yanıt bulmak için ve büyünün tesirlerinden kurtulmak için kişiler medyumların kapılarını aşındırırlar. Büyüye inanmak ve büyü uygulamaları çok eski çağlara dayanmaktadır. Günümüzde ise halen bu uygulamalara başvuran kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Elbette her büyü ve tılsım çalışmaları kötülük için yapılmamaktadır. Kimi kişiler evliliklerinin kurtarabilmek için ya da üzerlerinde büyü olduğunu düşünerek medyumlardan danışmanlık alırlar.

Büyüler genellikle alanında profesyonel olan bir medyumdan yardım alınması halinde kısa zamanda yapılan enerji çalışmalarıyla etkisiz hale getirilir. Ancak alanında profesyonel bir medyumdan yardım alınması ve gereken tılsım uygulamalarının hocanın öngördüğü şekilde yapılması etkili olur.

Büyü Uygulamaları Kaç Günde Etkisini Yitirir?

Büyü uygulamaları başarılı, ilim, irfan sahibi bir hocayla irtibata geçildiğinde kısa zamanda etkisini yitirir. Bu anlamda enerji çalışmaları kişiye uygulanarak kişide büyünün etkisi 3 gün ile 7 gün içinde yitirilir. Fakat bazen büyülerin bozulma süresi kişiden kişiye değişmekle beraber aynı zamanda büyünün eski ya da yeni yapılmış olmasına da bağlıdır. Bir hafta süren büyü bozma çalışmalarıyla kişi üzerinde ağırlık kalktığını hissedebilir. Bu süre bazen aylarca sürebilir.

Büyülerin kişinin üzerinden kaç günde etkisini yitireceğini hiçbir medyum önceden bilemez. Sadece büyü uygulanan kimselere bozma çalışmalarından edinmiş olduğu tecrübelere göre ortalama bir hafta ya da 15 gün süre verebilir. Bu süre daha kısa ya da daha uzun sürebiliyor.

Büyü Kaç Günde Bozulur?
Büyü Kaç Günde Bozulur?

Büyü Kimler Tarafından Bozulabilir?

Büyü bozma çalışmalarında ilk olarak başvurulan yöntem elbette ki Kur’an-ı Kerimdir. Kuran ayetleriyle büyüler etkisiz hale getirilir. Başka türlü bir yol asla mümkün değildir. Başka türlü yollarla büyü bozduğunu söyleyen kişilere itibar edilmemelidir. Bu kişiler insanların duygularını ve paralarını sömürürler. Dolayısıyla alanında profesyonel ve ilim sahibi bir medyumla iletişim kurmak büyü bozma çalışmalarında fayda gösterebilir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozmak genel manada insan ruhuna kötülük yapan, huzursuz hissetmesine neden olan doğa üstü varlıkların Kur’an aracılığıyla yakılıp yok edilmesidir. Elle tutulamayan ve görülmeyen bu varlıkların Kuran’dan başka yöntemle yok edilmesi mümkün olmamaktadır.

Büyü bozma çalışmaları şu şekilde olur:

  • Kişiye abdest aldırılır.
  • Büyü tesirinde olan kişinin üzerinde muska, vefk ve tılsım gibi şeyler varsa onları çıkarması söylenir.
  • Büyü etkisinde olan kişi sırt üstü yatırılarak üzerinde Kur’an konulur.
  • Kişiye birtakım Kur’an ayetleri okunur. Bu okunan dualarla insanın içinde olan cinler yakılır.

Bu uygulamaları yaparak kişinin üzerindeki büyü kaç yıl geçerse geçsin etkisiz hale getirilir. Büyü bozma çalışmaları ilim, irfan sahibi hocalar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde kişide ters tepebilir.

Büyü Bozulması İçin Hangi Dualar Okunur?

Büyülerin bozulması için Kur’an ayetleri okunur. Allah’ın 99 ismini içeren Esma’ül Hüsna duasına hiçbir doğaüstü varlık dayanamaz. Bu duan ile beraber farklı ayetler okunarak kişinin ruhuna baskı yapan cinler yakılarak yok edilir. Büyülü kişiye bu dualar sürekli tekrarlanarak okunduğunda kişinin ruhundaki kasılmalar ve huzursuzluk açılmaya başlayacak ve kişi gün geçtikçe sıkıntılarından arınacaktır. Elbette her Kur’an okuyan kişi büyü bozma hususunda başarılı olamaz. Bundan dolayı büyü bozma çalışması işin ehli hocalar tarafından uygulanmalıdır.

Büyü Bozulan Kişi Eski Haline Döner Mi?

Evet. Büyü bozulan kişide iç sıkıntısı, baş ağrısı, uykusuzluk sorunları ortadan kalkar. Kişi iç huzuruna kavuşur. Kısa zamanda eski haline geri döner. Eskisinden daha başarılı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir