Büyüden Kurtulma Yolları, Kurtulmak İçin Ne Yapılmalı?

Büyüden Kurtulmak İçin Ne Yapılır?

Büyü, kısa tabiriyle tılsım, sihir anlamına gelir. Geniş bir perspektiften baktığımıza ise insanlar üzerinde etki gösteren enerjilerin bir araya gelmesi şeklidir. Bu tanımlara herkes farklı bir açıdan bakabilir ancak bir gerçek vardır ki büyü insanlar arasında yapılan tılsımlardır. Büyülerin tarihine bakıldığında, her devirde oldukları kolaylıkla görülebilir. İnsan aciz bir varlık olduğundan ve içerisinde bulunduğu dünya hatta evrenden korktuğundan, çareyi her zaman büyüde bulmuştur.

Büyüler asıldan insanın yapabildiklerine değil, yapamadıklarına, erişemediklerine ulaşma çabasıdır. Tarih boyunca insanlar büyülerle pek çok şey başardığından, oldukça etkili olduğu rahatlıkla söylenebilir. Büyüleri yapan kişiler, evren bilimler, matematik ve insanın anatomisi hakkında bilgileri bulunan medyumlardır. Yine insanlar büyüye maruz kaldıklarında büyüden kurtulma yollarını medyumlarda bulabilirler.

Büyü Nasıl Etki Eder?

Büyülerin etkilerine baktığımız zaman oldukça farklı belirtilerle karşılaştık. Kimi büyüler etkilerini hızlı ve görünmeden gösterirken, kimileri daha ağır ve etkisini belirtir şekilde gösterir. Büyüler etkisini genellikle manevi aracılar yoluyla gösterirler. Yani büyülerde kullanılan manevi varlıklar büyü yapılan kişiye hükmeder ve tesir görülmeye başlar. Tesir şekli genellikle kişinin ilk olarak düşünce yapısının değişmesiyle alakalıdır. Kişinin düşüncesi değişip, bilinci kaybolduğunda kendisi gibi değil zıt kişiliği gibi hareket eder. Sevmediklerini sevmeye, ilgi göstermediklerine ilgi göstermeye başlar. Sürekli olarak uyku problemleri yaşar. Uykusunda devamlı tuhaf varlıklarla karşılaşır.

Bu durumda büyüden kurtulmak için medyum olan hocalara başvurulmalıdır. Bu medyum kişileri kişiye büyü bozma işlemi yaparak büyüyü bozar. Büyüden kurtulma belirtileri, genellikle kişinin kendi halinde dönmesidir. Yani artık rüyalarında tuhaf varlıklar görmeme, kabus yaşamasıdır. Yine eli varsa onu tekrardan sevme şeklinde de görülebilir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyüler üç guruba ayrılırlar. Bunlar ak, gri ve kara büyülerdir. Yapıldıktan sonra hemen belirti gösteren, tesiri oldukça açık olan büyüler kara büyülerdir. Ak büyüler biraz daha sonradan anlaşılabilecek büyülerdir. Gri büyüler ise kara ve ak büyülerin karşımı olduğundan bir kısmı belirti gösterirken bir kısmı hiçbir belirti göstermeden tesir eder. Ancak hangi büyü olursa olsun, dikkatle bakıldığı zaman mutlaka anlaşılır. Büyüden kurtulanlar bakıldığında, ilk başta tesir altında olduklarını daha sonrada rahatladıklarını belirtirler.

Yani büyünün yapıldığı konusunda dikkatli bir inceleme gerekir. Ancak sıradan insanların büyü yapıldığıyla ilgili bu detayları fark etmesi zordur. Elbette uyku sorunları ve diğer problemler gözle görülebilir. Ancak büyünün belirtileri sadece kötü kabuslar, uykusuzluk şeklinde tanımlanamaz. Büyü belirtileri görülebildiği kadar fark edildiğinde, büyüden kurtulmak için hoca bulmaları gerekir. Bu medyum hocalar hangi büyünün yapıldığı nasıl etkileri olduğu hakkında tüm detayları size aktarabilirler.

Eğer siz ufak bir büyü belirtisi gördüğünüz anda medyuma başvurursanız, büyü henüz yayılma aşamasındayken bunu rahatlıkla çözebilirsiniz. Bunu yapmak için mutlaka medyuma başvurmalı ve şikayetlerinizi onlara anlatmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir