Çok Etkili Ayırma Duası

Dualarda da büyülerde de en önemli olan şey o dua ya da büyünün ne kadar etkili olduğudur. Çünkü insanlar eğer bu işlemleri yapıyor ve uyguluyor ise istedikleri asıl şey amaçlarına bir an önce en etkili bir biçimde ulaşmaktır. Kişiler eğer isteklerine, dileklerine ve amaçlarına kendi başlarına ulaşamıyor ise, bu gücü kendileri yaratamıyor ise bu yöntemlere başvurur. Özellikle dualar ülkemizde çok sık tercih edilip uygulanan işlemler olarak görülür.

Pek çok insan çok çeşitli amaçları için duaları yapar. En çok yapılan dualardan bir tanesi olarak çok etkili ayırma duası da insanların sonuçlarından en memnun kaldığı dua türlerinden biri halindedir. Bu dua türü hakkında inşaların çok fazla araştırma yapıyor olduğunu ve doğru bilgiyi aradıklarını gördüğümüz için biz de bu yazımızda bu ayırma duası türünü ele aldık. Bu dua ile ilgili pek çok net bilgiyi, detaylı bir şekilde göreceksiniz. Duanın ne olduğunu, nasıl uygulandığını, kimlerin uyguluyor olduğunu ve etkilerinin nasıl etkiler olduğunu göreceksiniz.

En etkili ayırma duası

Cok Etkili Ayirma Duasi 300x300 - Çok Etkili Ayırma Duası
Çok Etkili Ayırma Duası

Çok etkili ayırma duası türü en etkili ayırma duası denildiği vakit kasrımıza çıkar. Bu dua türü günümüzde etkilerinin en baksın ve belirgin olduğu bilinen ayırma duasıdır. İnsanların bu duayı bu kadar çok tercih etmesinin ve uygulamasının sebebi de budur. Gerçekten de etkileri ayırma duaları arasında en çok olan, en tesirli olan dua türüdür.

Eğer siz de herhangi iki kişiyi, özellikle de sevdiğiniz birisini birisinden ayırmak istiyor iseniz bu dua türü size çok yardımcı olur. Bu dua sayesinde istemediğiniz ilişkilere son verirsiniz. Amaçlarınıza en kısa yoldan ve en etkili biçimde ulaşmanız için gereken her şey bu dua sonucunda size verilir. Bu konu hakkında sizlere ilk verebileceğimiz önemli bilgiler bu şekildedir. Şimdi bu duanın hangi durumlarda yapılabildiğine bakalım.

Okumalısın :  Kolay ve Etkili Ayırma Duası

En keskin ayırma duaları

En keskin ayırma duaları hangi tarz durumlarda yapılır? İnsanlar bu duayı hangi durumlarda uygular? Bu önemli soruların cevaplarını en kısa şekilde şöyle size gösterelim: Bu dua yani çok etkili ayırma duası en çok aldatma durumları olduğunda yapılır. Yani eğer bir kişi sevdiği kişi tarafından aldatılıyor ise aldatma durumuna bir son vermek amacı ile bu duayı uygular. Bu dua sayesinde aldatan kişi bu kötü durma bir son verir.

Bu çok kısa bir zamanda gerçekleşir. Duanın en çok yapılıyor olduğu bir diğer konu, durum da şudur: Eğer biri herhangi iki kişiyi birbirinden ayırmak ve soğutmak istiyor ise çok etkili ayırma duası yapar. Kişinin ayırmak istediği kişi ile herhangi bir ilişkisinin olması zorunlu halde değildir. Kişi eğer o ilişkiden rahatsız durumda ise bu duayı rahatlıkla uygular. Dua doğru şekilde uygulanır ise en kısa zaman içinde ayrılması istenen kişilerin ilişkileri son bulur.

Gerçek ayırma duası

Yapılan duaların gerçekliğinin olması çok önemli bir husustur. Çünkü ne yazık ki internet üzerinde pek çok dua yöntemi ve tarifi verilir. Bu yöntem ve tariflerin pek çoğu yanlış bilgiler içerir. Bu da o duanın yanlış, gerçek dışı olmasına sebep olur. İnsanlar bu yanlış duaları uygulamaya çalışır ise hiçbir şekilde sonuç alamazlar. Zamanlarını kaybetmiş olurlar. Bu yüzden gerçek ayırma duası konusunda kişiler dikkatli ve seçici olmak zorundadır. Eğer gerçek bir çok etkili ayırma duası uygulamak istiyor iseniz o duanın ne olduğunu ve nasıl hazırlandığını sadece bu alanda uzman olan eğitimli kişilerden öğrenmeniz gerekir. Bu kişiler de hocalar, medyumlar ya da din insanlarıdır.

Ayırma duası oku

Ayırma duası oku konusunda ilk dikkat etmeniz gereken şey duayı okuyacak olan kişinin yani kendinizin inancının tam olmasıdır. Yani duayı yapan kişi kesinlikle Allaha büyük bir iman duymalıdır. İmansız bir kişinin duası kesinlikle tutmaz, kabul olmaz. Eğer inancınız tam ise bu duayı yapabilirsiniz. Ama eğer inancınız tam değil ise duayı yapmanız bir şey ifade etmez. Böyle bir durumda ise bir hoca ya da medyuma danışıp sizin için bu duayı yapmasını isteyebilirsiniz. Ancak bu sayede dua kesin bir şekilde tutar, amaçlarınıza en iyi ve kısa yoldan ulaşmış olursunuz.

Okumalısın :  Kuvvetli Ayırma Duası

Çok etkili ayırma duası yazımızı beğendiyseniz Sevgiliyi Ayırma Duası yazımıza da göz atabilirsiniz.

votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Sinan
Sinan
1 yıl önce

Süper etkileri sayesinde beni istediğime kavuşturan iyi niyetli dürüst bir hoca tabiki faruk bey

Pelin
Pelin
1 yıl önce

Sevdiğim çocuğun kız arkadaşından ayrılması için işlem yaptırdım 3 hafta içerisinde araları bozuldu ve ayrıldılar çocuk artık benimle konuşuyor ve eski ilişkisinden bile daha mutlu bir ilişkimiz var. Yaptırmak isteyenler için yazıyorum arkadaşlar ben çok iyi sonuç aldım.

canselami45
canselami45
1 yıl önce

Arkadaşlar biz aile olarak amcamdan çok çekmiştik, babaannemi ve dedemi bu durum çok üzüyordu ailede herkez evlenip çoluk çocuğa karışmıştı ve herkesin kendine göre güzel işleri vardı fakat amcam hala alkol sorunundan dolayı ne aile kurabilmiş ne de iş bulabilmişti. Bu yüzden hocamıza gittim ve amcamı alkolden soğutmak için işlem yaptırdık. Bu yorumu işlemden 2 ay sonra yazıyorum, amcam kredi alarak kendi işini kurdu ve şuan gayet güzel

ahmetselim23
ahmetselim23
1 yıl önce

Ben de ailemi istediğim konularda ikna etmek için işlem yaptırdım arkadaşlar , benim ailem çok disiplinli bir ailedir ve çok fazla koruyucudur bu yüzden arkadaşlarıma gitmek istediğimde onlarda kalamıyorum veya dışarı çıktığım zamanlarda en fazla 2 saat sonra geri çağırıyorlar. Bu yüzden işlem yaptırma kararı aldım ve o günden beri istediğim neredeyse her şeye evet dediler artık bu konuda daha özgürüm ve bunu buraya yazmak istedim çok teşekkür ederim hocam.

jale
jale
9 ay önce

çok güzel hocanız Allah razı olsun sizlerden sayenizde eski sevgilime tekrardan kavuştum.

Nevin
Nevin
5 ay önce

Ben bu tarz seylere itimadı olan biri değilimdir. Çok çaresiz kalınca başvurmak zorunda kaldım en son yol buydu. Çok inanarak yapmadığım halde etkisini nasıl gördüm bilmiyorum ama gerçekten çok kısa bir sürede muradıma erdim..