Çok Gezeni Eve Bağlamak İçin Dua

Çok Gezeni Eve Bağlamak İçin Dua

Çok Gezeni Eve Bağlamak İçin Dua
Çok Gezeni Eve Bağlamak İçin Dua

Günlük hayatımızın yorgunluğunu stresini evlerimizde atarız. Evimize geldiğimiz zaman her yerde olduğumuzdan daha rahat hissederiz kendimizi. Özellikle sevdiklerimiz ile bir arada yaşadığımız evler bizi daha çok kendine çeker. Evin içinde bizi bekleyen insanların olması bizi her zaman mutlu eder.

Bazı durumlarda insanlar evlerinden uzaklaşır. Bu durumun başında evin içinde yaşanan huzursuzluk, kavga, stres gibi durumlar gelir. Bu durumlardan etkilenen kişiler kendilerini evden dışarıya atan kişilerdir. Bunun dışında kötü arkadaş çevresi kişi ile evi arasındaki dengeyi alt üst eder.

Günlerce eve gelmeme durumu ile karşılaşılır. Böyle durumlarda sevdiklerimiz bizim için endişe duyar. Bizim nerede olduğumuzu nasıl olduğumuzu ve kimlerle olduğumuzu merak ederler. Habersiz kaldıkları zaman oldukça endişe ederler. Bu durumda çözüm için çok gezeni eve bağlamak için dua seçeneği akla gelir.

Çok Gezeni Eve Bağlama Duası Nedir?

Çok gezeni eve bağlamak için dua okuyan insanlar oldukça fazladır. Fakat dikkat edilmesi gereken evin içindeki sıkıntı sürekli artarak devam ediyorsa dua okunan kişi evine bağlılık hissetse bile aranızdaki muhabbetin artması için bu duadan farklı yollara başvurmak gerekir. Fakat kişi normalden farklı olarak evinde durmaktan rahatsız oluyorsa bunu dua veya muska ile gidebilirsiniz

Bir Kişi Neden Evine Bağlı Kalmaz?

Bu durum değişkenlik gösteren bir durumdur. Evdeki sıkıntıların yanında haneye yapılmış büyü varsa hissiyatı kuvvetli kişi veya büyünün yapıldığı kişi evde durmak istemez. Eve gelince sıkıntı bastığını, kendini yorgun hissettiğini, evdeki kişileri domuza benzettiğini falan söyler.

Bu durumlar evin dışında olmadığı için kendini daha rahat hisseder. Büyülerden şüphelenme durumunda evin içinde size ait olmayan kâğıt, nesne, toprak ( genelde ölü toprağı olur) gibi nesneler var ise zarar vermeden alınıp işin uzmanına gidilir. Fakat bazı büyüler evin dışına yapıldığı için sizin bunu bulmanız mümkün değildir.

Bu büyüler mezarlık, evin bahçesi, tuvaletler, boş arsa varsa oralarda yapılır. Bu sayede bulunması ve bozulması zorlaşır. Bunun yanı sıra bazı büyüler sizlere yeme içme yolu ile yapılır. Size hangi tarz bir işlem yapıldığını işin uzmanına danışarak öğrenebilirsiniz. Uzmana başvurulduktan sonra sizde bir sıkıntı olmadığını söylediği zaman çok gezeni eve bağlamak için dua okumalarına geçebilirsiniz.

Dualar Dışında Ne Yapabilirsiniz?

Çok gezeni eve bağlamak için dua okuyorsunuz fakat sonuç alamıyor iseniz büyüye veya muskaya başvurabilirsiniz. Büyüler dualardan farklı olarak bazı metafizik canlılar kullanılarak yapılan bir işlem olduğu için kesin sonuçlar getirir. Dua Allah ile sizin aranızda olduğu için yüzde yüz bir garanti söz konusu değildir. Büyülere varlıklar insanlara etki ettiği için kişi istemsiz dahi olsa evinden ayrılmak istemez.

Dışarda onu bekleyen tehlikeler olduğunu düşünür. Muska büyü ve duanın tam ortasında olan bir işlemidir. Tılsımlı sözler kâğıda yazılır. Kâğıt kişinin üzerine, odasına veya yediği yemeğe katılır. Kişi buna maruz kalmaya başladığı zaman evine bağlılık duymaya başlar. Bu tarz işlemleri tercih eden kişiler genelde evli kadınlardır.

Kocalarının evlerine gelmediğinden yakınan kadınlar büyüye başvuran insanların büyük bir çoğunluğunu oluşturur. Bunun dışına anneler oğullarının kötü arkadaş çevresi yüzünden başına bir iş geleceğini düşündüğü için dua ve büyülere başvurur.

Duaların etki süresi uzun olduğu için insanlar tercihen büyü yaptırır. Dikkat edilmesi gereken nokta büyüde büyü yapılan kişide yan etkiler olmasıdır. Evine bağlamak istediğiniz kişi kâbuslar görmeye başlar. Dışarda gölgeler görmeye, rüyasında konuşmaya başlar. Sosyal çevresinden tamamen kopar ve sağlıksız ilişkiler kurmaya başlar.

Zamanla bu durum artarak devam eder. Bu tarz durumlar olduğu zaman büyüyü yaptıran kişi çözüme yönelik arayış içine girer. Burada dikkat edilmesi gereken nokta büyüyü yaptıran kişi gibi büyüyü bozacak kişinin de işinde uzman bir kişi olmasıdır. Bu sayede bozulduğu zaman ortaya çıkabilecek yan etkiler en aza iner.

Büyü bozulduğu zaman kişi büyüye maruz kalmadan önce nasılsa o şekilde devam eder. Yani evine geceleri gelen veya geç gelen biri aynı şekilde davranır. Çünkü bu kişinin alışkanlığı veya kendini rahat hissetme şeklidir. Bu noktada sıkıntılar yaşamaya devam ederse uzman bir psikolog ile görüşmek gerekir. Bazı durumlar uzman medyum ve hocalık durum olsa bile bazı durumlar tamamen psikolojik durumlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir