Çok Hızlı Etki Eden Ayırma Duası

Çok Hızlı Etki Eden Ayırma Duası

Çok Hızlı Etki Eden Ayırma Duası
Çok Hızlı Etki Eden Ayırma Duası

Bazı insanlar, birlikte olmalarından hoşlanmadıkları çiftlerin ayrılmasını ister. Bunun için çeşitli yöntemlere başvurarak, amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Özellikle çok hızlı etki eden ayırma duası, sıklıkla tercih edilir. Bilgili ve deneyimli medyumlar tarafından yapılan ayırma duaları, çiftlerin hızlı bir şekilde ayrılmalarına ve birbirlerinden soğumalarına neden olur.

Kişiye özel olarak uygulanan bu ritüeller, yine kişi özelinde tesirlerle ortaya çıkar. Ayırma duası yaptıranların çok sabırlı ve inançlı olmaları gerekir. Eğer edilen duaların kudretine ve doğaüstü uygulamaların etkilerine inanmıyorsanız istenilen sonucu alamayacağınız söylenebilir.

Ayrıca ayrılmalarını istediğiniz çiftin iradeleri ve istekleri dışında bir ritüel gerçekleştirmeniz, olası olumsuzlara da katlanmanızı gerektirir. Bu nedenle ayırma yöntemlerini yaptırmadan önce tüm tesirlerini göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Tebbet Suresiyle İki Kişiyi Ayırma

En etkili ayırma duası yöntemlerinden biri tebbet suresiyle yapılmaktadır. Bu alanda uzman olan kişiler, iki kişinin birbirinden soğuması sürecinde tebbet suresinin etkili olduğunu belirtmektedir. Fakat bu ritüel öylesine kuvvetli ve etkilidir ki asla evde denenmemelidir. Eğer biri size bu ritüeli evde uygulamanız yönünde tavsiyelerde bulunuyorsa onu dikkate almamanızı öneririz. Aksi halde çok kötü sonuçlara maruz kalmanız ve büyünün etkilerinden uzun yıllar kurtulamamanız mümkündür. Hatta hayatı boyunca olumsuz etkilerle birlikte yaşamak zorunda kalanların sayısı hiç de az değildir.

Tebbet suresiyle iki kişiyi ayırma yöntemi, düşünülenin aksine yalnızca çiftlerin ayrılması için değildir. Bir kişiyi kendinizden uzaklaştırmak ve sizinle iletişime geçmemesini sağlamak için de uygulanabilir. Size en uygun yöntemi, deneyimli bir medyum veya hocadan dinlemenizde fayda vardır.

İki Kişiyi Ayırmak için Fil Suresi

Özellikle iki sevgiliyi ayırma amacıyla büyülerde kullanılan fil suresi, kuvvetli yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkar. Akla gelebilecek her ayırma ihtimalinin fil suresi ile gerçekleştirilmesi mümkündür. Örneğin;

  • Eşleri ayırma,
  • Sevgilileri ayırma,
  • Sizi seven kişileri kendinizden uzaklaştırma,
  • Eşinizi ailesinden veya arkadaşlarından soğutma,
  • Eski sevgiliniz ve onun yeni sevgilisini birbirinden uzaklaştırma,
  • Sevdiğiniz kişinin sizi aldatma ihtimalini ortadan kaldırma gibi nedenlerle bu yöntemin uygulandığı bilinir.

Eğer siz de duygularınıza yenik düşerek iki kişinin birbirinden ayrılması için adım atmak istiyorsanız fil suresinin dahil olduğu yöntemleri deneyebilirsiniz. Bunun için bir medyumdan yardım almalı ve sizin için uygun bir ritüel olduğundan emin olmalısınız.  Daha önce de belirttiğimiz üzere bu ve benzeri herhangi bir dua, ayırma amacıyla evde yapılmamalıdır.

Lahutiye Ayırma Duası

Kolay ve etkili ayırma duası arayanların vazgeçilmezi olan lahutiye ayırma duası, uygulama sürecinin aksine oldukça etkilidir. Kısa süre içerisinde iki kişinin birbirinden soğuduğu, iletişimlerinin azaldığı, uzaklaştıkları ve aralarındaki ilişkinin sonlandığı bilinir. Bu yöntemi tercih edenlerin genellikle olumlu sonuçlar aldığı gözlemlense de bir uzmandan yardım almayanların önemli tesirleri elde edemedikleri söylenebilir. Hatta tam aksine, yanlış okunan bir sözcük dahi duanın kişiyi birçok yönden olumsuz etkilemesine yol açar.

Uygulaması iyi bir bilgi birikimi ve deneyim gerektiren lahutiye için uzman bir medyum veya hocaya danışmalısınız. Böylece sürecin tamamında ne yapmanız gerektiği konusunda bilgilenebilir, nelerle karşı karşıya olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer sizin için uygun bir yöntem değilse de daha güçlü bir ayırma duası yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Dilek Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir