Çok Hızlı Etkisini Gösteren Aşk Büyüleri

Herkes tarafından bilinse de kimsenin uyguladığı bir yöntem değildir çok hızlı etkisini gösteren aşk büyüleri. Bu sıralar ismiyle çok tanıdığımız bu büyüler nasıl yapılır? Ne kadar süre gerekir? Bu soruların cevaplarını makalenin devamını okuduktan sonra öğrenmiş olacaksınız.

Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Birçok kişinin merak ettiği bu sorunun cevabı aslında çok basittir. Aşk büyülerinin yapılış sırlarından biri karanlık bir odada, sessizliğin sağlanması ve temiz bir alanda uygulanmasıdır hiç şüphesiz. Bazen bir düğüm ya da iple, bazen kaşıkla hatta bazen sevilen kişinin saç tutamıyla yapılır. Bu büyülerden en önemlisi ve en hızlı tesir göstereni canbar büyüsüdür. Bu büyü için gerekli malzemeler İki adet heykel ya da iki adet temsili resimdir. Resim üzerine kişinin adı, soyadı, anne adı fısıldanır ve birtakım işlemler uygulanarak gömülür. Oldukça çabuk tesir eden bir büyüdür.

Çok Hızlı Etkisini Gösteren Aşk Büyüleri
Çok Hızlı Etkisini Gösteren Aşk Büyüleri

Bu Büyüler Neden Yapılır?

Bazı insanlar büyülerin neden yapıldığına anlam veremese de birçokları tarafından sıklıkla kullanılır bu büyüler. En önemlisi de etkisinin çabuk gösterilmesidir. Peki, ama neden yapılır? Kimi zaman giden kişinin geri dönmesi, kimi zaman bir kişiyi kendine aşık etmek, kimi zamansa bir kişiyle yakınlaşmak için yapılan büyüler vardır. Etkisi kişinin inancına da bağlı olarak 40 günü bulabilir fakat sabırla beklenmelidir. Bu süre zarfında oda sık sık havalandırılarak dualar okunmalı, dilek içten geçirilmelidir.

Büyülerin Çabuk Tutması İçin Ne Yapılır?

Büyülerin hızlı şekilde etkili olabilmesi için gerekli dualar okunmalı ve beklenmelidir. Kişiyle olabildiğince iletişimde olunmalı, sıkça konuşulmalıdır. Bu sayede büyü etkisini en az 10 gün içerisinde gösterir ve gerçekleşme olasılığı artar. Ayrıca kişiye ait özel bir eşyanın büyü yapılırken yanında olunması da son derece önemlidir. Eşyanın üzerine dua okunması ve gömülmesi gerekir. Bu sayede çok geçmeden kişi üzerinde büyü aktif olacak ve sizin de çok uzun bir süre gerçekleşmesini beklemenize gerek kalmayacaktır.

Aşk Büyüsü

Çoğu kişi aşk büyüsü yapmadan önce nelerin gerektiğini hakkında bilgi sahibi değildir. Bunun için gusül abdesti alan kişi çevresindeki kişilere gözünü dikmeyi bırakmalıdır. Ayrıca şunları yapmalısınız:

  • 1002 defa ihlas suresi okunur.
  • İhlas suresinin ardından niyet ile ilgili dua edilir.
  • Birtakım dualar okunarak iki kere ipe düğüm atılır.
  • Farklı renklerde 7 ip alınıp 7 kere Ayetel Kürsi okunur.
  • Dualar okunup tekrar 7 kere düğüm atılır.
  • Çeşitli duaların ve niyetin tekrar edilmesi, kişinin bilgileri söylenmesi ile büyü bitirilir.

Büyünün bozulması için duaların tekrar okunması ve bozulduğunun söylenmesi, eşyaların gömülmesi son derece önemlidir. Bu sayede kişi ile ilgili herhangi kötü bir durumun oluşması ihtimali ortadan kalkacak ve dualarla işlem sonlanacaktır. Herhangi bir tehdit hissettiğinizde büyüyü bitirmeniz en mantıklısı olacaktır. Bu ipi ağır bir taşın altına koyup niyet her ne ise tekrar edilmelidir. Kimseye bundan bahsedilmemesi gerekir.

Aşk Büyüsü Zararlı Mıdır?

Her büyüde olduğu gibi aşk büyüsünde de çeşitli tehlikeler mevcuttur. Bilinmeyen ruhlarla dolaylı ya da doğrudan etkileşime geçildiğinde bu riskler göz önünde bulundurulmalı ve bir hocayla bu büyüyü gerçekleştirmelisiniz. Kişiye herhangi bir zararı yoktur fakat çok sık tekrar edildiğinde ve durumun kötüleştiği görüldüğünde büyüyü bozmak adına 21 adet Felak suresi okunmalıdır. Yatmadan önce ve uyandıktan sonra içten dileklerin tekrar edilmesi, kişiden alınan özel eşyanın gömülüp saklanması gerekir. Burada yapılan tılsımlar kimseye gösterilmemeli, son derece özenle korunmalıdır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir