Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüleri

Çok hızlı tutan sevgi büyülerinin ne olduğu herkes tarafından merak edilen bir sorudur. Bu soruya kimi tehlikeli bulduğu için cevap veremez, kimi ise hiçbir şey olmayacağını savunur. Peki, ama gerçek ne? Kolay ve çok hızlı tutan sevgi büyüleri nasıl yapılır? Bu sorunun cevabını makalenin devamını okuduktan sonra öğrenebileceksiniz.

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüleri Nedir?

Çok hızlı tutan sevgi büyüleri, hayatımızda olmayan eski sevgilimizi, eşimizi ya da eski nişanlımızı getirmek için uyguladığımız büyülere verdiğimiz addır. Bu büyülerin tesiri çabuk işler ve farkına varmadan karşıdaki kişiyi geri getirir. Elbette diğer ruhlarla dolaylı ya da doğrudan yollarla iletişime geçmek mümkündür fakat çok da önerilmez. Bu sebepten hiç bulaşmamak ya da bulaştıktan sonra en hafif yollarla kapatmaya çalışmak en mantıklısıdır. Deneyen bireyler tesirinin çok güçlü olduğu hakkında yorumlarını dile getirir.

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sevgi büyülerini yapabilmek için kim isteniyorsa saç tutamının alınması gerekir. Kişinin yaşadığı yerin bahçesinden kum alındığında bu büyü daha iyi tesir edecektir. Saç tutamı kuma gömülür ve gömülürken kişinin adı sayıklanarak yüzü düşünülür. Bol bol dua okunmalıdır. 5 dakika kadar kum karıştırılır ve 2 gün yatak altında bekletilip toprağa gömülür. Yine bu süreçte de kişinin adı, annesinin adı ve yüzü düşünülür, sıkça tekrar edilir. Tüm bunlar yapılıp sabredildiğinde ortaya güzel bir sonuç çıkacaktır.

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüleri
Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüleri

Büyü Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle kişi büyü yaparken bazı yöntemleri uygulamalıdır. Bu yöntemlerden en önemlisi sabretmektir çünkü geri getirme büyüleri hemen etkisini göstermeyebilir. Şu şekilde sıralanabilir:

  • Bazı büyülerin etkisinin hissedilmesi için 40 güne kadar beklenilmesi gerekir.
  • Dua yarım bırakılmamalıdır, eğer bırakılırsa yeniden başlanması gerekir. Bırakılıp gidilirse büyü tutmaz.
  • Ses tonunu iyi ayarlamak çok önemlidir. Yüksek ses tonuyla da alçak ses tonuyla da konuşulmamalıdır.
  • Kişinin aklında kafa karıştıracak herhangi bir durum ya da kişi olmamalıdır. Yalnızca geri getirmek istediği kişi ve dualar düşünülmelidir.
  • Çok karanlık ya da loş ortamlar seçilmemelidir. Bu tarz durumlar için sabahın erken saatleri uygundur.

Bu gibi durumlara dikkat edildiğinde büyünün tesir etmesi çok da uzun sürmeyecektir. Ayrıca kişinin isteğini yitirmemesi, bu kişiyle iletişim halinde olmaya çalışması ve ona kendini açıklaması uygun olacaktır.

Sevgi Büyüsü Nasıl Anında Etki Eder?

Sevgi büyüsünün anında etki etmesini sağlamak için birtakım uygulamalar yapılabilir. Bunlardan ilki, anında etki eden dualarla birlikte yapılmasıdır. Bu dualar 72 saat içerisinde etkisini gösterir ve giden kişiden mesaj almanızı sağlar. Gerek düşünsel yoldan gerekse gerçek yoldan belli edilebilir. Dua okunurken bir yandan tılsımlar hazırlanmalı ve bunların gerçekleşeceğine içten bir şekilde inanılmalıdır. Eğer kişi bu büyünün gerçekleşeceğine inanmıyorsa gerçekleşmez ve sonuca istediği gibi yollardan ulaşamaz. Ayrıca bir hoca tarafından bu tılsımlar hazırlanmalıdır. Kişi kendi başına denemeye kalkmamalıdır.

Sevgi Büyüsü Tılsımı

Sevgi büyüsü tılsımı büyüler için önemlidir. Bunların gerçekleşmesi için nihai sebep tılsımlardır ve oldukça çabuk sürede etkisinin gösterilmesini sağlar. Peki tılsımlar hazırlandıktan sonra ne yapılmalıdır? Tılsımların gizli bölgelerde tutulması ve kimseye gösterilmemesi gerekir. Gösterilirse zamanında sonuç vermez veya tutmaz. Tılsımı yaptıran kişi ile hoca arasında bilgi akışı olması gerekir. Diğer kişiler bunlar hakkında herhangi bir bilgiye sahip olamaz. Çok geçmeden kısa süre içinde karşıdaki kişi geri dönme adımları atarak sizi sevdiğini ve dönmek istediğini belli edecek, sizi düşünecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir