Dil Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Büyücülük insanlık tarihi kadar eski olup ilk büyücülük işlerine Mısırlılar döneminde rastlanılmıştır. İnsanın kişisel sorunları ile baş edememesi, topluma ayak uyduramaması, hastalıklar, geleceğe yön verme isteği büyücülüğü her daim cazip kılmıştır. Günümüzde her toplum içerisinde büyücülük farklı isimlerle var olmaya devam ederken erkek veya kadın büyücüler insanların ruhunu çeşitli materyallerle yönlendirmeye çalışmıştır.

Büyü Çeşitleri

Vekfi duyguları yoğun kişilerin yapmakta olduğu bu meslek insanların doğaüstü güçlerin etkisinde olduğuna vurgu yapmakta ve bu bilinmemezlik inanç döngüsü ile çerçevelenmektedir. Pek çok büyü çeşidi vardır.

Bugün değinilecek büyüler arasında yer alan dil bağlama büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Gibi pek çok büyü çeşitlerinden bazıları;

 • Geri getirme büyüsü
 • Aşık etme büyüsü
 • Şans büyüsü
 • Kısmet açma büyüsü
 • Sevgi büyüleri
 • Şifa ve sağlık büyüleri
 • Kötü büyüler içerisinde yer alan hasta etme büyüsü
 • Kısmet bağlama büyüsü
 • Yok etme büyüsü büyüler arasında yer alır.

Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsü ikili ilişkiler gurubunda yer alan karı- koca, gelin- kaynana-amir- personel gibi çiftlerin muhabbetini artırmaya yönelik yapılan büyü çeşididir. Kırıcı lafların karşılıklı kullanılmaması adına yapılan bu büyü çeşidi ile sorunların çözümlenmesi amaçlanmaktadır. İyi büyüler arasında yer alır.

Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsünde uygulama işlemleri için genelde muska yazılır ve dilin kötü sözcüklerinden mustarip olan kişi bu muskayı takarak kötü sözlerden incinmez hale gelir. Bir zırh gibi koruma özelliği olan bu muska içerisinde yazılanlar bu alanda uzman olmuş kişiler tarafından hazırlanır. Ayrıca bu büyünün etkili olması için Çarşamba günü büyünün yapılması gereken gün olarak belirlenmiştir.

Farklı materyaller kullanan medyum ve hocalar da vardır. Özellikle iğne ve iplik materyali ile yapılan büyüler de inanç ile birleşince etkili olur.

Dil bağlama büyüsü için gerekli malzemeler arasında fotoğraf ve isim önemli yer alır. Kaynana yada komşu yada kocasına dil bağlama büyüsü yaptıracaklar fotoğraf ve isim söylemelidir ki büyü amacına ulaşsın.

Bazı durumlarda medyum, hoca ve hacılar yaptıkları muskayı su içerisinde çözelterek ilgili kişiye içirtilmesini öneririm. Ya da 2 adet kesme şeker üzerine okutulan duanın ilgiliye yedirilmesi konusunda bilgi verilir.

Bazı karışımlarla elde edilen kürleri karşıya ulaştırmak.

Her medyum, hoca, hacı ve büyücünün kendine göre bir uygulama şekli vardır. Mühim olan bu uygulamaları harfien yerine getirmek gerek.

Dil Bağlama Duası

Hoca ve medyumların dil bağlama büyüsü yaptıkları dua “إذا أردت القبول عن ألف قبول ويبهر الابصار فاكتب الحجاب بمداد طاهر واكتب في وسطه الحاجة ثم صل ركعتين تقرأ فيهما بعد الفاتحة سورة الإخلاص خمس مرات فإذا فرغت من ..” dır.

Dil Bağlama Büyüsü Nedir?
Dil Bağlama Büyüsü Nedir?

Kimlere Yaptırmak Gerekir?

Dil bağlama büyüsü iyi büyüler arasında yer aldığı için medyumlar ve hacı hocalar bu büyüleri kolaylıkla yapabilir. Bu konuda tercih büyüyü yaptıracak kişiye bırakılmalıdır. Kimileri hacı ve hocaların inanç, ilim ve duasına daha çok inanmakta, kimileri de 6. his olarak bilinen vekfi kuvvetleri güçlü olan medyumlara inanır.

Ücret

Meslek olarak görülen büyücülük belli bir ücret karşılığında yapılır. Bu ücret bazen gönüllülük esasında yer alabildiği gibi bazen sabit ücret olarak ta tarifelendirilir. Hıoca ve medyumun popülerliliği oranında fiyatlar değişken olur. Seansların sayısı fiyatlarda farklılık gösterir. Ayrıca dil bağlama büyüsü için destek alınması gereken durumda ortaya çıkacak masraflar kişinin kendisine aittir.

Sanal Ortamdan Destek

Pek çok büyü gibi dil bağlama büyüsü için tercih edilecek hocaya sanal ortamdan da ulaşmak mümkün. Yapılacak olan büyü ücreti nakit olarak bildirilen hesaba aktarılır. Yapılan muska verilen adrese kargo ve güvenlik tedbirleri ile teslim edilir. Dil bağlama büyüsü için ulaşım imkanı yoksa alternatif olarak sanal ortamdan bağlantı kurulabilir.

Sanal ortamda bu alanda hizmet veren pek çok medyum, hacı ve hocaya ulaşmak mümkün. Arama motorlarından birinden bahsi geçen kişilere ulaşmak mümkün.

Sanal ortam üzerinden ulusal ve uluslararası pek çok kitleye ulaşmak daha kolay olmakta aynı şekilde dünya çapında ya da ülke çapında iyi medyumlara bu şekilde ulaşmak daha hızlı ve etken olmaktadır.

Güvenilir Büyücü Bulmak

Dünya nüfusunun hızla artması, nüfus hareketliliği dolandırıcılığın artmasına etken sosyolojik olaylar arasında yer alırken meslekler içerisinde de dolandırıcılara rastlamak mümkün. Bu alanda sağlam araştırmalara yapılarak, güvenilir, çevresinde tanınan ve tavsiye edilen hacı, hoca ve medyumlara dil bağlama büyüsü yaptırılmalıdır. Aksi takdirde sahte bir büyünün etkisi olmayacağı gibi maddi olarak ta kayıp yaşamak mümkün.

Büyücülerin genel özellikleri;

 • Ruhsal veya bedensel bir engellilik
 • Mistik bir görüntü
 • Mistik bir koku
 • Mistik bir giyim
 • Sade bir görüntü ( yaşam şekli)
 • İlim sahibi
 • Dinden birine ya da hepsine sadakat

Dil Bağlama Büyü Süresi

Konu başlığı olarak ele alınan dil bağlama büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Yaptırmaya niyet edenler mutluluğun anahtarını ellerine almış olurlar. Büyü en geç 2 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Ancak dikkat edilmesi gereken husus;

 • Verilen muskanın ortamda üzerinizde olması
 • Verilen duaların okunması
 • Verilen telkinlere riayet edilmesi gerekir.

Ayrıca medyum, hacı ya da hocanın belirlediği süre zarfına kadar büyünün devam edeceği bilinmeli sonrasında yeniden yine bir muska yapılmalıdır. Wc ve banyo aşamasında muska ıslatılmamalı ve korunmalıdır.

Huzurlu Ortamlar

Büyüler hangi amaçla yapılırsa yapılsın sonucu hep bir huzura varmak içindir. O yüzden niyet iyi olunca büyü yaptırmanın bir zarar getirmeyeceği aslında huzur ve mutluluk getireceği kanısı yaygındır. Dil bağlama büyüsü de evdeki karı koca, kaynana gelin, amir personel gibi kişilerin birbirleri ile daha iyi ilişkiler kurulması açısından önerilir. İletişim şeklini belirlemede etken olan bu büyü çeşidi ile pek çok maddi ve manevi felaketin önüne geçilir.

Kötü büyüleri istisna büyücüler dışında yapan olmaz. Çünkü kötü niyetle yapılan her büyünün sonucu daha da kötü olabilir. Amaçlarınız iyi büyüler yönünde ise yaptırmanızda sakınca yoktur. Ama kötü büyüler ile uğraşmayın.

Her büyü çeşidi kahinlik, hiciv, sanatsal ve edebi bir bütünlük içerisinde yapılır.

Bilimin Büyüye Bakışı

Bilim deneysel veriler ve tekrarlanabilinen her kanunu kabul eder. Bilimsel çalışmada pek çok araştırmaların sonucunda kanıtlandığı inancı yaygındır. Bu nedenle büyü konusu bilimsel olarak kanıtlanmadığı ve sadece tesadüflerden ibaret olduğu için kabul görmemektedir.

Öngörülebilirlik yeteneği olan ve inandırıcı bir yetenekle yapılan büyüler belli bir zaman sonra aynı etkiyi göstermediğinden ve herkesime farklı etki ettiğinden dolayı bilim büyüye sıcak bakmaz. Ancak bilim halen evrenin pek çok gizli yönünü keşfedebilmiş değildir.

Mistik ve bilinmeyenler keşfedilmediği müddetçe büyücülük bilimle birlikte devam edecektir. Büyücülüğü bilimin psikoanalizinde değerlendirmek mümkün olabilir mi? Ya da bilim büyü sorununu insanlık tarihinden silebilir mi? bu sorular dahilinde dil büyüsü gibi diğer büyülerde amaç iyi niyet ise bu konu hakkında çokta eleştirel yaklaşılmaması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir