Düğme Görmek

Rüyada Düğme Görmek

Rüyada düğme görmek anlamı, hayatın renklenmesine, canlanmasına, rüya sahibinin de mutlu olmasına tabir edilir. Rüyasında düğme gören kişi hayatından hayır bulur. Çevresi neşeli, hoş ve iyi kalpli insanlarla dolar. Kendisi üzülse bu kişiler onu neşelendirir, umutsuzluğa kapılsa umut verir, morali bozulsa moral olur, düşse kaldırır, ağlasa güldürür, ölse gömerler. Rüyada düğme görmek anlamı, uzun ve eğlenceli bir hayat yolu ile tabir edilir. Rüya sahibi arkadaşlarından hayır bulduğu kadar evlilik hayatında eşinden ve çocuklarından hayır görür, bekârsa, sevgili konusunda çok şanslı olur ve ondan yana yüzü güler.

Rüyada Düğme Koparmak

Rüyasında düğme kopardığını gören kişi aşk hayatında umduğunu bulamaz, kalp kırıklığı ve hüsran yaşar. Oysa karşı taraf için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğu tabir edilir.

Rüyada Düğme Almak

Hane içinde hiçbir sorun kalmayacak demektir. Rüya sahibinin aile bireyleri el ele vererek her sorunu aşacaklar ve mutlu, huzurlu günlere kavuşacaklar diye yorulur.

Rüyada Düğme Diktiğini Görmek

Rüya sahibinin bu aralar hoş olmayan davranışları olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi davranışları ile tepki çekecek, düşünmeden ettiği sözlerle de nice çamlar devirecek demektir. Rüyada düğme diktiğini gören bireyin, özellikle bu aralar hareketlerine ve konuşmalarına dikkat etmesinde fayda var.

Rüyada Düğme Sökmek

Rüyada düğme söktüğünü gören kişi, işini kaybedecek ama hiç ummadığı anda belki hemen ertesi gün çok daha iyi ve hayırlı bir iş bulacak ve bir iş krizi yaşamadan bu sorunu halledecek diye yorumlanır.

Rüyada Düğme İliklemek

Rüya sahibinin karşısına çok hayırlı kazanç kapıları açılacak demektir. Kişi, herkese nasip olmayacak bu fırsatları eğer doğru değerlendirirse çok büyük ve karlı işlere girebilir, uzun vadede büyük bir holdingin sahibi olabilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir