Erkeğe Yapılan Muhabbet Duası

Erkeğe Yapılan Muhabbet Duası

Erkeğe Yapılan Muhabbet Duası Oku
Erkeğe Yapılan Muhabbet Duası Oku

Muhabbet duaları ya da muhabbet büyüleri aslında son derece ciddiye alınması gereken, bazen geri dönüşü olmayan şeylere yol açan özel dua ve büyüler olarak bilinir. Bir insanın belleğinde yer almak ve o kişiyi kendinize görünmez bağlar ile bağlamak ve bu görünmez bağların hiçbir zaman kopmaması gibi amaçlara hizmet eden muhabbet duaları ve muhabbet büyülerini kime yaptığınız da son derece önem arz eden bir konudur. Çünkü muhabbet duası ya da muhabbet büyüsü çok güçlü enerjiler gönderilerek yapılır ve dilediğiniz, o an için çok âşık olduğunuzu hissettiğiniz insanın da size kör kütük aşık olması için yapılır.

Bu nedenle sizin de kimi sevdiğinizi, kime âşık olup kimin size kör kütük âşık olmasını istediğinize de dikkat etmeniz gerekir. Bu küçük ama son derece önemli uyarının ardından muhabbet büyüsü veya muhabbet dualarının başka ne gibi alanlarda kullanılabileceğine de değinmek gerekir. Muhabbet duası ya da muhabbet büyüsü sadece aşk için yapılmaz. Çok farklı amaçlara da uygunluk gösterebilen muhabbet duaları ya da muhabbet büyüleri, kimi zaman aile bireylerini bir araya getirebilmek, kimi zaman da toplumda güzel bir yer edinebilmek gibi pek çok alanda kullanılabilir.

Muhabbet duaları ya da muhabbet büyüleri de diğer büyüler ya da dualar gibi, kadın ya da erkekte başka başka şekillerde de yapılabilir. Kadın ile erkeğin doğal olarak enerjileri birbirinden farklı olur. Bu nedenle de kadına yapılacak olan muhabbet büyüsü ya da muhabbet duası birbirinden farklı olup erkeğe yapılan muhabbet duası ya da muhabbet büyüsü sırası içinde diğer tüm büyü ya da dualar farklı farklı ritüeller ile yapılmaları önerilir. Bazı durumlarda genel yapılan büyüler ya da dualar da olsa sonuç olarak özel bir şahsa yapılıyor ise o kişinin her şeyi düşünülerek yapılması çok daha doğru olur daha etkili bir sonuç getirecektir.

Erkeğin Âşık Olması İçin Muhabbet Duası

Her ne kadar Muhabbet duaları yahut muhabbet büyüleri çeşitli pek çok amaç için yapılıyor olsa da en çok tercih edildiği alan elbette aşktır. İnsanların en çok aşk için muhabbet duası ya da muhabbet büyüsü tercih ettiği bilinmektedir. Kadınlar genel olarak hisleri ile hareket eden duygusal varlıklar olup her zaman kırılgan tavırlar sergilerler, ancak âşık olduklarında bin panter gücüne sahip olup erkeğini elde etmek için elinden geleni ardına koymadan mücadele etmeye hazırdır. Unutulmamalıdır ki bir kadın eğer ki bir erkeğe âşık olmuş ise o erkeğin de ona âşık olması an meselesidir. Muhabbet duaları içinden en keskin olanı bulur ve erkeğin âşık olması için muhabbet duası yapar. Böylece mutlu bir beraberliğe de ilk adımını atmış olur.

Erkek Arkadaşıma Muhabbet Duası

Eğer âşık olduğunuz erkeği erkeğe yapılan muhabbet duası ya da muhabbet büyüsü gibi efsunlu yöntemlerle kendinize bağlamayı başarmışsanız bunun devamı için de çabalamanız gerekir. Unutmayın her ne kadar büyülü ve mutlu bir aşka sahip olursanız olun yine de çabalamazsanız bu aşkın bir noktada tıkandığını görmeniz de uzun sürmez. İşte tam da bu nedenle erkek arkadaşıma muhabbet duası yapmak istiyorum diyebilirsiniz. Erkek arkadaşınızla çok güzel giden bir birlikteliğiniz olabilir ancak duyguların da sınırı olduğunu ve her güzel şeyin bir sonu olduğunu düşünerek hareket etmeniz gerekir.

Erkeğe Okunan Muhabbet Duası

Bazen işler içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Kocanız ya da erkek arkadaşınız ile çok büyük bir sorun yaşıyor bir türlü o sorunu çözemiyor olabilirsiniz. Sonuçta bu hayatta her şey insanlar için ancak birlikte olduğunuz insanla sorunlar yaşamak bazen insana karanlık bir labirentte dolanıp hiçbir yere varamamak gibi bir his verir.  Böyle zamanlarda labirentte kaybolmak yerine bu hayatta nelerin mümkün olabileceğini düşünmeniz o karanlık labirentte mutlaka bir ışık bulacağınızı size hatırlatacaktır. Bu hayatta nelerin mümkün olduğunu düşünmenin bir sınırı olmadığını da bu konuyu düşünürken bulacaksınız. Çünkü aslında bu hayatta her şey mümkün! Bu nedenle kurtarılamayacak bir ilişki de yok. Erkeğe okunan muhabbet duası ile en despot en katı erkek bile yola gelecektir.

Ayetel Kürsi İle Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir