Erkeği Kendine Aşık Etme Duası! Çok Etkili Yöntemi

Birini kendinize aşık etmenin farklı yolları bulunur. Bunlardan bazıları büyü, tılsımlı sözler ve aşık etme duasıdır. Büyü ve tılsım medyumlar tarafından yapılan ve diğer taraf diye adlandırılan cinlerden yardım alınarak yapılıyor. Tılsımlı sözler de aynı şekilde yapılır. Fakat aşık etme duası farklıdır. Burada istenilen şeyler yalnızca Allah’tan isteniyor.
Onun için tesiri daha güçlüdür. Çünkü dua insanları Allah’a yaklaştırır ve hayırlısı ise kabul edilmeyen dua yoktur. Hayırlı bir iş için yapılan dualardan biri de aşk duasıdır. Bu dua sayesinde çok mutlu yuva kurulmuş ve yine kurulan bu yuvaların bozulması engellenmiştir. Bunların hepsinin ortak noktası Allah’a dua ile yaklaşmaktır.

Aşık Etme Duası Yapmanın Şartları

Her duada olduğu gibi aşık etme duasında da duanın kabul edilmesi için duadan önce ve dua esnasında yapılması gereken bazı şartlar bulunur. Bunlardan bazıları şunlardır;

  • Dua abdestli bir şekilde yapılmalıdır.
  • Duaya besmele ile başlanmalıdır.
  • Dua edilirken samimi duygular beslenmelidir.
  • Aşık edilmesi istenen kişiye karşı aşık olunmalıdır.
  • Aşık etme duası dinen caiz kişilere edilmelidir.
  • Dua edilirken hayırlısı istenmeli ve hayırsız işlerden kaçınılmalıdır.
  • Aşık etme duası sık sık tekrar edilmeli ve duayı eden kişi umutsuzluğa kapılmamalıdır.

Bu şekilde ve temiz bir niyetle yapılan dualar geri çevrilmez ve kısa sürede kabul olunur.

Deli Gibi Aşık Etme Duası

Duaların çok büyük etkisi bulunur. Dualar eğer iyi bir niyetle yapılıyorsa ve gerekli samimiyet olursa kabul edilmeyecek dua yoktur. Onun için dua okunurken de belli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Samimi duygularla yapılan dualardan biri olan aşık etme duasında da bazı şartlar bulunuyor. Ayrıca bu dua yapılırken temiz kalpli ve duaları bilen hocalardan yardım alınmalıdır.

Aşık etme duası yapılmasında farklı dualar ve farklı yöntemler bulunur. Duaların tesiri farklıdır. bazı dualar çok hızlı bir şekilde kabul olunurken bazı dualar uzun zamanlar alabiliyor. Yine bazı dualar tesirini az gösterirken bazı dualar tesirini aşırı bir şekilde hissettirir. iyi ve işinde uzman medyum hocaların yapacağı aşk duası sonunda karşınızdaki kişi size deli gibi aşık olur ve göze sizden başkasını görmez.

1 Günde Aşık Etme Duası

Dualar içinde hızlı bir şekilde kabul olunan dua çeşitleri bulunur. Bu dualar tesirini daha hızlı bir şekilde gösterir ve aşık olmasını istediğiniz kişi kısa süre içinde size aşık olur. Hatta bir gün gibi kısa sürede bile tesirini gösterebilir.

En hızlı aşk dualarından biri de şu şekilde yapılıyor.

Yâ vedûdü yâ vedûdü yâ vedûdü yâzel arşil mecîdi yâ mübdiü yâ müıydü yâ fe’âlün limâ yürîdü es’elüke bi nûri veçhi kellezî lâ mele er kâne arşike ve es’elüke bi kudrati kelletî kadder te bihâ alâ halkıke ve bi rahmetik elletî vesiat külle şey’in lâ ilâhe illâ ente eğısnî yâ mugıy sü eğisnî yâ mügıy sü eğisnî yâ mugıys.

Bu dua en az 100 kez okunmalıdır. Sessiz bir ortamda bu dua okunması durumunda dua hızlı bir şekilde tesirini gösterecektir.

Evli Kadını Aşık Etme Duası

Dua insanları Allah’a yaklaştıran en önemli unsurlardan biridir. Ve dualar uygun şartlarda ve uygun isteklerle yapılmalıdır. Aşık etme duasında da aynı şeyler geçerlidir. Bu duada da dinen caiz olan şeyler istenmelidir. Aşık etme duasını evli insanlar eşleri için veya mutlu bir yuva kurmak isteyen bekarlar kendileri gibi bekar olan kişiler için yapmalıdır. Bunun dışında yapılan dualar hem kabul olmaz hem de Allah’tan uzaklaşma nedeni olur.

Denenmiş Aşık Etme Duası

Aşık etme duaları çok fazladır. Bu dualardan birçoğu milyonlarca kez yapılmıştır. Bazı duaların kabul olduğu da tecrübeyle sabit kılınmıştır.

Birçok insan tarafından denenmiş ve kabul olunmuş aşık etme dualarından biri şu şekildedir;

Allah ümme fâtırıs semavati velardı âlimül gaybi veşşe hadeti. Allah ümme inni a’hedü ileyke ahden fî hazihil hayat iddünya Inneke entellahü lâilâhe illâ ente vah deke lâ şerikeleke veenne Muhemmed en abdü ke ve resûlüke fela tekilni ilâ nefsi dar fate aynin feinneke in tekilni ilâ nefsi tukarri büni minneş şerri ve tüba’id jnî minel-hayri ve inni lâ âsiku illâ birah-metike fec’al rahmetike lî ahden indeke tufinihî yev mel kıyameti innekelâ tuhlifül miâd.

Bu dua günlük 1 kez okunmalı ve belli bir süre tekrar edilmelidir.

Anında Etkili Aşık Etme Duası

Anında ve hızlı bir şekilde kabul olunması gereken aşık etme duası için deneyimli medyumlardan yardım almanız gerekiyor. bu tür dualar daha çok tesirli ve deneyimli kişilerin yapması gereken dualardır. Aşık etme duasının anında kabul olmasının en büyük nedeni dinen caiz duaların olmasıdır. Bu şekilde yapılan dualar hızlı bir şekilde kabul edilir.

En Etkili Aşk Duası

En tesirli aşk duaları isme özel yapılan dualardır. Bu dualarda aşık olmasını istenen kişi isimleri ile aşık olunması istenen kişilerin isimler sıkça zikredilir. Bu şekilde kişiler net olarak belirtilir ve duanın tesiri daha net ve daha tesirli bir şekilde hissedilir. Ancak birinin size aşık olmasını istiyorsanız ve bunun için dua ediyorsanız sizde o kişiye aşık olmalısınız veya o kişiye karşı büyük bir sevgi beslemelisiniz.

Çok Etkili Erkeği Aşık Etme Duası

Çok Etkili erkeği aşık etme duası, aklından çıkaramadığınız, her dakika düşünmekten kendinizi alamadığınız kişinin de size karşı aynı hisleri hissetmesine yardımcı olacak bir duadır. Büyü ile alakası yoktur, sadece dua okuyarak aşık olduğunuz kişinin aklına girmenize, o kişinin de size aşık olmasına yardımcı olunur. Çünkü Allah katında ve dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak da hem günah hem de haramdır.

Çok Etkili Erkeği Aşık Etme Duası Etkili Midir?

Sevdiğini ya da aşık olduğunuz kişinin de size aşık olması için en güvenilir yol duadır. Büyü yaparak kişiyi kendine aşık etmek, kişinin hayatına müdahale etmek olduğu için dinimizce haram kılınmıştır. Aşık etme duası sadece bekar erkekler ve eşler için yapılabilir. Çünkü başkası ile evli ya da başkasını seven bir kişi için dua etmek Allah için hoş davranışlardan değildir. Yuva dağıtmak, kendi mutluluğun için başkasının mutluluğunu bozmak adına yapılan bir dua Allah tarafından kabul görmeyecektir.

Uygun koşullarda yaşanabilecek bir ilişki adına yapılacak olan dua inançla ve içtenlikle de yapılıyorsa ve uygulanması gerekenler doğru olarak yapıldığı sürece  3 günden sonra etkisini göstermeye başlar. O kişinin dikkatini çeker, aklına girmeye başlarsınız.

Duygusal olarak karşı cinse bir şeyler hissetmek kadar güzel bir duygu yoktur. Tabi ki duyguların karşılıklı olması insanı daha mutlu edecek ve evlilik gibi kutsal bir son ile ilişki sonuçlanması mutluluğunuzu taçlandıracaktır. Bu nedenle bizden yardım alarak aşık olduğunuz kişiyi etkilemek adına belli çalışmaları yaparak kalıcı bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Çok Etkili Erkeği Aşık Etme Duası ve Yapılması Gerekenler

Çok Etkili erkeği aşık etme duası için başlamadan önce kesinlikle abdest almak  gerektiği unutulmamalıdır. Abdest almak, sadece bedensel olarak temizlenmek anlamına gelmez ve kişi ruhsal olarak da kendini temizlemiş olur. Bu nedenle abdest almadan okunan  dualar kabul görmez. Duaya başlamadan önce ilk yapılması gereken;  gerçekten ihtiyaç sahibi olan bir kişiye sadaka verilerek rahmet kapılarının açılmasını sağlamaktır. Verilen sadaka ile kötülükler de kovulmuş olur.

Dua etmek için belirli bir zaman dilimi olmamakla birlikte dua etmenin hayırlı kabul gördüğü makbul zamanlar vardır. Bu zamanlarda yapılan dualar daha çabuk kabul edilir. Aşık olma duası için en uygun zaman dilimi ikindi namazı ile akşam namazı arasındaki zaman dilimidir. Bu zamanlarda sessiz ve sakin bir ortam sağlanamıyorsa yatsı namazından sonra da bu dua yapılabilir.

Dua yapılacağı zaman sadece dua okumaya odaklanılmalı, çevresel faktörlere kişi kendini kapatmalı, dikkati dağılmamalıdır.

Çok Etkili Erkeği Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Duaya başlanılmadan önce yapılması gerekenleri yukarıda anlattığımıza göre dua sırasında yapılacaklar hakkında bilgi paylaşabiliriz. Duaya başlamadan abdest alınması gerektiğini belirtmiştik.

Aşık etme duasına başlamadan önce kişiyi stresten kurtarmak ve ruhunu sakinleştirmek adına ‘’ Fatiha Süresi’’ ile  başlayıp onunla biten 3 süreyi farklı sayılarda, toplamı 7 defa olacak şekilde  okumanızı isteriz. Böylece içinde bulunduğunuz gerginlikten kurtularak, dileğinize odaklanmanızı sağlarız.

Sürelerin okunması bittikten sonra dileğinizi bilen ortağınız medyum olarak tarafımdan, Allah’ın 99 esmalarından olan 3 tane esmayı 21 defa okumanız için yönlendirilirsiniz. Bu sayı tam olarak 21 olmalıdır, eksik ya da fazla olmamalıdır. Size verilen sıra ile okunması ile Allah tarafından aşık olduğunuz kişinin kalbinin size yönlendirilmesi sağlanacaktır.

Çok Etkili erkeği aşık etme duası ile ilgili detaylar hakkında bilgi sahip olmak istiyorsanız, bize iletişim adreslerimizden ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizin ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra işbirliği içerisinde hemen çalışmamıza başlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir