Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir?

Pek fazla bilinmeyen ve her hocanın her medyumun yapamayacağı bir büyü çeşididir erkeklik bağlama büyüsü. Yalnızca evli kişiler için yapılabilmektedir çünkü net bir sonuç bu şekilde sağlanır. Erkeklik bağlama büyüsü, erkeğin eşinden başka bir kadına cinsel yönden ilgi duymasını engelleyen, böyle bir durum oluşursa da erkeğin başarısız olabilmesi için uygulanan bir bağlama büyüsüdür.

Bağlama büyüsü çeşitlerinden en kuvvetlisi olan erkeklik bağlama büyüsü yapılmadan önce amacı ne olursa olsun, hedef kişisi kim olursa olsun enine boyuna iyice düşünerek yapılmalıdır. Aksi takdirde telafisi çok zor olacak durumlar yaşanılabilir. Erkeklik bağlama büyüsü genelde aldatılan kadınların tercih ettiği bir büyüdür. Erkeklik bağlama büyüsünün iki çeşidi vardır:

  1. Erkekliği tüm kadınlara karşı bağlayacak olan büyü.
  2. Erkeğin cinsel dürtü ve isteklerini kendi eşi de dahil olmak üzere tüm kadınlara karşı bağlayacak büyü.

Erkekliği bağlama işleminde talep edilene göre süresiz bir biçimde bağlama ya da geçici olarak bağlama uygulamaları yapılabilmektedir.

Erkekliği Bağlama Büyüsü Sonrası

Büyünün etkisi, büyü yapılan gün dahil olmak üzere 9.günde kesin olarak görülmeye başlar, hayata geçmiş olur. Fakat erkeğin büyüyü anlaması, büyüden sonraki ilk cinsel deneyimini yaşayacağı esnada olabilir. Muhtemelen erkek, büyü olduğunu anlamayacak ve doktorlara, eşine, dostuna yaşadığı problemi aktaracaktır.

Genellikle erkeklik bağlamadan sonra insanların yaşadıkları bunlardır. Fakat erkekliği bağlama büyüsünü gerçekten işinin ehli bir medyum yapmışsa, büyü hiçbir şekilde medyum olmadan bozulamaz ve bunun çözümü yoktur.

İşlem yapımı sonrasında medyum ile iletişim halinde olmak gerekmektedir. 9 gün boyunca (özellikle 3. 5. 7. günlerde) sık sık okunacak bağlama duaları ve birtakım ritüeller bulunmaktadır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeklik bağlama büyüsü, sidir ağacının yaprakları kullanılarak yapılmaktadır. 9 adet yaprak iki taş ile ezilerek toz hale getirilir. Ardından içerisine bulca yağı eklenir ve 1 tam gece boyunca erkeklik bağlama dualarının okunması üzerine kişinin odasına yerleştirilir. Erkeğin DNA’sının olduğu bir parçanın temin edilmesi gerekir. Saç teli, tükürük, peçete gibi parçalar olabilir. Odanın karanlık olması gerekmektedir. Yalnızca medyumlar tarafından yapılan bu işlemin denenmemesi gerekir.

Hakikatli bir medyum tarafından yapılan erkeklik bağlama büyüsü, kesin sonuç vererek erkeğin cinsel dürtülerini adeta yok eder. Bunun için çok dikkatli olunmalı, karar vermeden önce çok kere düşünülmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir