Etkili Bağlama Duası

Etkili Bağlama Duası

Etkili Bağlama Duası
Etkili Bağlama Duası

Hayatlarının belli dönemlerini belli problemler içerisinde geçiren insanlar, bu problemlerini yok etmek ya da bunlardan kurtulmak amacıyla olabildiğince farklı şekillerde davranışlar sergilemekte ve birtakım araştırmalar yürütmektedirler. Öyle ki problemlerinin yok olmasını isteyen insanlar, bazı durumlarda büyülerden ya da bazen de dualardan yararlanmak istemektedirler.

Bundan dolayı araştırmalarını bu ikisi arasında yapmayı planlamaktalar ve davranışlarını da böyle yürütmektedirler. Dolayısıyla aralarının kötü olduğu bir kimseye de bazı insanların etkili biçimde bağlama duasının yapıldığını yine çoğu insan söylemektedirler. Bu tür dualardan kendilerince birtakım çıkarımlar yapmayı da isteyen insanlar için bu tür bir yazı yazma gereksinimi duyduk.

Etkili Bağlama Duası Yorumları

Bu tür yazılarımızın amacı genel olarak araştırma yapan fakat kendileri için iyi bir sonuç elde edemeyen kimseler adına birçok bilgiyi bir anda sunmaktır.

Durum böyleyken insanların çoğu da bu tip meraklarını gidermek amacıyla birçok yorumu okuma fırsatı da yakalamayı düşünmektedirler. Bundan başka birçok insan bu yorumları okuyarak kendilerince birkaç fikri de benimsedikleri için kendilerine çizmiş oldukları yolların daha güvenilir olduğunu düşünmektedirler.

Bu yüzden direkt olarak bir duayı araştırmayı düşünen insanların ilk yapacağı şeylerden birisi de yapılacak duanın diğer insanlar tarafından yorumlanışını okumaktır. Bu yorumların türü de olumlu ya da olumsuz olabilmektedir. Bu tamamen insanların deneyimlerine bağlıdır.

Etkili Bağlama Duası Nasıl Yapılır

Yine insanların merak etmiş oldukları bazı konulardan biri de bu tür duaların nasıl yapıldığı konusudur. Özellikle eski zamanlara bakarak günümüzde bu tür duaların nasıl yapılacağını yine tahmin etmek zor olmayacaktır.

Bundan dolayı daha çok eski zamanların yapımlarına bakmak onlar araştırmak istenilen sonuçları verecektir. Fakat bu eski inanışlar çerçevesinde bağlama duasının yapımı bir ayin ya da törensel çeşitliliklerle yapıldığı düşünülebilir. Daha sağlıklı bilgiler için olabildiğince fazla araştırmalar ve iyi analizler gerekmektedir.

Etkili Bağlama Duasını Kimler Yapabilir

Bunun dışında birçok insanın bu tür duaları kimlerin yapabildiği ya da kimler bu tür şeylerde başarılı olabilir gibi sorularına da cevap aradıkları görülmüştür. Bu cevap arayışları aslında tamamen güven duygusuna bağlı bir şeydir.

Bundan dolayı insanlar etkili bir bağlama duasının nasıl yapılacağını da bilen birilerinden öğrenmek istemektedir. Öyle ki bu tür duaları ya da büyüleri eski zamanlarda büyücülerin yapmış oldukları söylenmekte ve genelde büyücülerin işi olduğu bildirilmektedir. Fakat bu tip işler için günümüzde daha çok medyumlarla iletişime geçilmektedir.

Tırnakla Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

8 yorum

 1. Aziz Kero Yanıtla

  Kuzenlerim sevgilimle aramı bozdular ve kıskançlıkları yüzünden ayrılmıştık ve gururumuz yüzünden geri dönemiyorduk faruk hocamın verdiği bağlama duaları sayesinde eskisinden çok daha güçlü bir bağ kurduk ve şuan dosta düşmana inat bir ilişkimiz var hocama teşekkür ediyorum verdiği dualar sayesinde herşeyden daha fazla inanarak birbirimize bağlıyız

 2. fuat Yanıtla

  bağlma duvası sadiye hocamın işidir kardeşler çok etkili hazırlıyor fayda gördüm

 3. Efulim Yanıtla

  İyi akşamlar ben vefk duasında aşk için başvurdum kararımı bu yönde yaptım. Zaten Ramazan ayındayız duaları mı da okurum dedim kendimce. Şuan hazırlanıyor hocama güvenim tam inşallah olacak güzel gelişmeleri yazarım buradan selamlar ?

 4. tülin Yanıtla

  uzun zamandır bağlama duası yapan etkili hoca arıyordum ve karşıma siz çıktınız. birçok kişi de sizi tavsiye ediyor sizinle mutlaka iletişime geçeceğim.

  • Eda Yanıtla

   geçtiniz mi acaba nasıl bende istiyorum memnun kaldınız mııı bilgi verirseniz sevinirimmm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir