Evde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Evde büyü olduğunu düşünmek genellikle birçok insanın aklına gelen sorunlar arasında yer alır. Ancak büyü olduğunu anlamak için çok dikkatli bir inceleme yapılması gerekir. Ayrıca her insan, büyünün farkında olamaz. Özellikle de büyü yapılan kişiler, evin içinde yaşıyorsa bunu anlamak daha da zor olabilir. Peki, evde büyü olduğunu nasıl anlarız? Bunu anlamak için belirli kontrolleri yapmanız gerekir.

Fakat büyüyü tam olarak anlayabilmeniz için uzman birinden destek almanız, daha doğru bir hareket olacaktır. Büyü konusunda yeteri kadar bilginiz yok ise, ilk incelemede büyünün farkına varmakta zorlanabilirsiniz. Evinizde beklenmedik bir anda farklı durumlar yaşamaya başlıyorsanız, bu büyünün gözle görülen bir işaretidir. Bunun yanında büyüyü anlamak için farklı yöntemlerde mevcuttur.

Büyülerin Saklanabileceği Alanları Kontrol Edin

Evde büyü olduğunu anlamanın en temel yöntemlerinden biri de büyülerin saklanabileceği alanları kontrol etmektir.

Evde büyülerin saklanabileceği belli başlı alanlar şunladır:

  • Yorgan ya da yastık içleri
  • Saksı içine veya çiçek içleri
  • Dolabınızda yer alan astarlı kıyafetlerinizin içleri
  • Evinizin girişinde ayak bastığınız alanlar

Evinizin kapı dibinde olan gizli yerler

Bu alanlar, evde büyü saklanabilecek yerler arasında sayılmaktadır. Büyü olup olmadığını anlamak için, bu alanları güzelce kontrol ederek işe başlayabilirsiniz. Bakarken son derece dikkatli olmanız ve her yeri didik didik aramanız gerekir. Çünkü büyüler, oldukça gizli ve bulunması zor olan bir yere de saklanmış olabilirler.

Evde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?
Evde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Sürekli Bir Şeylerin Kaybolması

Evde büyü olduğundan şüphelendiğinizde ilk olarak, büyünün saklanabileceği alanları gözden geçirin. Bu durum sonucunda büyüyü bulamadıysanız, evinizde meydana gelen olayları takip edin. Çünkü büyü yapılan evde birtakım belirtiler kendini göstermeye başlar. Eğer bu belirtileri bilirseniz, evde büyü olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Sürekli bir şeylerin kaybolması, evde büyü olduğunun belirtileri arasında yer almaktadır. Eğer bu kaybolmalar sebepsiz yere ve sık sık meydana geliyorsa, bu durumu dikkate almanızda fayda vardır. Kaybolmaların sizden habersiz bir şekilde olması, büyü olduğu düşüncesini daha da kuvvetli hale getirir.

Eve Girmeme, Evden Uzaklaşma İsteğinin Olması

İnsanın en huzurlu olduğu ortamı, kendi evidir. Bu nedenle evinizden sebepsiz bir şekilde soğumanız, evde büyü olduğunun bir belirtisidir. Kapınıza geldiğiniz zaman eve girmek istememeniz ya da evde oturduğunuzda bunalmanız, büyüye işaret olabilir. Sürekli olarak bu duyguyu yaşıyorsanız, dikkatli olmalısınız. Büyüyü bulmaya çalışmalı ya da uzman bir medyumdan destek almalısınız.

Kabus Görmek

Sürekli olarak kabus görmek ve karabasan etkisinde kaldığınızı hissetmek, evde büyü olduğunun diğer bir belirtisidir. Bu sorunların sürekli meydana gelmesi, uykusuz kalmanıza neden olabilir. Ayrıca rüyanızda sürekli olarak düşüyormuş hissi yaşamanız, yine büyü belirtilerinden biri olarak bilinir. Birey, geceleri sürekli bir huzursuzluk içerisinde olduğundan dolayı uyku uymakta son derece zorlanır.

Yorgunluk Ve Biri Tarafından İzleniyormuş Gibi Hissetme

Büyü olan evde yatak odasında uyumak oldukça zor bir hale gelir. Çünkü büyünün etkisi ile birey, sürekli yatak odası dışında bir odada uyumayı ister. Bunun yanında uykuya dalmak için sesli bir ortamın olmasını istemek de evde büyü olduğunun belirtileri arasında bulunur.

Ayrıca birinin sizi izlediğini hissetmeniz ve bu durumu son derece sık yaşamanız evde büyü olduğunun açık bir göstergesidir. Uykunuzu düzenli uyuduğunuz halde kendinizi halsiz ve yorgun hissetmeniz de belirtilerden biridir. Bu konuda dikkatli olmanız ve bilinçli davranmanız gerekir. Büyü olduğundan şüphe diyorsanız, kendi başınıza müdahale etmeden uzman bir medyuma başvurmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir