Gerçek Bağlama Büyüleri – Gerçek Bağlama Büyüleri Nedir?

Bağlama büyülerinin en önemli örneği de gerçek bağlama büyüleri sayılabilir. Giden birini geri getirme, kişinin kendisine bağlanılmasını isteme ve bunun için büyü yapma düşüncesi neredeyse herkeste bulunur. Bu sayede çaba harcanılmadan kişi bağlanılmış olur. Peki, ama gerçek bağlama büyüleri nasıl yapılır? Etki süresi ne kadardır? Makalenin devamını okuduktan sonra bu konuyla ilgili daha iyi bilgi sahibi olabileceksiniz.

Gerçek Bağlama Büyüleri Nedir?

Gerçek bağlama büyüleri, kişilerin bağlanılmasını istedikleri bireylere karşı yaptıkları, çok çaba ve efor sarf edilmeyen ama etkisi büyük olan büyülerdir. Büyülerin yapıldığı kişiler tanınmayan kişiler olabilir. Etkileşime geçmek zorunlu değildir fakat gerekli ortam sağlanmalıdır. Niyetin içten geçirilmesi önemlidir. Bağlama büyülerinin tutması için kişiye ait bir eşyanın bulunması zorunlu değildir fakat bulunsa tesiri olumlu olacaktır.

Bağlama Büyüleri Neden Yapılır?

Bağlama büyüleri kişilerin dikkatini çekmek için yapılabilir. Bunun yanı sıra bir hocadan destek alınarak yapılması gereken büyü çeşididir. Çok fazla efor harcamadan kişi hakkında bilgi sahibi olunmadan da yapılabilir. Aşk ve sevginin kuvvetlenmesi, aradaki cinsel enerjinin gelişmesi veya kişinin evine bağlanması için de yapılabilir. Büyüyü yapan ve yaptıran kişi bu bilgiyi hoca ile arasında adeta sır olarak saklamalıdır.

Gerçek Bağlama Büyüleri
Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Çok çeşitli bağlama büyüleri bulunur. Bunların her biri kendi çapında etkilidir ve etkilerini de çabuk gösterirler. Fakat gerekli şartlar sağlanmalı, kimseye söylenmemelidir. Şu şekilde sıralanabilir:

  • Dil bağlama büyüsü,
  • Göz bağlama büyüsü,
  • İki kişiyi bağlama büyüsü,
  • Sadakat bağlama büyüsü,
  • Erkeklik bağlama büyüsü,
  • Sevenleri bağlama büyüsü.

Bu kadar çeşitli büyülerin bulunması elbette her birinin tutacağı anlamına gelmez. Niyetin sıkça tekrar edilmesi ve bolca dualar okunması şarttır.

Kolay Bağlama Büyüsü

En etkili ve kolay bağlama büyüsü birtakım farklı yollarla yapılabilir. Bunlardan en önemlisi 7 adet hurmayı alıp sessiz bir odaya geçmektir. Sağ avuçtaki hurmalar kıbleye döndürülür. Özel dualar arka arkaya okunur. Çok çabuk bir şekilde etkisini gösteren bu dua sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize, evinize bağlayabilirsiniz. Üstelik bunun için ekstra bir çaba sarf etmenize bile gerek duymadan. Sevgisini her an yanında hissetmek için yatağınızın altında sakladığınız malzemeleri kimseye göstermeden sıkça dualar okuyup avucunuza alın. Sabah namazından itibaren başlayacağınız bu dua seansını akşam namazına kadar sürdürebilirsiniz. Ayrıca tesbih çekerseniz çok geçmeden yaklaşık 10 gün içerisinde sevdiğiniz kişide birtakım etkiler fark edeceksiniz. Bu etkilerin uzun sürmesi için haftada iki kere yapabilirsiniz. Kötü bir durumla karşılaşıldığında ya da psikolojinizle alakalı olumsuz bir sonuç olduğunda bir hocaya danışın.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama ve diğer çeşit büyülerin bozulması için tecrübeli kişiler tarafından gömülen eşyalar dua okunarak yerinden çıkarılır. Bunun yanı sıra gömülme işlemi yapılmadan gerçekleştirilirse niyetinden geri dönüldüğünü belli etmek adına sözler söylenir ve 10 adet Ayetel Kürsi okunur. Elbette ne dinde ne de gerçek hayatta büyülerin bozulmasının kötü bir anlamı yoktur ve kişiye bir zararı dokunmaz. Yalnızca niyetinin iyi olduğu dile getirilir, sözlerle söylenir ve saklanılan eşya yakılır.

Sabahın erken saatlerinde bu işlemin yapılması önemlidir çünkü büyünün etkisi en çok bu saatlerde aktif sayılır. Kişiyi buna dahil etmeden önce büyünün bozulması gerekir. Etkisinin olumsuz olmaması için bu önemli bir durumdur. Ayrıca hangi tür bağlama büyüsünün yapıldığına göre dualar değişiklik gösterebilir. Bilen birinden yardım almak, hocalarla görüşmek ve durumun uygun olup olmadığını öğrenmek mantıklı bir iştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir