Geri Getirme Ritüeli Nedir?

Geçmişten günümüze kadar gelen büyüler arasında geri getirme ritüeli yer almaktadır. Genellikle havas ve kadim ilimler kitaplarında yer almaktadırlar. Burada geri getirme ritüeli nedir? Ve ne amaçla yapılır? Gibi sorular sık sık sorulur. Geri getirme büyüleri sayesinde evi, sizi terk eden eşinizi geri döndürme veya sizi istemeyen sevgilinizi bu büyü sayesinde kendinize bağlayacaksınız. Genellikle geri getirme büyüleri eş ve sevgili için yapılsa da farklı amaçlar içinde yapılmaktadır. Bu amaçlar arasında kaybolan ziynet eşyalarınızı da bu büyü sayesinde bulmanız mümkündür. Bu geri getirme büyülerini kendinizde evde yapabilir veya işinde uzman medyum hocalarında desteğini alabilirsiniz.

Kesin Olarak Tutan Gideni Geri Getirme Ritüeli

Gideni geri getirme ritüeline çevir gel büyüsü olarak da bilinmektedir. Oldukça etkili bir büyüdür. Yapımı da oldukça basittir. Fakat doğa dışı varlılarla iletişime geçildiğinde istediğiniz veya yaptığınız tüm büyüler üç harfliler tarafından kesin olarak tesirini gösterecektir. Çevir gel büyüsünde yapmanız gereken tek şey büyü yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafına ulaşmanız yeterlidir. Fotoğrafına ulaştıktan sonra karanlık, sessiz, sakin bir ortamda fotoğrafı alıp diğer varlıklarla iletişime geçip dua ve tılsımlı sözler okuyup niyet ederek istediğiniz kişiyi geri getirebilirsiniz. Fakat okumanız gereken çevir gel duası çok kuvvetli bir duadır. Kendiniz yapacak iseniz bu etkili duayı bilmeniz gerekir. Eğer bilmiyorsanız işinde ehil sahibi medyum hocalardan yardım alınız.

Geri Getirme Ritüeli Nedir?
Geri Getirme Ritüeli Nedir?

Gideni Geri Getirme Ritüelinin Belirtileri

Gideni geri getirme büyüsü yaptığınız kişilerde bazı belirtiler görülmektedir. Bu belirtiler kişiyi rahatsızda etmektedir.

Bu belirtiler;

  • Büyüyü doğru yaptığınızda büyü yaptığınız kişi sizden başkasını gözü görmeyecektir.
  • Sizden ayrı kaldığında sizden başkasını düşünmeyecek ve rüyalarında hep sizi görecektir.
  • Uykusuzluk
  • Unutkanlık
  • Geceleri rüyalarında kâbus görerek uykusu kaçacaktır.
  • Rüyalarında kâbuslar görmeye başlayacaktır.

Bu tür belirtiler oldukça sık sık görülmeye başlanacaktır. Bu belirtiler olduğunda size büyü yapıldığından emin olabilirsiniz. Kişiler genellikle sevdiği kişileri tekrardan kazanmak ister ve bu tür büyülere başvurur. Oldukça iyi niyetli büyülerdir. Veya evini terk eden, aldatan eşini tekrar kazanıp kendine eve döndürmek istediğinde bu büyülere başvurur.

Gideni Geri Getirmek İçin Nohut Ritüeli

Sevdiğiniz kişiyi size tekrardan dönmesini ve sizin her istediğinizi yapmasını istiyorsanız bu nohut ritüeli sayesinde yapmanız mümkündür. Oldukça tesirli bir büyüdür. Bu büyü sayesinde eşiniz, sevgiliniz sizden başkasını gözü görmeyecektir. Size tamamen bağlanacaktır. Bu büyüyü yapmak için 41 tane nohudu alıp sessiz ve sakin bir odaya geçip tılsımlı sözler söylemeye başlayın. Tabağın içerisine koyduğunuz nohutları sol elinize alıp sağ elinizi de kalbinizin üzerine koyup niyette bulunun ardından kaşıkla bir bezin içerisine nohutları koyup ağzını bağlayın. Sonra büyü yaptığınız kişinin evinin önüne gidip bu nohutları gömün. 7 gün sonra yaptığınız bu geri getirme büyüsünün faydalarını göreceksiniz. Kendiniz yapmakta zorlanıyorsanız işinde uzman medyum hocalardan yardım almanız yeterli olacaktır.

Ayna İle Yapılan Geri Getirme Ritüeli

Geri getirme ritüeli sevdiğinizi, eşinizi geri getirme ritüeli sayesinde tekrar size dönecektir. Bu ritüeli yapmanız için ayın dolunay şeklini aldığı zaman bu büyüyü yapmanız gerekir. Yani 12den sonra bu büyü tesirini gösterecektir. Yatak odasına iki ayna alıp birine kendi fotoğrafınızı diğerine büyü yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafını yapıştırın her ikisini de kırmızı kurdele ile bağlayıp camın kenarına koyup dolunayın karşısında bekletip tılsımlı sözleri söyleyin. Ardından karanlık bir odaya alın aynaları. Eşiniz ve sevgiliniz size bu geri getirme ritüeli sayesinde pişman olup geri dönecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir