Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?- Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır? Çiftlerin, severek ayrılanların en çok başvurdukları manevi uygulamalar içinde yer alır. Geçmişten günümüze kadar süre gelmiştir. Havas ve ledün ilimleriyle ilgilenen kişilerin sıklıkla karşılaştıkları bir büyüdür. Adından da anlaşılacağı gibi terk eden eşleri, sevgilileri geri getirmek için yapılan bir büyüdür.

Günümüzde çok sık karşılaştığımız büyülerin başında gelir. Anadolu’nun mistik ve kadim medeniyetlerinde kalan bir büyüdür. Bu gideni geri getirme ritüeliyle seven kişiyi terk edip giden kişi pişman ettirilip geri getirilir. Çok güçlü bir büyüdür. Bu büyülere havas ilimlerinde çok sıkça karşılaşılmaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni geri döndürme büyüsü nasıl yapılır? Sorusuna en kısa olarak şu cevap verilebilir. Geri getirme büyüsü seven kişilerin terk edilip geri getirildiği bir manevi uygulamalardır. Üç harflilerle iletişime geçirilerek terk eden kişiyi tekrar geri getirilir. Bu büyü sayesinde bitti denilen evlilikler tekrar devam etmekte ve sevgililerde tekrar barışıp mutlu hayatlarına tekrar dönmektelerdir.

Bu geri getirme büyüsü sadece sevenleri, eşleri, âşıkları bir araya getirmek için uygulanmamaktadır. Ledün ilminde insan dışı cansız varlıklar içinde bu ritüel uygulanmaktadır. Bu yüzdende çok ilgi gösterilen büyü çeşitlerindendir. Bu büyü sayesinde aldatan eş kalmayacaktır. İstediğiniz kişi sizin her istediğinizi yapacak ve sizin gözünüzün içine bakacaktır. Çok etkili bir büyüdür. Fakat işinde ehil sahibi medyum hocalara yapılması takdirde daha tesirli çözüm yoluna ulaşılır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?
Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Gideni geri getirme büyüsünde tamamen kişinin vicdanına ve ruh haline uygulanmaktadır. Bu büyü yapıldığında giden kişi o kadar pişman olur ki gittiği günlerin acısını, pişmanlığını çok kötü çeker. Tekrar geri dönmek için elinden geleni yapar. Bu büyü sadece eşleri, sevgilileri geri getirmek için yapılmayıp, farklı amaçlar içinde uygulanmaktadır. Bu amaçların bazıları aşağıdaki gibidir;

  • Eşini, evini ve çocuklarını terk eden eşi geri getirir.
  • Terk eden sevgiliyi pişman edip geri getirme
  • Evi terk eden evlatların bu büyü sayesinde evlerine geri getirme büyüsü
  • Evcil hayvanların kaybolmasıyla bu büyü sayesinde bulunup geri getirilmesi
  • Kaybolan değerli eşyaların, taşların, takıların kendiliğinden bir yerde bulunması

Geri getirme büyüsü farklı amaçlar içinde uygulansa da genel olarak giden eşleri, sevgilileri geri getirmek için uygulanan bir büyüdür. Tesiri bilen kişiler tarafından yapıldığında hemen göstermektedir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsünün yapımında farklı manevi teknikler uygulanmaktadır. Çoğu zaman kişiler medyum hocaların destekleriyle giden eşleri ve sevgilileri geri getirirken, çoğu zaman da diğer varlıklar ile iletişime geçilerek giden sevgili veya eş geri getirme büyüsü sayesinde geri gelir. Evde kendinizde kolay bir şekilde geri getirme büyüsü yapabilirsiniz. Fakat bu büyünün kısa sürede tesir göstermesini istiyor iseniz nefesi kuvvetli medyum hocalardan destek almalısınız. Onların okuyacakları vefk ve tılsımlı sözler çok kuvvetlidir. Ev de kalple geri getirme büyüsünü yaparak etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bunun için; Kırmızı renkte büyük karton alıp içerisine büyük bir kalp çizip kesin. Sonra kalbin yarısına kendi adınızı diğer yarısına da dönmek istediğiniz kişinin adını yazın. Kalbin içerisine istediğiniz tüm dileklerinizi yazın. Bu yaptığınız ritüeli yatak odasının kapısının arkasına asın. Bir ay sonra bu büyü sayesinde giden sevgili geri gelecektir.

Geri Getirme Büyüsünde İp Ritüeli

Bu büyü eski dönemlerden bugüne kadar gelen çok etkili bir büyüdür. 1 metre ipe düğüm atılarak yapılan bir büyüdür. Her düğüm attığınızda dua ve tılsımlı sözlerle giden eş veya sevgili kısa sürede geri gelmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir