Göz Bağlama Büyüsü Nedir? Yapılışı Nasıldır?

Göz bağlama ve sıcaklık büyüleri kimi zaman birbirine karıştırılır. Bağlama büyüsü ve sıcaklık büyüsünü birbirinden ayıran nokta ise teshir süreleridir. Peki, göz bağlama büyüsü nedir? Yapılışı nasıldır? Bu büyünün yapılmasının ardından kaç gün sonra işlemler etkisini ortaya koyar? Bağlama işleminin en belirgin özelliklerinden birisi; büyüyü yaptıran kişinin aidiyet inancıdır. Eğer medyumu ile çıktığı bu yola gönülden inanırsa; etki süreside hızla kişi üzerinde kısalacaktır.

Göz Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama işlemleri hakkında belki de en çok merak konusu olan şey; bu işlem için hangi duaların okunması gerektiğidir. Bağlama büyüsü duaları sadece sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için kullanılmaz. Sizi seven ve size bağlanmayı kabul eden kişi; evine, işine, sizin önemsediğiniz her şeye aynı oranda bağlanmış olacaktır.

Bağlama Büyüsünde Hangi Dua Okunur

Bağlama ritüelleri seneler öncesine dayanan bir geçirmişe aittir. Bu geçmişten günüme aktarılan bilgilerin ışığında hareket eden medyumlar ise size bu konu hakkında yardımcı olur. Danışmanınız olan medyum aracılığında sizin işinize yarayacak olan duaya erişebilirsiniz. Bu dua sayesinde ve medyumunuzun planlayacağı adımlar eşliğinde hak ettiğiniz bağlılığı bulacaksınız. Göz bağlama büyüsü duaları bazen kişiye özel hazırlanabileceği gibi genel olarak okunan bağlama duaları da medyumunuz tarafından sizlere önerilecektir.

Göz Bağlama Büyüsünün Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar

Büyü etkileri işlendikleri konulara ve kişinin inanmasına göre etki anlamında farklılık gösterecektir. Etki alanını arttırmak ve etkiyi hızlandırmak için sizin yapacağınız en önemli şey göz bağlama büyüsü için okunması istenen duayı okumayı ihmal etmemenizdir. Bağlama büyüsünün etkisinin ortaya çıkması için kısa bir süre geçmelidir. Bu sürecin içerisinde sizin ve medyumunuzun yapması gereken birtakım işlemler mevcut. Bu işlem sırasını medyumunuz belirleyecektir.

Bağlama Büyüsünü Bozdurma Duası

Göz bağlama büyüsünün bozdurulması için izlenmesi gereken birden fazla yol vardır. Kara büyü sınıfına giren bir bağlama tekniği kullanılırsa, bozdurma işlemi birkaç aşama artabilir. Ancak göz bağlama büyülerinin yapılması ne kadar olağansa; bozdurma işlemleri de bir o kadar olağandır. Özellikle işinde uzman bir büyü danışmanı ile bozdurma işlemi yapılırsa sonuç yüzde yüz dilediğiniz gibi olacaktır.

Bozdurma büyüsü için dua okunurken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir.

 • Bağlama büyüsünün bozdurma işleminin gerçekleşmesi için öncelikle hangi işlemin uygulandığı belirlenmelidir.
 • Yapılan büyünün tekniği dikkatle incelenmeli ve büyüyü tersine çevirmek için gerekli malzeme medyumunuz tarafından temin edilmelidir.
 • Bağlama büyüsünde bozdurma işleminin gerçekleştirileceği sırada mutlaka abdestli olunmalıdır.
 • Okunacak dualar mutlaka inanarak okunmalıdır.
 • Bozdurma işleminin başlangıcından itibaren, büyü yapılan kişi ile görüşülmemelidir.
 • Bozdurma işlemi sırasında, medyumunuzun size telkin ettiği her davranışa uyum gösterilmelidir.

Bozdurma sürecinde size destek olacak ilk kişi medyumunuz olacaktır. Büyü yapma ve bozma işlemleri hakkında derin bir geçmişe sahip olan danışanınız, okumanız gereken dualar hakkında da sizleri bilgilendirecektir.

Göz Bağlama Büyüsü Nedir?
Göz Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama Büyüsü Hakkında Bilinmeyenler

Bağlama büyüsü hakkında bilinmeyen ve merak edilen birçok farklı başlık vardır. Bu başlıklardan ilki ise; göz bağlama büyüsünün süresi nedir? Bağlama ritüeli ile alakalı olarak merak edilen bir diğer konu ise; bu büyünün kimlere yapılabileceğidir.

Bağlama büyüsünün yapılabileceği kişiler ve durumlar aşağıdaki gibidir.

 • Bağlama işlemi eşe ve eski eşe her durumda yapılabilir.
 • Bağlama işlemi eski sevgili ve yeni sevgiliye yapılabilir. Dilediğiniz zaman aralığında bağlama büyüsünün ilk adımını atabilirsiniz.
 • Bağlama büyüsünü kızınız ya da oğlunuz için yaptırabilirsiniz.
 • Bağlama büyüsünü illaki kendi niyetinize yapmanıza gerek yok. Sevdiğiniz bir çiftin arasını düzeltmek için de bağlama işlemine başvurabilirsiniz.
 • Akrabanız ya da yakın dostlarınız için de yine bağlama büyüsünden destek alabilirsiniz.

Bağlama büyüsünün etkisini göstermeyeceği tek bir durum vardır. Büyü yapılacak olan kişinin üzerinde büyü varsa; öncelikle üzerindeki büyü bozulmalıdır. Daha sonrasında bağlama aşamalarına adım atılmalıdır.

Bağlama Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır

Bağlama büyülerinde işlemlerin tamamlanmasının hemen ardından büyü yapılan kişi üzerindeki farklılıkları gözlemleyebilirsiniz. Bağlama büyüsünün tuttuğunu çok basit yöntemlerle anlayabilirsiniz. Öncelikle büyü yaptırılan medyum sizlere büyü yapma aşamalarının tamamlandığını bildirecektir. Ardında da sizden okumanızı istediği duaların listeleri verilecektir. Bu duaları okumaya başladığımız andan itibaren, büyünün etkisi ortaya çıkacaktır. Bu etki; kişi üzerindeki hal ve ruh değişiklikleri sayesinde gözler önüne serilecektir.

Aşağıdaki durumlarda büyü etkisi söz konusudur.

 • Büyü yapılan kişinin hoşgörü seviyesi ve size karşı davranışları olağanüstü bir hal alacaktır.
 • Büyü etkisi altına giren kişinin özellikle yemek alışkanlıkları artacaktır.
 • İşlemlerin tamamlanmasının ardından size karşı duyulan aşk, sevgi, tutku ve bağlılık ortaya çıkacaktır.
 • İşlemler devam ederken aranızdaki aşk hatırlanacak ve alevlenecektir.
 • Varlığınız ile büyü yapılan kişinin mutlu olduğunu gördüğünüz an büyünün tuttuğunu denetilebilirsiniz.

Büyülerin ortaya çıkma süresi ile teshir etme süreleri birbiri ile bağdaşır. Dolayısı ile teshir süreci başlar başlamaz, büyüyü yaptıran kişi sürecin takipçisi olmalıdır. Bu sayede kişinin büyüden sonra davranışlarındaki farklılığı ortaya koyabilir.

Bağlama Büyüsünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır

Büyüler için bozdurma yöntemleri birbirileri arasında farklı sınıflara ayrılır. Ancak bağlama büyüsünün bozulması için kişiye özel bir eşyaya ihtiyaç duyulur. Medyumunuzun istediği malzemeleri topladıktan sonra, büyünün bozulduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bağlama büyüsünü fark edip bozdurmak isteyen kişiler, medyuma müracaat etmelidir. Ardından yapılan bozdurma işlemleri takip edilmeli ve sonuç gözlemlenmelidir. Büyünün bozulduğu ise; kişi üzerindeki birtakım etkilerin azılmasıyla ortaya çıkar.

Göz Bağlama Büyüsü İçin Malzemeler

Bağlama büyüsünde gerekli olan malzemeler her başvuruda değişiklik gösterir. Kadına yapılan bağlama büyüsü ile erkeğe yapılan bağlama büyüsü için gerekli olan malzemeler farklıdır. Ancak ana malzemeler değişiklik göstermez. Bağlama işlemi için gerekli olan ana malzemeler; fotoğraf, okunması için pirinç ya da sudur.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Dua

Kocanızı eve bağlamak amacı ile bu büyüyü rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bu büyü; eski kocaya ya da halihazırda evli olduğunuz kişiye yaptırılabilir. Ayrıca bu büyü sırasında kocayı eve bağlamak için dua okunması da elzemdir. Danışmanınız okumanız gereken duaları ve günde kaç kere okumanız gerektiğiniz sizlere belirtecektir.

En Etkili Bağlama Büyüsü

En etkili bağlama büyüsü şahsi eşyalar aracılığı ile yapılan bağlama büyüleridir. Etkili olması istenen bağlama büyüsü için büyü yaptırmak istediğiniz kişinin kullandığı, özellikle severek kullandığı bir eşyaya ihtiyaç duyulur. Büyü işlemleri bittikten sonra, o eşya yine alındığı yere koyulur. Bu sayede büyü en etkili sürece doğru yol alacaktır. Kişi zamanla büyünün kontrolü altına girecektir.

Göz Bağlama Büyüsü İçin Gerekli Şartlar Nelerdir

Bağlama büyüsü yaptırmanız gereken durumlar oldukça basittir. Hayatınızda olan kadın ya da erkeğin size olan bağlılığının bittiğini düşünüyorsanız bağlama işlemini onaylayabilirsiniz. Hiç birlikte olmadığınız ama aşık olduğunuz kişi için de bağlama büyüsüne başvurulabilir.

Bağlama Büyüsü İçin Medyum

Bağlama büyüsün yaptıracak olan ya da bu konuda bilgi almak isteyen kişiler; medyumdan bilgi alabilirsiniz. Büyü tarihine ve geleneklerine hakim olan bir danışmandan, yaptırmak istediğiniz büyü ile alakalı olarak görüşme talep edebilirsiniz. Medyumunuz sayesinde yaptırmak istediğiniz bağlama büyüsü, size istediğiniz aşk hayatını yaşatmak için en önemli adımdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir