Hamaylı Korunma Zırh Muskası Nedir? Neden Yapılır?


Muska, boyunda yani üst kısımda taşınan ve kişiyi kötülükten, hastalıktan koruyan neredeyse herkesin taktığı yazılı bir kağıttır. Muska takılırken korunması çok önemli olduğundan genellikle deri, meşin, gümüş kılıflara konarak taşınır. İnsanların nazardan ve kötülükten korunmak için yaptıkları ya da taşıdıkları hamaylı korunma veya zırh muskası en çok tercih ettiklerindendir.

Zırh Muskası, taşıyan kişinin kötülüklerden korunmasını ve arınmasını sağlar. Muskayı taşıyan kişi hayatında yaşadığı bütün zorluklardan korunmaya başlar ve ruhsal dengesini düzenler. Zırh muskası başına gelecek musibetlerden korur, nazar değmesi ya da yaşadığı olumsuzlukları başından def eder. Zırh Muskasının korumasından faydalanmak için devamlı olan boyda ya da kolda taşımak gerekir.

Hamaylı Korunma Nedir?

Hamaylı bir diğer adıyla Boylama Muskası birbirinden farklı çok sayıda ilmin beraberliğiyle oluşur. Yapılan kişinin iyiliğini gözetmek için yapılır. Hamaylı Muskası yapılan kişinin başına cin musallat olmuşsa, kişiye nazar değmişse, psikolojik rahatsızlıkları, hastalıkları ve peşpeşe yaşadığı olumsuzlukları varsa bunları giderecek bir muskadır. Bu muskanın yapılışı çok zordur. Muskayı yapacak olan kişinin mutlaka havas ilmini bilmesi gerekir. Hamaylı Korunma yapılan kişi yapıldığı andan itibaren hayatındaki bütün sorunları çözmeye başlayacaktır. Hemen tesir eden bir korunma olduğu için en sık yapılan korunma çeşitlerindendir.

Hamaylı Korunma Nasıl Yapılır?

Bir akrep kalemin içinde kalıcı olan safran mürekkebiyle uzun ve geniş yağlı kağıt üzerine yazılan özel bir yazıdır. Muskayı yapmadan önce yapan kişinin muskayı neden yaptığını çok çok iyi bilmesi gerekir. Bunun sebebi yaptığı çalışmayı ona göre ayarlayacak ve muskası yapılan kişiye tesiri ona göre geçeceği içindir. Yapılacak olan kişinin ana adının bilmek ve daha önce büyü yapılıp yapılmadığını sormak gerekir. Öncelikli olarak yapılacak kişinin burcunun yıldızlarının öğrenilmesi gerekir. Daha sonra malzeme seçimi yapılır ve seçilecek olan tüm malzemelerin sıfır olması gerekir. Eski enerji frekanslarını üzerinde tutmamış olan gül suyu veya misk kullanımı genelde tavsiye edilir. Aynı zamanda boylama için kullanılan kağıdın kullanılmamış ve temiz olması gerekir. Muska hazırlandıktan sonra muska yapılan kişinin boynunda taşıyarak daha önceden maruz bırakıldığı büyüyü üzerinden atması gerekir. Büyüyü üzerinden attıktan sonra bile muskanın halen takılıyor olması kişiyi tekrar büyüye maruz kalmaktan korur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir