Herkes Büyü Yapabilir Mi? – Büyü Yapmak İçin Neler Gerekir?

Büyü yapmak uzmanlık gerektiren bir durumdur. Bu konuda uzman olmayan kişiler büyü yapamazlar. Yapsalar dahi, etkili sonuçlar alamazlar. Herkesin büyü yapmaya çalışması sonucunda, herkes büyü yapabilir mi? konusu da daha çok araştırılır bir hale gelmiştir. Büyü yaptırmak isteyenlerin, büyülerden sonuç alabilmesi için doğru kişilere gitmesi gerekir. Aksi takdirde istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilir.

Büyü Yapmak İçin Neler Gerekir?

Büyü, belli bir ritüele uygun olarak yapılabilir. Dolayısıyla büyü yapacak kişilerin bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olması ve bilgi dağarcığının konuya hâkim olması gerekir. Büyü yapabilmek için ilk şart, bilgi sahibi olunmasıdır. Büyünün etkilerinde ya da işleyiş biçimlerinde uygulanan kişilere göre farklılıklar görülebilir.

Bazı büyülerde metot değişikleri yapılabilir. Bu da yapılacak olan büyüyü doğrudan etkiler. Büyü yapma konusunda herhangi bir deneyimi olmayanlar, büyülerde başarılı olamayabilirler. Bu nedenle büyü yaptıracak olan kişinin büyüyü daha önceden yapmış olması ve deneyimlemiş olması gerekir. Bu şekilde yapılacak olan büyüler daha rahat yapılabilir.

Herkes Büyü Yapabilir Mi?
Herkes Büyü Yapabilir Mi?

Büyü Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Büyü, herkes tarafından yaptırabilen bir uygulama olmakla birlikte herkesin yapamayacağı işlemlerdir. Büyü yaptıracak olanların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır.

Bunlar şu şekildedir;

 • Riskli bir durum olduğu için, büyü yaptırılıp, yaptırılmayacağına çok iyi karar vermek gerekir.
 • Büyü yaptırılacağı zaman mutlaka uzman bir hoca ya da medyumdan yardım almak gerekir.
 • Büyü yaptıran kişilerde bir o kadar büyüden etkilenirler. Bu sebeple her konuya dikkat edilmesi gerekir.

Bunlara dikkat edildiği zaman, büyü yaptırma süreci daha sorunsuz bir şekilde işler.

Evde Büyü Yapılabilir Mi?

Bazı büyüler vardır ki, bu büyüleri ancak uzmanlık derecesinde olan kişiler yapabilir. Büyü konusunun sık sık dile getirilmesi herkes büyü yapabilir mi? konusunun merak edilmesine neden olmuştur. Büyülerin boyutlarına göre evde yapılabilen ya da yapılamayanlar vardır. Daha basit tarifleri olan büyüler, evde yapabilmek için de uygundur. Çok zorlu büyüler yaptırmak istemiyorsanız daha basit büyülere yönelebilirsiniz.

Bunların yapılması daha kolaydır. Büyülerden en iyi sonuçların elde edilebilmesi için, bu konuda tecrübeli olan medyumlardan faydalanmak gerekir. Medyum olduğunu iddaa eden çok fazla insan vardır. Bunlar karşı taraftakini kandırarak, ekonomik kayıplara neden olabilir. İşinde uzman olduğu bilinmediği sürece, bu kişilerden uzak durmak gerekir.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyülerin kendi içerisinde çeşitleri vardır. Hepsi de farklı tariflere göre yapılırlar. Büyüler; kara büyü, ak büyü ya da kırmızı olarak çeşitlere ayrılırlar. İçlerinden en tehlikeli olanlar, adından da anlaşılabileceği üzere karabüyülerdir. Öyle ki bu büyülerin etkileri çok tehlikeli olmakla birlikte ölümcül de olabilir.

Büyülerin yapılabilmesi için farklı malzemeler kullanılır. Etkilerinin en iyi şekilde görülebilmesi için, doğru malzemeleri kullanılması gerekir. İşini bilen kişiler hangi büyüler için, hangi malzemenin kullanılacağını çok iyi bilirler. Büyü yaptıracak olan kişiyi de buna göre yönlendirirler.

En Sık Yapılan Büyüler Hangileridir?

İnsanlar tarafından medyumlar aracılığıyla çok fazla yaptırılan büyüler vardır.

Bu büyülerden bazıları şunlardır;

 • Domuz büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Karabiber büyüsü
 • Yumurta büyüsü
 • 41 büyüsü
 • Bağlama büyüsü
 • Kilit büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Kan büyüsü
 • Voodoo büyüsü gibi büyüler çok fazla yaptırılır.

Bunun yanı sıra daha çok fazla büyü vardır. Büyünün çeşidine göre kullanılacak olan malzemeler değişir. Büyü yaptırmaktaki genel amaç, bir şeylere ulaşmaktır. Sevdiğinden ayrılan ya da eşinden ayrılmak zorunda olan kişiler, sıklıkla medyumlardan yardım alarak büyü yaptırabilirler. Bunun dışında bir kişi sevdiğine kavuşabilmek amacıyla da büyü yöntemine başvurabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir