İki Kişiyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kişiler, sevdikleri kişilere bağlama büyüsü yaparak, onların ayrılmalarının önüne geçmiş oluyor. İki kişiyi bağlama büyüsü ile beraber bütün ilişkiler oldukça güzel bir şekilde ilerliyor. Sevdiğinin her zaman yanında olmasını isteyen kişiler, iki kişiyi bağlama büyüsünü tercih ediyorlar.

Kişiler, iki kişiyi bağlama büyüsü nasıl yapılır? Hakkında çeşitli araştırmalar yapıyorlar. Bu soruya yanıt aramadan önce büyünün ne olduğu ve kimlere uygulandığı hakkında bilgi sahibi olunması gerekiyor. Daha sonrasında ise büyünün nasıl yapıldığına dair araştırma yapılmalıdır.

İki kişiyi bağlama büyüsü sayesinde en huzursuz evlilikler dahi huzura eriyor. Bu büyü yapılırken kesinlikle uzman medyumlardan destek alınması gerekiyor.

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü Nedir?

İki kişiyi bağlama büyüsü, adından da anlaşılacağı üzere iki kişinin birbirine bağlanması için yapılan bir büyüdür. Bu büyü sayesinde iki kişi birbirine sıkı sıkı bağlanır ve ortadan tüm huzursuzluklar kaldırılır. Ak büyüler arasında yer alan iki kişiyi bağlama büyüsü, son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Büyü, hızlı ve etkili bir şekilde sonuçlar veriyor.

İki Kişiyi Bağlama Büyüsünü Kim Yapar?

İki kişiyi bağlama büyüsünü uzman medyumlar en iyi şekilde yapıyorlar. Bunun yanı sıra kişiler kendi başlarına evde de bu büyüyü yapabilirler. Ancak hızlı bir şekilde etki almak adına uzman medyumlara danışılması gerekiyor. Ayrıca büyünün etkili olması içinde çeşitli dualar vardır. Bu dualar ise sadece bu alanda eğitim almış kişiler tarafından biliniyor.

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü Yapılışı

İki kişiyi birbirine bağlamak için tercih edilen büyünün yapımı son derece kolaydır. Bu büyüyü yapacak olan kişilerin uzman medyumlardan yardım alması gerekiyor. Büyüyü kendi başına yapacak olan kişilerin yine bir uzman medyuma danışması gerekiyor. Büyü esnasında okunacak olan dua ve tılsımlı sözlerin medyumlardan öğrenilmesi gerekiyor.

Büyünün yapılışı şu şekildedir;

 • İlk olarak hayvanlardan bir kap süt alınır.
 • Karanlık bir odaya geçilir ve bir kağıda ‘Ya Mülaki’ yazılır.
 • Bağlanılacak olan kişilerin fotoğrafları ele alınır.
 • Fotoğraflara bakarak 41 defa Ya Mülaki denilir.
 • Boş bir kağıdın üzerine bu fotoğraflar yapıştırılır.
 • 14 gün boyunca bu resimler, yatak odasının duvarında asılı kalır.
 • Hayvanlardan alınan süte, bağlamak istenilen kişilerin adı 14 defa tekrarlanır ve üflenir.
 • Üfleme bittikten sonra süt, hızlı bir şekilde içilir.
 • Bütün işlemler tamamlandıktan sonra büyünün etkisini göstermesi beklenir.

İki kişiyi bağlama büyüsünün yapılışı bu şekilde sıralanıyor. Büyünün yapımı sırasında okunması gereken tılsımlı sözler vardır. Bu sözlerin ise medyumlardan alınması gerekiyor. Büyünün yapımına başlamadan önce medyumlar ile görüşmelerin yapılmasında fayda vardır.

Kendimize Aşk Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?
İki Kişiyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

İki kişiyi bağlama büyüsünün etki süresi oldukça kısadır. Büyünün tüm işlemleri bittikten sonra büyü, hızlı bir şekilde etkisini göstermeye başlar. Resimler kağıda yapıştırıldıktan sonra 14 gün boyunca beklemek gerekiyor. Bu 14 günlük süre içerisinde büyü etkisini göstermez. Çünkü büyü yapım aşamasındadır. Ancak 14 günlük süre dolduktan 3 gün sonrasında büyü, etkisini göstermeye başlar. İki kişinin bağlanması o süre içerisinde gerçekleşmeye başlar.

Eşleri Birbirine Bağlamak İçin Büyü

İki kişiyi bağlama büyüsü, arası açılan veya evde sürekli huzursuz olan eşlere de yapılabilir. Bu büyü sayesinde eşlerin arasındaki buz dağları erimeye başlar. Evdeki huzursuzluklar ortadan kalkar ve eşler arasındaki muhabbet artar.

İki kişiyi birbirine bağlama büyüsü diğer aile üyeleri içinde tercih edilebilir. Ayrıca nişanlı çiftleri birbirine bağlamak içinde itinayla yaptırılabilir.

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

İki kişiyi bağlama büyüsü yaptıracak olan kişiler, hemen hemen herkese bu büyüyü yapabilirler. Ancak adından da anlaşılacağı gibi iki kişi üzerinde etkilidir. Yani üçüncü bir kişiye bu büyü kesinlikle yapılmaz, yapılsa dahi etkisini göstermez. İki kişiyi bağlama büyüsü baba ve oğul içinde yapılabilir. Bu büyü sayesinde kırgın olan baba ve oğul birbirine bağlanırlar.

İki kişiyi bağlama büyüsü şunlara yapılır;

 • Baba ve oğul, kız.
 • Anne ve oğul, kız.
 • Nişanlı çiftler.
 • Evli çiftler.
 • Sevgili çiftler.

Bu kişilerin yanı sıra dayı, hala, teyze, amca ve yeğenlere itinayla bu büyü yapılabilir. Büyünün genel özelliği iki kişiyi birbirine bağlamak ve aralarındaki muhabbeti artırmaktır. Kişilerin arasındaki soğukluğu kaldırır, onların daha sıcakkanlı olmalarını sağlar.

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

İki kişiyi bağlama büyüsünde çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin en başında fotoğraf geliyor. Fotoğraf olmadan bağlama büyüsünün yapılması son derece zordur. Büyünün çeşitlerine göre değişiklik gösteren bu malzemeler, eksiksiz bir şekilde tamamlanmalıdır.

Yapımda kullanılan malzemeler şunlardır;

 • Fotoğraf
 • Süt
 • Tırnak
 • İp
 • Kağıt
 • Hayvansal yağlar
 • Saç
 • Kıyafet parçaları
 • Kişilere ait özel eşyalar

Büyünün yapımında kullanılan bu malzemeleri eksiksiz bir şekilde temin etmeniz gerekiyor. Bu malzemelerin kullanımı büyünün çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Örneğin fotoğraf ve süt kullanılan iki kişiyi bağlama büyüsünde, tırnak ve diğer bazı malzemeler kullanılmaz.

Fotoğrafla İki Kişiyi Bağlama Büyüsü Yapılışı

İlk olarak birbirine bağlanacak kişilerin fotoğraflarının temin edilmesi gerekiyor. Daha sonrasında bu fotoğraflara bakarak tılsımlı sözler söylenir. Fotoğraflar temiz bir kağıda yapıştırıldıktan sonra ise yatak odasında muhafaza edilir. Medyumların belirlediği sürelerde odanın duvarında asılı kalır. Daha sonrasında ise duvardan indirilerek, büyünün etkisini göstermesi beklenir.

Fotoğrafla iki kişiyi bağlama büyüsü, oldukça sık tercih edilen bir büyü çeşididir. Büyünün etki zamanı son derece kısa olduğundan kaynaklı olarak, herkes tarafından tercih ediliyor. Büyünün yapım işlemleri tamamlandıktan hemen 3 gün sonra büyünün etkisini göstermesi beklenir. Büyünün etkisini göstermesi genel olarak 3 gün gibi kısa bir süredir.

İki Kişiyi Bağlama Duası

İki kişiyi birbirine bağlamak isteyen kişilerin okumaları gereken dualar mevcuttur. Bu dualar sayesinde iki kişi birbirine bağlanır ve aralarındaki soğukluk tam anlamıyla ortadan kaldırılır. Bu duayı okuyarak iki kişiyi birbirine bağlamak son derece mümkündür. Bu dua ile beraber iki kişi arasındaki muhabbet ve bağlılık artacaktır.

İki kişiyi bağlama duası şu şekildedir;

 • “Yâ müzille külli cebbârin anîdin bikahri azîzi sültânihi.”

Bu duayı düzenli olarak okuyan kişiler, iki kişinin birbirine bağlanmasını sağlayacaklardır. Günde 45 defa okunması gerekiyor. Genel olarak 2 haftalık bir süre içerisinde etkisini gösterir ve kişilerin birbirlerine daha sıcak bakmasını sağlar.

İki Kişinin Birbirine Sevgi Duyması İçin Dua

İki kişinin birbirlerine karşı sevgi duyması içinde dualar mevcuttur. Bu duaları okuyan kişiler diledikleri kişileri kendilerine bağlayabiliyorlar. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. Bu dualar, iki kişinin birbirine bağlanması ve sevgi yaşaması içindir. Yani üçüncü bir kişi kesinlikle bu dua tarafından dostluğa veya aşka tabi tutulamaz.

Dua şu şekildedir;

 • “Bismillâhirrahmanirrahiym. Bismillâhillezi Lâ ilâhe illa huvel hayyül kayyûm. Bismillâhillezi lâ ilâhe illâ hüve zülcelâli vel-ikram. Bismillâhillezi lâ yadurru maa ismihü şey’ün fil-ardi velâ fis semâi ve hüves semiul-alim. Allahümme inni euzübike min Şerri.”

Bu dua okunduktan hemen sonra falanca oğlu veya kızı diye zikredilir. Bu dua gün içerisinde 41 defa okunmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir