İsme Yapılan Büyü Ne Demektir?

Büyü tarihinin en eski ve en çok yapılan büyülerinden birisi de isme yapılan büyülerdir. İsme yapılan büyülerin yanı sıra; isim yazma tekniği ile yapılan büyüler de tarihler boyu insanların hayatında yer almıştır. İsme yapılan büyü ne demektir? İsme yapılan büyüler engellenebilir mi gibi sorular insanların kafasını karıştırıyor olabilir. Ancak isme yapılan büyülerin amaçları ne olursa olsun, en hızlı etkiyi gösteren büyüler olduğu tartışmasızdır. İsme yapılan büyülerin bozdurulması da mümkündür. Bu büyülerin yapımı ve bozdurulması için mutlaka medyumunuzla görüşmelisiniz. Aksi takdirde etki gücünü kaybedebilir ya da kötü niyetli kişiler amaçlarına ulaşabilir.

İsme Yapılan Büyüler Ak Büyü Müdür?

Ak büyüler insanların yararına yapılan büyülerdendir. Bu büyüler sayesinde şans açma, kısmet açma, evlilik, iş bulma gibi birçok konuda hızla istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz. İsme yapılan büyüler ile de tüm bu konularda medyumunuzdan destek alabilirsiniz. Kişiye yapılan büyülerde en çok kullanılan işlemlerden olan isme yapılan büyüler, en hızlı etki tesirini gösteren ak büyüler arasında bulunmaktadır. Pozitif bir enerji için yapılan bu büyüler, ak büyü sınıflandırmasında yer almaktadır. Dolayısı ile iyi bir niyetle yapılan büyülerin başında isme yapılan büyüler gelmektedir.

İsme Yapılan Büyülerin Etki Süresi

Büyüler yapılma amaçlarına göre sınıflandırılmaktadır. Ancak bir de etki süreleri ile ilgili bir sırlamaya kendi içlerinde tabidirler. En hızlı tesir eden büyülerin ilk sırasında isme yapılan büyüler bulunuyor. Bu büyülerin kesin etki göstermesinin nedeni ise direk olarak kişiye özel olarak ismine işlenerek yapılmasıdır. Kişiler isimlerinin enerjilerini ve şanslarını taşımaktadır. Dolayısı ile isme yapılan büyülerde de etki süresi çok kısadır. Kısa süreli büyüler arasında yerini alan bu büyü çeşidinde, uzmanınız sizi tekniklerin doğru kullanılması ve işlenmesi anlamında bilgilendirecektir. Bu sayede etki süresi çok daha aktif bir şekilde işleyecektir.

İsme Yapılan Büyü Ne Demektir?
İsme Yapılan Büyü Ne Demektir?

En Çok Yaptırılan İsim Büyüleri

En sık yaptırılan isim büyüleri arasında şahsi ya da bir başkasına yapılan isim büyüleri bulunmaktadır. En çok istenen isim büyüleri; aşık etme, nazar büyüsü, kısmet açma büyüsü, şans getirme büyüsü, muhabbet arttırma büyüleri gelmektedir. Eşiniz, anne-babanız, çocuklarınız ya da arkadaşlarınız için isme yapılan büyülere başvurmanız gerekmektedir. Kişiye yapılacak olan büyünün tam etkisini göstermesi için isme yapılan büyü tekniklerinden yararlanmanız şarttır. İsim vermeden büyü yapılması mümkün değildir. Kişinin tüm çakralarını açmak için kendi ismine özel ritüeller gerçekleştirilmelidir. Bu sayede büyü doğru yere gitmiş olacaktır. Devamında ise sonuçları sevindirici olacaktır. Son derece hızlı gelişen zincirleme olaylar sonrasında büyünün etkisine sizler de şahit olabilirsiniz.

İsme Yapılan Büyüleri Bozdurma

İsme yapılan büyüler hakkında merak edilen bir diğer husus da bozdurma büyüleridir. Her zaman iyi niyetli insanlar büyü yöntemlerine başvurmaz. Kendinize büyü yapıldığından şüphelendiğinizde mutlaka bir medyuma başvurmalısınız. Bu sayede en kısa sürede bu büyüyü bozdurabilirsiniz.

 

İsme yapılan ve bozdurulabilen büyüler aşağıdaki gibidir.

  • İsme yapılan ve bozdurulabilen büyülerden ilki kısmet büyüsüdür.
  • Kapalı olan kısmetler için bozdurma işlemi yapılır.
  • İsme yapılan bir diğer kötü amaçlı büyü de muhabbet kapama büyüsüdür. Bu büyü de isme yapılan kötü büyülerdendir.
  • Şans kapatma büyüsü de zaman zaman kişilere yapılmaktadır. Kişilerin şansını kapatmak için isme yapılmışsa bozdurulabilir.
  • Maddi kısmet kapama büyüsü de isme yapılan art niyetli büyüler arasında yer almaktadır, ancak bozulabilir.
  • İsme yapılan ayrılık büyüsü, bozdurabileceğiniz bir diğer isme yapılan büyülerdendir.

Kendi adınıza yapılmış olan büyüleri de aynı yöntemlerle bozdurabilirsiniz. Büyü bozdurma işlemleri, isme yapılan büyülerden daha meşakkatli bir işlemdir. Uzman danışmanınız sayesinde bu işinde altından kalkabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir