Kara Büyü Nedir? Kara Büyüler Nasıl Yapılır?

Kara Büyü Nedir?

Tarihin en eski sayfalarını açıp baktığınız zaman, büyülerin oralarda olduğunu görebilirsiniz. Her dönemin ihtiyacı olan büyüler, kendi aralarında birkaç kola ayrılırlar. Bunlardan birisi de kara büyü şeklinde anılan tılsımlardır. Kara büyü nedir ve kara büyülerin yapılma amaçları diğer büyülere göre biraz daha değişiktir. Direkt olarak kişinin psikolojisine, vücuduna, beynine hükmetmek için yapılan tılsım çeşididir. Kara büyü yapılan kişiler kısa sürede etki altına girerek, kendi iradesi dışında hareket etmeye başlarlar. Bu anlamda bu büyülerin oldukça etkili olduğu söylenebilir.

Kara büyüler ak büyülerden farklı olarak kişinin malına, canına karşı yapılır. Genel anlamda kişinin zarar görmesi hedeflenir. Ayrıca ak büyülere göre daha çabuk tesir gösterip bu tesirler kalıcı şekilde gerçekleşir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Büyülerin tamamı, gizli ilme sahip olan medyum hocalar tarafından gerçekleştirilir. Dolayısıyla kara büyülerin nasıl yapıldığıyla ilgili cevaplar bir medyumda aranmalıdır. Kara büyünün nasıl yapıldığı konusunda bazı bilgiler şu şekildedir. Bu büyü gurubunda yer alan tılsımlar, büyü yapılacak olan kişinin uzuvlarıyla yapılabilir. Bunun yanında hayvan postları, kafaları bu büyülerde kullanılabilir. Yine ateş kara büyülerde kullanılan bir diğer nesnedir. Kara büyülerin yapımı oldukça tehlikelidir.

Yapacak olan kişinin evrensel döngü hakkında fikir sahibi olması, kişiliğinin güçlü olması, manevi bağlantılarının olması, tılsım yapabilme cesareti gibi tüm olgulara sahip olması gerekir. Bu kişiler de toplumda medyum hoca olarak tanınırlar. Sıradan birinin kara büyü yapması, kendi malına, canına ve yakınlarının canlarına tehlike oluşturabilir. Kara büyü yapılan kişi kara büyü belirtileri fark ettiği anda mutlaka bir medyuma gitmeli ve kara büyüyü bozması gerekmektedir. Aksi durumda kara büyü yapılan kişinin bir ömür boyu bu büyüle yaşaması inanılmaz acı verici olabilir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyünün nasıl bozulduğu hakkında bilgi vermeden önce kara büyü ne için yapılır ona bakalım. Kara büyülerin amaçları birbirlerinden faklıdır. Örneğin bazı kişiler kara büyüyü, sevdiğini başkasından ayırmak için yaparken bir kısmı karşıdaki insana doğrudan zarar vermek için bu büyüyü tercih eder. Kara büyü nasıl bozulur sorusuna gelince bunu ancak medyumlar bilebilir.

Kara büyüler yapı olarak diğer büyülerden daha farklıdırlar. Tesirleri de diğerlerine göre daha fazladır. Bunun nedeni, bu büyüde kötü ruhlu cinlerin ve doğrudan iblisinin kullanılmasıdır. Bu manevi varlıklar, karşıdaki insana iyi davranamadıkları için ona zarar verme eğilimindedirler. Dolayısıyla karşıdaki insana hükmederken bile ona zarar verebilirler. Kara büyülerin belirtileri daha açık olacağından hemen bir medyumla görüşülmelidir. Kara büyü belirtileri arasında;

  • Uykusuzluk sorunları
  • – Aşırı bağlanma
  • Her şeyden soğuma
  •  Hayatın ters gitmeye başlaması
  •  Maddi sorunlar
  •  Manevi sorunlar

şeklinde sıralanabilir. Bunlar dışında da kara büyülerin çok fazla etkisi bulunur. Bu gibi etkilerle karşılaşıldığı anda medyum hocayla mutlaka görüşülmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir