Kara büyü

Kara büyü

Kara büyü
Kara büyü

İnsanlığın ilk çağlarında beri mevcut olan büyüler, çok farklı çeşitleri ile farklı amaçlara hizmet ederler. Bu büyülerin en büyüklerinden olan kara büyü, isminden de anlaşılacağı üzere büyünün en karanlık noktalarını taşıyan bir türdür. Peki, Kara büyü nedir? Kara büyü tarihi nedir? Kara büyü nasıl etki eder? Kara büyüler nelerdir? Kara büyülerin yorumları nasıldır? Tüm bu sorularınıza yanıt olacak yazımızı, okumaya devam ediniz. İşte, merak edilen tüm sorular ve cevapları.

Kara büyü nedir

İnsanlık tarihi boyunca var olan büyüler, pek çok çeşide sahip ve farklı amaçlar için hizmet ederler. Kara büyü, bu amaçların en karanlık yönlerini içeren bir türdür. Çağlar boyunca çeşitli emeller ile kullanılmış, insanların içini dahi dondurabilecek şekilde kuvvetli ve tesirli bir büyü çeşitlidir.

Kars büyü nedir sorusuna verilecek cevap, bizleri çok eski zamanlara kadar götürür. Zira kara büyüde halen de kullanılan metotlar, çok eski çağlardan beri kullanılırlar. Bir kimsenin bu büyüyü iyi amaçlarda kullanması da mümkündür. Örneğin, yapılan bir kara büyüyü bozmak için kullanılan yine kara büyü, iyi bir amaca hizmet eder. Her ne olursa olsun hu büyülerin yapılması çok zor ve sahipleri için de tehlike arz eder.

Kara büyü tarihi

Çok eski çağlardan beri kullanılan kara büyü, günümüzde de varlığını devam ettirmektedir. İlk insanlardan beri var olan bu büyü, çok karanlık şekillerde yapılır ve kullanılırlar. Eski Mısır tapınaklarından Babil krallığına, Roma imparatorluğunun kayıp hazinelerinde bulunan pek çok defineye kadar kara büyü, pek çok şekilde ve mekanda karşımıza çıkabilir. Eski çağlarda bazı halklar, ölen kişinin varlığını da onunla birlikte mezara koyarlardı. Kapatılan mezar, orada yatan kişiyi ve hazinesini de koruyabilmek için Kara büyü ile mühürlenirdi.

Bu sayede, mezarı açacak ya da hazineye el uzatacak kişi lanetlenir, yapılan büyünün etkisine göre de ölüme kadar gidebilirdi. Kara büyü tarihi, bizlere büyünün aslında ne kadar güçlü olabileceği ve ne derecede büyük sonuçlar doğurabileceğini de gösterirler. Trabzon’da bulunan Sümela manastırı, söylendiğine göre büyük bir defineyi içinde barındırırmış.

Hatta o kadar büyük bir define ki bu, tarih boyunca onu bulabilmek için çok çeşitli araştırmalar yapılmış. Definenin var olduğu gerçeği günümüzde de konuşuluyor. Metal detektörleri ile yapılan araştırmalar, definenin yerini net olarak gösterse de yapılan kazılar her seferinde boş çıkıyor. Bunun sebebinin defineyi sürekli olarak hareket ettiren ve onu koruyan bir Kara büyü olduğu söylenir.

Kara büyü nasıl etki eder

Çok çeşitli amaçlarla yapılan büyüler, farklı tesir şekillerine de sahiplerdir. Kara büyü, yapılması en zahmetli ve zor olan büyüler arasındadır. Çok büyük riskler ve tehlikeler içeren bu büyü, bahsettiğimiz gibi başka bir kara büyüyü bozmak gibi iyilik amacı ile de kullanılabilir. Peki, Kara büyü nasıl etki eder? Çok farklı çeşitleri olan bu karanlık büyü, pek çok farklı şekilde de etki edebilir. Genellikle Kara büyü etkisi altında olan kimseler, hayatlarının bir noktasında tıkanırlar.

Mesela, ne yaparsa yapsın evlenmeyen bir kimse, kısmetini kapanması için yapılmış bir kara büyünün etkisinde olabilir. Kara büyünün anlaşılması için çeşitli uğraşlar gerekir. Yapılış şekline göre bu büyüler, kişilerin evlerine ya da işlerine, hatta elbise ya da arabalarına kadar konulan çeşitli büyü malzemeleri ile yapılmış olabilirler. Bir Kara büyü etkisindeki kişi, çeşitli karartılar ya da garip sesler de zaman zaman görüp, duyabilir. Kara büyü den şüphe duyan bir kimse, uzman bir destek almalı ve bu büyünün ortaya çıkması için yardım istemelidir.

Kara büyüler

Çok çeşitli etki ve uygulanması olan kara büyü, pek çok amaç uğruna yapılabilir. Kara büyüler evlilik bozma, kısmet kapama, iktidarsız kalma, iflas etme, dert içinde kalma, huzura erememe gibi pek çok farklı amaç uğruna yapılabilirler.

Kara büyülerin yorumları

Kara büyü etkisi altında kalmış kimseler, hayatlarında yaşadıkları o zorlu dönemden korku ile bahsederler. Kara büyülerin yorumları, genellikle bozulan ve iyilik için kullanılan yorumlardır. Bunlar ise kişilerin huzura ermesi ve rahata kavuşmalarından bahsederler. Kara büyüler hakkında geriye kalan tüm detaylı bilgiler ise uzman kimseler tarafından sağlanabilir.

Tesirli Aşk Duas yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir