Kaynananın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua

Kaynananın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua

Kaynananın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua
Kaynananın Ağzını Dilini Bağlamak İçin Dua

Evlenmek özellikle sevdiğiniz insanla evlenmek sürekli onun yanında olmak her insanın hayalidir. Sevgililik döneminde yaşanan sıkıntıların evlilik yaşandığı zaman biteceği düşünülür. Aile faktörleri ortadan kalkacağı için güzel ve sağlıklı bir ilişkinizin olacağını düşünürsünüz.

Fakat işler bazen umduğumuz gibi gitmez. Özellikle birbirlerini tanımayan farklı şehirlerle yaşayan aileler evlilik aşamasında sıkıntı yaratabilir. Bu sıkıntı yaratan kişiler genelde kaynanalar olur. Özellikle erkeğin annesi oğlunun kendi sözünden çıkıp başka bir kadının sözlerini dinlemesine bir hayli sinirlenir.

Böyle durumlarda sizlerden habersiniz oğlunu sizin hakkınızda yalan yanlış bilgiler ile dolduruşa getirebilir. Böyle durumlarda kaynananın ağzını dilini bağlamak için dua etmek gerekir. Bu duaların etki etmesi ile kaynana faktörünün etkisi evliliğinizden çıkacaktır.

Kaynananın Ağzını Dilini Bağlama Duaları Nelerdir?

Dualar Allah ile sizlerin arasında kurulan bir köprüdür. İçten ve samimiyet ile yapılan dua en tesirli olan duadır. Bunun dışında bazı dualar kalıplaşmış ve denenmiş dualardır. En çok bağlama duaları kaynananın ağzını dilini bağlamak için dua çeşitleridir.

Bunlara örnek olarak;

  • Bakara suresi 171. ayetini o kişinin yüzüne 7 defa okursanız Allah’ın izni ile size laf eden ağzı bağlanmış olacaktır. Bu aşamada bağlama işlemi tamamlanana kadar bu duayı okumakta fayda vardır.

Bunun dışında ağız ve dil bağlamak için Yasin suresi 9. ayetini de 21 kere okumak sizlere yardımcı olacaktır. Bunun dışında ağız bağlama duasını kaynananız size okuyor olabilir. Bu durumda kendinizde bazı belirtileri olur.

Belirtilerin başında yorgunluk, halsizlik, konuşma güçlüğü, duayı okuyan kişiyi görünce korku, endişe en önemli belirtileridir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken duanın bozumu için bir uzmandan yardım almanız gerektiğidir.

Ağız Bağlama Duası İle Ağız Bağlama Büyüsü Arasındaki Fark Nedir?

Kaynananın ağzını dilini bağlamak için dua ile kaynananın ağzını dilini bağlayacak büyü arasında kesin farklar şöyledir;

  • Büyülerde kullanılan yöntemler farklıdır. Bazı büyülerde hayvan parçaları, büyüye maruz kalacak kişinin resmi, iç çamaşır, kanı, tırnağı gibi kişinin özel eşyalarını büyüyü yapacak kişiye getirmemiz gerekir. Dua da ise herhangi bir eşya gerekmeden içinizden geldiği gibi Allah ile konuşmanız gerekir.
  • Büyü ile dua arasındaki diğer fark büyüyü sizin bir başka insanın yapmasıdır. Ve bu işlem sırasında bir takım paranormal varlıkları kullanmasıdır. Dua ise sizin kendinizin gün içinderahatça yapabileceğiniz bir ibadet şeklidir.
  • Büyü yapan kişi belirli bir miktar karşılık ödemesi gerekir. Bu altın veya para olabilir. Bu sayede büyüde anlaşma sağlanır. Dua ise kişinin hiç bir şey ödemeden karşılık beklediği işleme denir.
  • Büyünün bir büyücü tarafından yapılması durumunda tutmama durumu çok nadir görülür. Tesirli bir büyü sayesinde sizin hakkınızda konuşmasını istemediğiniz kişi sonsuza kadar susmak zorunda kalır. Dua ise kişinin Allah’tan isteme şekildir. Bazı durumlarda dualar kabul olmaz. Kesin kabul olan bir dua şudur demek hata olur.

Büyü ve dua arasında temel farklar bu şekildedir. Kaynananın ağzını dilini bağlamak için dua ya da büyü yaptırmak istiyorsanız bir uzmana danışmanız gerekir. Sizlere okuyacağınız duayı öğretir. Ayrıca duaya başlamadan önce yapılacak bazı ön hazırlıklar hakkında sizlere bilgiler verir. Bu ön hazırlıklar dua yapılacak ortamın temiz olması, kişinin yoksa ilk önce bir gusül abdesti alması, eğer gusül abdesti var ise normal abdest alarak tercihen iki rekât namaz kılması olur.

Namaz duanın hazırlık aşamasında etkili olacaktır. Duayı yaparken kadınların başlarını bir örtü ile kapatması tercih edilir. Daha sonra kıbleye dönülür. Tercihen büyü ve dua işlemleri geceleri yapılır. Kaynananın ağzını dilini bağlamak için dua için en iyi zaman dolunay olduğu zaman gece yarısında yapılacak olan duadır. Duanın enerjisi kişiye daha çabuk ulaşır. Siz değil sizin adınıza duayı bir uzman yapıyor ise 3 ile 7 gün arasında etkileri göstermeye başlar. Bu etkiler bir ay içinde tamamen kişiyi etkisi altına alır.

Bu işlemin bozulmaması durumunda duanın oluşturduğu koruma çemberi sözleri ölene kadar korur. Eğer bu çember bozulur ise kaynananın ağzını dilini bağlamak için dua ve işleminiz etkisiz kalacaktır. Kaynananız size bu işlemden önce nasılsa o şekilde davranmaya devam edecektir. Bu noktada işinin uzmanı birine bu işlemi yaptırmak başka birinin işlemi bozmasının önüne geçmiş olacaktır.

Anında Etkili Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir