Kendine Aşık Etme Büyüsü

İnsanlar sevdiklerine kavuşmak için büyülerden yararlanırlar. Kendine aşık etme büyüsü insanların en çok tercih ettiği büyülerdendir. Bu büyünün uzman medyum aracılığıyla yaptırılmasıyla sevilen kişi de aynı hisleri beslemeye başlar. Ayrıca kişilerin bu büyüyü kendilerinin yapmaları da mümkündür.

Neden Kendine Aşık Etme Büyüsüne Başvurulur?

İnsanların kendine aşık etme büyüsüne ihtiyaç duymaları için çok sayıda neden vardır. Bu nedenlerden ilki aşık olan kişinin onları sevmemesidir. Bu durumda duygularına karşılık bulamayan kişi büyüye başvurarak sevdiği kişinin hislerinin değişmesini sağlar. Ayrıca aşık etme büyüsüne sevdiği kişiye açılma sorunu yaşayan kişilerin başvurması da mümkündür. Böylelikle karşı tarafta aynı hisleri besleyerek duygularını açıklar. Böylelikle büyü yaptıran kişinin ilk adımı atmasına gerek olmaz.

Kendine aşık etme büyüsünün yaptırılma nedenlerinden birisi de evlilikte eşlerin birbirlerine duydukları hissin kalmamasıdır. Eşinin kendisine aşık olmadığını düşünen ve onu kaybetmekten korkan kişiler bu büyüyü kullanarak eşlerini kendilerine aşık edebilirler. Bu sayede eşlerini başkalarına kaptırmazlar ve ömür boyu mutlu kalmaya devam ederler.

Büyü de neden fark etmeksizin niyet etmek çok önemlidir. Büyünün tutacağına inanılması ve doğru tılsımlı sözlerin tekrarlanması büyünün tutma ihtimalini artırır. Ayrıca büyünün kesin olarak tutması için medyumlardan yararlanılması gerekir.

Evde Kendine Aşık Etme Büyüsünü Yapmak Mümkün Mü?

Sevdikleri kişiyi kendine aşık etmek isteyen kişilerin büyüyü evlerinde kendilerinin yapmaları mümkündür. Bunun için öncelikle büyünün nasıl yapıldığını öğrenmeleri ve büyü için gerekli ortamı hazırlamaları gerekir. Büyünün yapılacağı odanın sessiz ve karanlık olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca büyü için tılsımlı sözlerin okunması ve sözler okunurken büyü yapılacak kişiye duyulan hislerin yoğun olması sağlanmalıdır.

Kendine Aşık Etme Büyüsü
Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsünün Etkisi Nasıl Anlaşılır?

Sevdiği erkek veya kadını kendine aşık etme büyüsünden yararlanarak aşık etmek isteyen kişiler yaptırdıkları büyünün etkili olup olmadığını merak ederler. Büyünün etki etmesi için medyum tarafından verilen süre geçmesi gerekir. Bu süreyi tamamlayan kişiler sevdikleri kişideki değişikleri inceleyerek büyünün etki edip etmediğini anlayabilirler. Büyünün etki ettiği kişide ortaya çıkan şu durumlar sayesinde anlaşılabilir;

  • Aşık olduğunuz kişi dalgın davranmaya başlar.
  • Büyü yaptırdığınız kişi gün boyu düşünceli gözükür.
  • Uyku bozukluğu yaşamaya başlar.
  • Rüyalarında sürekli sizi görür.
  • Sizi özlemeye ve düşünmeye başlar.
  • Size karşı tavırları değişir.
  • Büyünün etkisiyle sizinle iletişim kurmaya çalışır.
  • Karşınıza çıkarak duygularını itiraf eder.

Aşık olduğunuz kişide size karşı önceden olmayan bu durumları gözlemlerseniz yaptırdığınız büyünün tuttuğunu düşünebilirsiniz. Kısa süre içerisinde de sevdiğiniz kişinin size açıldığını görerek mutlu olabilirsiniz.

Kendine Aşık Etme Büyüsünü Uzakta Bulunan Kişiye Yapmak Mümkün Mü?

Kendine aşık etme büyüsünü uzakta bulunan kişiye yapmak mümkündür. Ancak bu büyüyü kişilerin kendilerinin yapmaları olanaksızdır. Bunun için bu büyüde uzman olan medyuma gitmeleri gerekir. Medyum doğa üstü varlıklarla iletişim kurarak uzakta bulunan kişinin büyü için başvuran kadına veya erkeğe aşık olmasını sağlar.

Hemen etki edebilen bu büyüde medyuma kişilerin aşık edilmek istenen kişiye ait doğru bilgileri vermeleri gerekir. Bu bilgilerden yararlanan medyum doğa üstü varlıklarla birlikte kişinin aşık duygusunu beslemeye başlamasını sağlar.

Uzakta bulunan kişiye uygulanacak kendine aşık etme büyüsünde o kişiye ait resmin kullanılması da mümkündür. Bu nedenle aşık etmek istedikleri kişiye ait resimleri başvuru sahiplerinin yanlarında bulundurmaları gerekir. Medyum söz konusu resmi alır ve resme bakarak aşık olmayı sağlayacak tılsımlı sözleri söyler. Ardından duayla büyüyü tamamlar. Büyünün tamamlanması ile 1-2 hafta içerisinde büyünün etkisi uzakta olan kişide görülmeye veya hissedilmeye başlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir