Kevser Suresi ile Aşık Etme

Kevser Suresi ile Aşık Etme

Kevser Suresi ile Aşık Etme
Kevser Suresi ile Aşık Etme

Yaşadığımız dünya, birey olarak sınırlarımızı sınayabilen, çatışmalar ve zor durumlarla dolu bir yerdir. Bu imtihanların baskısı altında sabretmeli ve en zor anlarda bize yardım etmesi için Allah’a güvenmeliyiz.

Kur’an-ı Kerim birçok Sureden oluşur ve her Sure okuyucuya rehberlik ve nimet sunar. Birçok Sure, sağlık, zenginlik ve koruma gibi faydalar sunar. Bunlardan biri de pek çok kişi tarafından günlük hayatta aranan ve ahirette de önemini korumaya devam eden Kevser Suresi’nin faydalarıdır.

Bir kimsenin kendisini evlilik sıkıntısından kurtarmak için İslami dua ve vazife kullanması tamamen helaldir. Eğer eşinizin bir zamanlar size yağdırdığı sevgi ve saygıdan yoksun olduğunu düşünüyorsanız, korkmadan ve tereddüt etmeden, elbette İslami dua ve vazifeye başvurabilirsiniz.

Kevser suresi, geçmişte sayısız kadının denediği denenmiş ve test edilmiş bir araçtır. Bir karı koca arasındaki sevgiyi ve şefkati arttırmak için harikalar gibi çalışır. Aşık olduğunuz kişinin sizi fark etmesini ilgisinin size doğru yönelmesini sağlar. Ayrıca bir kadının kocanızı sizden çalmaya çalışmasından korkuyorsanız bu durumda da yine Kevser suresini okuyabilirsiniz.

Çünkü Kevser suresi ikinizin paylaştığı sevgi, şefkat ve anlayış oranını artıracaktır. Eşinizi size daha da yaklaştıracaktır. Birliktelik için de Kevser suresi okuduğunuzda kocanız hiç vakit kaybetmeden kollarınızın arasında koşarak size geri dönecektir. İlgisini çekmek istediğiniz size aşık olmasını istediğiniz kişi içinde yine aynı şekilde Kevser suresi okuyarak Allah’a dua edebilirsiniz.

Bu sebeple karşınızdaki kişiyi veya eşinizi Kevser suresi ile aşık etme için aşağıda anlatıldığı gibi sureyi okumalısınız. Sadece tutarlılığı korumanız ve bu sureyi gerekli olduğu süre boyunca düzenli olarak okumanız gerekir.

Evlilik için Kevser Suresi

Evlilik için okunacak olan Kevser suresi size evlilik için kapıları aralar. Evlilik sürekli erteleniyorsa, tekrar tekrar risk almayın, bunun yerine sadece bugün evlilik için Kevser suresi okuyun. İnsanlar farkında değiller ama bazen cahil tavırları yüzünden çok güzel evlilik tekliflerini kaçırıyorlar.

Evlenmek için Kevser suresi ile doğru yaşta, doğru kişiyle evlenebilirsiniz. Allah’tan size olumlu ve iyi evlilik teklifleri sunmasını istemek için Kevser suresini evlilik için kullanabilirsiniz.

Eşiniz için Kevser Suresi

İslam’da Allah, Yüce olarak kabul edilir ve her şeyi çözme gücüne sahiptir. Yani, evlilik problemlerinizle uğraşıyorsanız ve eşiniz sizi sevmekten vazgeçerse, o zaman eşinizin sevgisini kazanmak için vazifeler yerine getirebilirsiniz.

Fakat her gün vezife veya dua uygulamaya başlamadan önce, eşinizin sevgisini kazanmak için kendi başınıza denemeniz gerekir. Herkes bir evliliğin her zaman aşk ve romantizmle dolu olmasını bekler. Ancak gerçek bazen tamamen farklı olabilir.

Bir kadının kocasının onu gerçekten sevmediğini anlamasını sağlayan birçok durum vardır. Bir kadın kocasını kalbinin derinliklerinden sever. Bu sevginin karşılığını alamamak yürek parçalayıcı olabilir. Bu durum, koca sevgisi için Kausar Suresi ile çözülebilir.

Her kadının kocasının sevgisini kazanma hakkı vardır. Eşinizin sevgisini kazanmak için Allah’ın yardımını almak için en iyi çare, koca sevgisi için Kevser suresidir. Bu sure, kocanızın evliliğinizin güvenliğini sağlamak için tüm çabalarını sarf etmesini sağlar.

Nasıl Okunmalı?

  • Karşınızdaki kişinin size olan ilgisini arttırmak ve size karşısevgisini güçlendirmek için Kevser suresini okuyabilirsiniz. Ancak bunu mutlaka düzenli olarak yapmalı ve içinizden inanarak dua ederek tekrarlamalısınız.
  • Öncelikle yatsı namazından sonra isteğinizi aşık etmek istediğiniz kişiyi ya da eşinizi kalbinizden geçirerek ve Allah’a dua ile dile getirerek başlayın.
  • Namaz ve sonrasında ettiğiniz duaların hemen ardından Kevser suresini bin defa okumaya başlayın.
  • Kevser suresini okumayı yirmi bir gün hiçbir şekilde aksatmadan düzenli olarak okumaya devam etmelisiniz.
  • 21 günün sonunda Kevser suresinin ardından 3 kere Yasin ve 3 kere ayetel kürsi okuyarak yine aşık etmek istediğiniz kişi veya eşiniz için hayırlısı ile Allah’a yeniden dua etmelisiniz.

Tüm bu adımlardan sonra ilgisini beklediğiniz kişi sizi fark etmeye başlayacak. Ayrıca sureyi okuduktan sonraki yirmi bir gün içinde kocanız sizi sevmeye yeniden başlayacak. Sizinle ilgilenmeye özen gösterecek ve sizi mutlu etmek için çaba gösterecek. Aşk çok yakında evlilik hayatınıza geri dönecek. Yeter ki sabırlı bir şekilde Kevser suresini uygun adımlarla okuyun.

Tesirli Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir