Kilit Büyüsü Nedir? Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır ?

İnsan iradesini bağlamak için farklı yöntemler üzerinden ele alınan büyülere kilit büyüsü denir. Değişik amaçlar doğrultusunda kişiyi bağlamak ve belli bir neden oluşturulmak için bu büyü gerçekleştirilir. Tesiri oldukça büyük bir büyüdür. Çünkü yapıldığı andan itibaren sadece kendisi değil, aynı zamanda çevresindeki kişilerin de iradesini bağlama kapasitesine sahiptir. Özellikle karakteristik bir irade bağlama söz konusu olsa dahi, ayrıca herhangi bir kişinin uvzunun bağlaması da söz konusudur.

Çok eski yıllara kadar uzanan kilit büyüsü, taleplere uygun şekilde değişik ritüeller üzerinden ele alınır ve uygulanır. Büyü yapıldıktan sonra etkisini kısa süre içerisinde gösterirken, bu süre yaklaşık 7 ila 10 gün arasında değişkenlik gösterir. Özellikle iş ve özel hayat konusunda kişi, başkasının iradesini kırarak hayatını düzene koyma noktasında önemli bir büyüdür.

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adından da anlaşılacağı üzere bu büyük kilit üzerinden gerçekleştirilir. Günümüzde kullanılan kilitler de kullanılabilir ancak bu büyüler için değerlendirilen özel eski kilitleri kullanmak daha etkilidir. Tabii bu konuda ele alınması gereken bazı unsurlar söz konusudur. Öncelikle mutlaka kilit tek girişli olmalıdır. Konusunda tecrübe sahibi uzman medyumlar, yapılacak ritüel için zaten doğru kilidi seçecektir.

Burada önemli olan doğuştan yeteneği olan ve her iki tarafta bağlantısı olan tecrübeli gerçek medyumlardan destek almaktır. En önemli durumlardan biri bu büyü için daha önce büyülerde kullanılmamış bir kilit değerlendirilmesidir. Kullanılmış bir kilidin üzerinde nasıl bir tılsım olduğunu bilmek pek kolay değildir. Burada kişinin iradesi nasıl şekillendirilmek isteniyorsa, kilitle beraber buna uygun materyaller, uzman medyum ile ele alınarak ritüeller gerçekleştirilir.

Kilit Büyüsü Etkileri

Özel dualar ile perçinlenen kilit büyüsünün etkisi oldukça büyüktür. 7 ile 10 gün arasında değişim gösterildikten sonra 11. gün büyü etkisini ortaya çıkarır. Belirtileri arasında ise büyü yapılan kişinin daha önce hiç göstermediği davranışlar yer alır.

O kişinin fikirlerinin değişmesi, bir kişiden kopup başka bir kişiye bağlanması, ortamdaki bütün fikirlerini geri çekmesi gibi etmenler söz konusudur. Giden kişiye göre değişebilen karakter yapısındaki belirtiler, düşünce bakımından en önemli etkisidir. Ancak kilit büyüsünün etkileri eğer yüksek oranda ortaya çıkacaksa, mutlaka gerçek bir medyumdan destek almaya özen gösterilmelidir.

Kilit Büyüsü Nasıl Açılır?

Bu büyü gerçekleştirildikten sonra kilit büyüsü bozma işlemi oldukça zordur. Üstelik bazı medyumlar bugünün bozulmasının mümkün olmadığını söyler. O yüzden kilit büyüsü tarifi dikkatli şekilde ele alınmalı ve gerçek medyumlar eşliğinde uygulanmalıdır. Kilit büyüsünün yapılmasının yanı sıra bu büyünün bozulması arzu ediliyorsa, bu konuda doğru kişiden destek almak önemli unsurdur.

Hemen iletişim kurarak büyü yaptırmak ya da bozma konusunda yardım alabilirsiniz. Eğer kilit büyüsü kesin tutar mı diye merak ediyorsanız yine bu konuda detaylı bilgi almanız mümkün. Ancak bu büyünün büyük bir oranda karşı kişinin iradesini etkilediğini ve düşüncelerini değiştirdiğini söylemek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir