Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılırsa Etkili Olur?

Kısmet açma büyüsünü yaptıracak olan kişiler dikkatli olmalıdır. Öncelikle bu büyüyü yaptıracağınız kişinin deneyimli bir medyum olması şartı aranmalıdır. Medyumunuz sizin bu dünyadan diğer dünyaya açılan kapınızdır. Bu sebeple kısmet açma büyüsünü yapacak olan kadın ya da erkek medyum kesinlikle son derece deneyimli ve kısmet açma büyüleri ile alakalı olarak pratiğe sahip olması gereklidir. Kısmet açma büyüsü gerekli şartlar oluşturulursa; yüzde yüz tutar. Dolayısıyla son derece güzel sonuçlar sizleri bekliyor olacaktır. Peki, kısmet açma büyüsü nasıl yapılırsa etkili olur?

Kısmet Açmak İçin Dua

Kısmet açmaya yarayan sayısız dua vardır. Büyü ve büyücülük tarihinde ufak bir araştırma yaparsanız; her duanın, her kısmet açma büyüsünde kullanılmaması gerektiğini göreceksinizdir. Kısmet açmak için yapılan işlemlerde en önemli aşama dua kısmıdır. Dualar insanları koruduğu gibi birleştirme gücüne de sahiptir. Şans ve kısmet açmak için bu dualar insanların, etrafını saran bir kalkan gibi kullanılır.

Kısmet açmak için yapılan pratikler ve büyülerin tamamında kısmet açma duasına başvurulur. Medyumunuzdan alacağınız yönlendirme sayesinde hangi duayı hangi gün okumanız gerektiği bilgisine ulaşabilirsiniz. Kısmet açma duaları kimi zaman 13, kimi zamanda 44 defa okunmalıdır. Okunması gereken dualar farklılık gösterdiği gibi, okunma şekillerinde ve zamanlarında da farklılıklar mevcuttur.

Kadının Kısmetini Açmak İçin Dua

Kadınlar ve erkekler için yapılması istenen kısmet açma duaları kendi içerisinde ikiye ayrılır. Kadınlarda yapılması istenen kısmet açma duası; genellikle medyumlarca farklı yöntemlerle ortaya konulur. Özellikle okunacak olan dua ve tılsımlı sözlerde erkek ve kadınlar için bir ayrım mevcuttur. Kendiniz için ya bir yakınınız için yaptırmak istediğiniz kısmet açma büyüsünün, kişi üzerindeki etkisi oldukça ağırdır. Bu ağırlığın sebebi ise; kısmet açmanın çok geniş kriterleri kapsıyor olmasıdır. Kısmet açma duası kadınlarda; 44 defa okunur.

Kısmet Açma Ritüeli

Kısmet açma ritüelini gerçekleştirirken, medyumunuz tarafından oluşturulan şemaya uygun davranmanız gereklidir. Bu ritüel sırası ile yerine getirilmeli ve kısmet açmak için gerekli olan tüm malzemeler toparlanmalıdır. Kısmetinizi açtırmak istediğiniz kişinin özellikleri ve yaşam şekli hakkında bilgi edinmenizde fayda var. Böylece medyumunuzdan da yardım alırken bildiğiniz tüm bilgileri kullanabilirsiniz. Kısmet açma ritüelinde oluşabilecek küçük bir aksama, işlemlerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Dolayısı ile adımlarınızı mantıklı bir şekilde atmalı ve bu ritüeli sürdürürken medyumunuzdan destek almayı kesinlikle kesmemelisiniz.

Tuzla Kısmet Açma

Kısmet açma yöntemleri her medyum tarafından farklı konseptlerde kullanılabilir. Ancak bu yöntemler arasında en çok tercih edilen yöntem ise; tuzla kısmet açmadır. Tuz tüm şansı ve kısmeti açmaya yarayan enerjileri içerisinde kapsar. Tuzla birlikte tüm şanssızlığınız ve kısmetsizliğiniz ortadan kalkacaktır. Özellikle en çok tercih edilen yöntemler arasında yer alan tuzla kısmet açma yöntemi, verdiği olumlu sonuçlar ile de ilk tercihler arasında yer alıyor.

Nasip Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüleri geniş bir alanı kapsar. Özellikle de nasip, şans, ev almak için, işe girmek için ya da çocuk sahibi olmak için kısmet açma büyülerine başvurulur. Ancak her biri içerisinde farklı yöntemler kullanılarak sınıflandırılır. Nasip kısmet açma büyüsünü yaptırabileceğiniz birçok medyum mevcuttur.

İşlerinde çok iyi olan bu kişiler, sizlerin ve nasibinizin şansını arttırmak için işlemler uygular. Nasip açmak için öncelikle bunu canı gönülden istiyor olmanız gereklidir. Nasibinizi açtırmanız ile tüm hayatınızda farklı gelişmeler olduğunu göreceksiniz. Özellikle önünüze çıkan kısmetlerin artışına inanamayacaksınız. Dolayısı ile nasip için kısmet açtırma büyüsünü tercih edebilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılırsa Etkili Olur?
Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılırsa Etkili Olur?

Şans İçin Kısmet Açma Büyüsü

Şans için kısmet açma büyüsü kolayca yapılabilir. Özellikle şansınızın küstüğüne ve üzerinizde kara bulutların dolaştığını düşündüğünüzde; şans için kısmet açma büyüsüne başvurabilirsiniz. Şansınızın yaver gitmediği durumlarda şahsınız için bu büyüyü yaptırmak istediğinizde bunu kesinlikle belirtmelisiniz. Başka birisi adına da bu büyüyü yaptırmak isterseniz, o kişinin bilgilerini vermelisiniz. Şans için kısmet açma büyüsü aşağıdaki konularda etkili olur.

  • İş anlamında birden fazla teklif karşınıza çıkabilir.
  • Terfi ya da zaman alabilirsiniz.
  • Atanmak istediğiniz şehir ya da kadroya atanabilirsiniz.
  • Evlenme çağındaysanız, şansınız açıldıktan sonra erkekler etrafınızda pervane olabilir.
  • Sağlık anlamında yaşadığınız sorunlar varsa ortadan kalkabilir.
  • Her zaman işiniz gücünüz rast gider.

Yukarıda bahsedilen olumlu gelişmelere ek olarak, yaşam koşullarınızda iyileşme, sürekli şanslı insanlar gibi ayağına kısmet gelmesi durumları ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bu durum sizi olduğunuzdan çok daha güçlü ve dirençli bir hale de getirebilir.

İş İçin Kısmet Açma Büyüsü

İş hayatında istediğiniz terfii alamıyor musunuz? Bunun nedeni kısmetinizin kapalı olması olabilir. Eğer kısmetinizi açtırmayı başarırsanız; iş hayatınızdaki gelişmeleri de kontrol edebilme gücüne erişebilirsiniz. Bu sayede işiniz ile ilgili yapmak istediğiniz hayallere kavuşabilir, hak ettiğiniz terfi ve maaşı alabilirsiniz. İş için kısmet açma büyüsünü yaptırırken nerede çalıştığınızı ve nerede, hangi kadroda çalışmak istediğinizi medyumunuz ile paylaşmalısınız.

Evlilik İçin Kısmet Açma Büyüsü

Evlilik yapmak isteyen, hiç evlenmemiş ya da daha önce şanssız bir evlilik yapmış olan kişiler çok olağan bir şekilde kısmetlerini açtırtabilirler. Evlilik için kısmet açma büyüsüne başvuracak olan kişiler, seçtikleri kişi ile evlenebilmek için bu büyünün etkisine güvenebilirler. Kesinlikle yuva yapma, insanları birleştirme ve kaderleri açma gibi büyüler ak büyülerden olarak adlandırılır. Dolayısı ile bu büyüyü yaptırırken aklınızda ufacık da olsa bir kuşkuya mahal vermemelisiniz. İstediğiniz kişi ile istediğiniz evliliği yapabilmek için ihtiyacınız olan itme etkisine bu büyü sahiptir.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Bozulur

Kısmet açma büyüsü yapılmış olan herhangi birisi sizi kötü etkileyecek bir etkiyi de yaratmış olabilir. Ancak bu durum asla önlenemez bir olay değildir. İstediğiniz zaman kısmet açma büyüsünü bozdurup, etkisini kırabilirsiniz. Kısmet açma tılsımını ortadan kaldırmaya çalışırken, kendi başınıza asla hareket etmemelisiniz. Özellikle bu noktada kesinlikle bu konuların duayeni olan bir danışmandan destek alınmalıdır.

Sevmediğiniz ya da hoşlanmadığınız bir kişinin kısmetini kapatmak için de bu büyüyü bozdurabilirsiniz. Asla olmaz diye bir konu yoktur. Eğer isterseniz dilediğiniz büyüyü yaptırmakta ve dilediğiniz büyüyü bozdurmakta özgürsünüz. Dolayısı ile istediğiniz an büyünün etkisini ortadan kaldıracak güce sahipsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler

Kısmet açma büyüsünün yapılması sırasında kullanılacak olan malzemeler; tuz, sirke ve kahvedir. Tuz özellikle kısmeti açmaya yarayan çakralarda büyük bir rahatlama yaratacaktır. Sirke ise bu tarz büyülerde istenen özel malzemelerden birsidir. Sirkenin kullanılma amacı ise; kötü amaçla yapılmış olabilecek bazı tılsımları ortadan kaldırmaktır. Bu tılsımları ortadan kaldırmak için sirkeli bir karışım hazırlanır ve bu karışım ile tüm ev hatta büyü yapılan kişi temas ettirilir.

Son olarak da kısmet açma konularında her daim ortamdan eksik olmayan kahve, kısmet açmak için de kullanılır. Kısmetini açtırmak istediğiniz kişiye okuttuğunuz kahveyi içirmelisiniz. O kahvenin içilmesinin hemen ardından, kısmet açma büyüsünün etkisi gözler önüne serilecektir. Tüm bu malzemeler bir araya toplandığında kısmetinizi açtırmak için medyumunuza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir