Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Nasıl Çözülür?

Kısmet bağlama büyüsü de diğer birçok büyü çeşitlerinden birisidir. Bu büyü genellikle evlenmemiş kişilerin istedikleri kişileri kendine bağlayıp kısmetini açmak için yaptığı bir büyü çeşididir. Henüz evlenmeyen kişiler bu büyü sayesinde kısmetlerini açabilmektedir.

Karşısına anlaşabileceği veya istediği gibi birisi çıkmayanlar ya da ilişki yaşarken bir anda ilişkisi bozulanlar büyüye başvurabilir. Çünkü bu gibi durumlarda yapılabilecek çok bir şey yoktur. Dua edilebilir ya da daha hızlı bir çözüm için büyü yapılabilir. Kısmet büyüsü yaptıracaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli şey doğru medyum seçimidir.

Yardım alacağınız medyumun uzman ve başarılı olması büyünün doğru yapılmasında ve daha hızlı sonuç vermesinde çok etkilidir. Bundan dolayı kısmet bağlama büyüsü yaptıracağınız medyumun başarılı olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Kısmet Bağlama Büyüsü Yapımı

Kısmet bağlama büyüsü yapılırken kesinlikle iyi bir medyumdan yardım alınmalıdır. Çünkü kısmet bağlama büyüsü herkesin yapabileceği bir büyü değildir. Peki, kısmet bağlama büyüsü nasıl yapılır? Nasıl çözülür? Yaptıracağınız kişi kesinlikle medyum olmalıdır ama her medyum da bu işi yapamaz. Bu büyü için enerjisi yüksek ve işinde uzman bir medyumdan yardım almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Çünkü büyü doğru yapılmazsa beklenilen sonucu vermez. Ayrıca büyü yapılırken yerine getirilmesi gereken bazı şeyler de vardır. Bunlar hem medyumun hem de büyüyü yaptıran kişinin yapması gereken şeyler olabilir. Eğer büyü yapılırken bu yapılması gereken şeyler yapılmazsa ya da umursanmazsa büyü tutmaz, yarım kalır.

Hatta büyü yarım kalmış olacağı için beklediğinizden başka etkileri olabilir, hayatınıza kötü etkileri olabilir. Bundan dolayı büyü yapılırken eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılmasına çok dikkat edilmelidir. Büyünün çözülmesi için de aynı şeyler geçerlidir. Her şeyden önce kesinlikle iyi bir medyum bulunmalıdır ve ondan yardım alınmalıdır. Unutmayın ki büyü doğru bir şekilde bozulmazsa etkileri devam edebilir ve zararları olabilir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Diğer tüm büyülerin olduğu gibi kısmet bağlama büyüsünün de bazı etkileri vardır. Bunlar büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişi de görülmeye başlanır. Bahsedilen etkiler sadece aşk hayatı için değil kişinin tüm hayatını etkileyen etkilerdir. Bu etkilerden hepsi birden belli olmayabilir çünkü kısmet bağlama büyüsü sabır gerektiren bir büyüdür ve etkileri de zamanla görülmeye başlanacaktır.

Kısmet bağlama büyüsünün etkileri aşağıdaki gibidir;

 • Büyü yapılan kişi günlük hayatında farklı sorunlar yaşamaya başlar ve bu sorunlardan kurtulamaz.
 • Büyü yapılan kişi çevresindeki insanlarla sorunlar yaşamaya başlar, sürekli yanlış anlaşılır.
 • Kişi artık hayattan eskisi kadar zevk almaz, eskiden sevdiği şeyler bile sıkıcı gelmeye başlar.
 • Büyü yapılan kişi eğer evliyse evliliğinde sık sık sorunlar yaşamaya başlar. Ufak tartışmaları bile büyütüp ilişkisini ayrılık derecesine getirir. Aynı şekilde sevgilisi varsa da sürekli tartışma çıkarır ve ilişkisini sonlandıracak noktaya gelir.
 • Sosyal hayatı bozulur, insanlarla iletişimi bozulur. Çünkü kimseyle konuşmak istemez, sürekli yanlış anlaşılır.
 • Büyü yapılan kişi de özgüven eksikliği görülmeye başlanır.
 • Sadece aşk hayatında değil diğer tüm şeylerde de kısmeti kapanır. Mesela başvurduğu bir işten olumlu sonuç alamaz.
 • Büyü yapılan kişi büyü yapılmadan önce çok kişiyle takılan ve sosyal ortamları seven birisiyse bu değişir. Kişi artık büyü yapan kişiden başkalarıyla ilgilenmez, sosyal ortamdan uzaklaşır.

Bunlar kısmet bağlama büyüsünün etkilerinden bazılarıdır. Bu etkiler büyü doğru yapılmışsa eğer büyü yapıldıktan bir süre sonra yapılan kişide görülmeye başlanır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Nasıl Çözülür?
Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Nasıl Çözülür?

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet bağlama büyüsünü yapmak kadar bozmak da emek isteyen bir işlemdir. Hatta kısmet bağlama büyüsünü bozmak yapmaktan daha zordur. Bu büyü bozulurken birçok farklı ritüele başvurulur ve bozmak kolay değildir. Bu yüzden çok iyi bir medyum desteği lazımdır. Bunu kesinlikle kişi kendisi yapamaz, yapmamalıdır. Kısmet bağlama büyüsünü bozmak için tecrübeli bir medyuma ihtiyaç vardır.

Çünkü eğer büyü bozma işlemi doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılmazsa etkileri devam edecektir. Hatta büyünün bozulamaması durumunda kişinin hayatına başka etkileri de görülebilir. Bundan dolayı kısmet bağlama büyüsünü bozmak için iyi bir medyum bulmalısınız.

Kısmet Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Kısmet bağlama büyüsü birçok farklı amaçla yapılabilmektedir. Bu amaçlar aşağıdaki gibidir.

 • Aile içinde sorunlar yaratmak, tartışmalar yaşanmasını sağlamak için
 • Evinden uzak olan kişileri evine bağlamak için
 • Ailesinden kopuk kişileri ailesine bağlamak için
 • Bir kişinin iş konusunda kısmetini kapatmak için
 • Kişinin istediği işi alabilmesi için
 • Büyü yapılan kişinin olan ilişkisini bozmak, ilişkiyi bitirmek için
 • Kişinin maddi manevi kayıp yaşamasını sağlamak için
 • Kişinin bir iş yeri varsa oranın batmasını sağlamak için
 • Büyü yapılan kişi evlenmek üzereyse bunu bozmak, evlenmesini engellemek için
 • Kişinin kötü alışkanlıklar kazanması için
 • Büyü yapılan kişinin madde bağımlısı olması için

Bunlar ve bunlar gibi birçok sebepten dolayı bağlama büyüsü yapılmaktadır. Birkaç tane iyi niyetle yapılma sebebi olsa da genel olarak bir kişin kötülüğü için yapılan bir büyüdür.

Kısmet Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Kısmet bağlama büyüsünü medyumlar yapabilir. Ama büyüyü yapan kişi medyum bile olsa iletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve uzman bir medyum olması çok önemlidir. Çünkü bu büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılmazsa beklenenden başka etkileri olabilir. Bundan dolayı kısmet bağlama büyüsünü uzman kişilerin yapması çok doğru olacaktır.

Bazı kişiler büyünün kişinin kendisi tarafından da yapılabileceğini söylese de bu çok tehlikelidir. Her medyum bile doğru bir şekilde yapamazken herhangi birinin bu büyüyü yapmaya çalışması çok tehlikeli olacaktır. Çünkü büyü yanlış yapılırsa ya da yarım kalırsa başka olumsuz etkileri olabilir. Bundan dolayı kesinlikle medyum desteği alınmalıdır.

Kısmet Bağlama Büyüsünü Kimler Bozabilir?

Kısmet bağlama büyüsünü bozmak yapmaktan çok daha zordur. Büyü doğru bir şekilde bozulmazsa büyünün etkileri devam eder ve büyü bozma işlemi yarım kalmış olur. Büyü bozma işleminin yarım kalması da bazı olumsuz etkileri beraberinde getirebilir, bundan dolayı büyüyü doğru ve eksiksiz bir şekilde bozmak çok önemlidir.

Bunun için büyüyü yalnızca medyumların bozması gereklidir. Büyüyü bozan medyumun iletişimi güçlü ve enerjisi yüksek olmalıdır, yani uzman bir medyumdan yardım almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Bu büyünün etki etme süresi büyüyü yapan medyumun başarısına bağlıdır. Çünkü kısmet bağlama büyüsü ne kadar doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılmışsa o kadar hızlı sonuç veren bir büyüdür. Bundan dolayı iyi bir medyum seçimi çok önemlidir. Doğru ve eksiksiz yapılan bir kısmet bağlama büyüsü üç dört haftada sonuç vermektedir. Ama yine de acele etmemeli ve sabırlı olmalısınız.

Kısmet Bağlama Büyüsü Günah mıdır?

Kısmet bağlama büyüsü de diğer büyüler gibi günahtır. Hangi amaçla yapılmış olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmak günahtır.

 

​​​​​​

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir