Kısmet Kapalılığı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Günümüz dünyasında kadın erkek fark etmeksizin hemen hemen herkes kısmet kapalılığı sorunu ile karşı karşıya kalabiliyor. Kısmetin kapalı olması demek insanların hayatındaki her şeyin ters gitmesi demektir. Evlenmeye niyetlenen bir kişi, eğer kısmeti kapalıysa kesinlikle evlenemez. Bu tür kişiler, iş kurmaya kalkıştıkları zaman bu işte de başarısız olurlar. Kısmetin kapanması ya da kısmetin bağlanması genellikle büyüler ile mümkün oluyor. Kısmet kapalılığı büyüsüne maruz bırakılmış olan bir kişinin kısmeti, sonsuza denk kapalı olabilir. Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler ise kısmet kapalılığı büyüsü nasıl anlaşılır? Sorusuna yoğunlaşıyorlar. Kısmet kapatma büyüsüne maruz kalan kişilerin, o büyüyü en kısa sürede bozdurmaları gerekiyor.

Kısmet Bağlılığı Büyüsü Belirtileri

Kısmet bağlılığı büyüsüne maruz bırakılmış olan kişiler, hayatlarında birçok sorunlar ile kaşı karşıya kalırlar. Kısmet bağlılığı ya da kısmet kapalılığı büyüsü, çeşitli belirtiler ile kendisini gösterebiliyor. Bu belirtileri yaşayan ya da hisseden kişilerin büyüden kurtulma yollarına başvurmaları gerekiyor.

Kısmet kapalılığı büyüsü belirtileri şu şekildedir;

 • Evlenememe
 • Karşı cins ile arkadaşlık kuramama
 • İşlerin yolunda gitmemesi
 • Derslerden başarısız olma
 • Evlenmek için niyet etmek ama evlenememek.
 • Görücü usulünde dahi evlenememek.

Kısmet kapalılığı büyüsü genel olarak kendisini karşılıklı ilişkilerde gösteriyor. Kısmet kapalılığı büyüsüne maruz bırakılan kişiler, hiçbir şekilde evlilik işlemini gerçekleştiremezler. Uzun süreli hiçbir ilişki yapamazlar ve tüm ilişkiler kısa sürede biter.

Kısmet Kapalılığı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?
Kısmet Kapalılığı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kısmet Kapalılığı Nasıl Açılır?

Kısmet kapalılığını açmak, bu derde maruz kalmış olan insanlar için son derece önemlidir. Kısmet kapalılığını açan kişiler, en kısa sürede dilediklerine erişirler.

Kısmet kapalılığı büyüsü yapılmış olan kişilerin, bu alanda uzman olan bir hocaya danışmaları gerekiyor. Hoca, bu alandaki ilmini kullanarak, büyüyü iptal edecektir. Büyü yapılan kişinin ise kısmet açma dualarını okuması ve Kurana bağlanması gerekiyor.

Kısmet Açmak İçin Ne Okunur?

Kısmetini açmak isteyen kişilerin okumaları gereken dualar mevcuttur. Bu duaları okuyan kişileri, en kısa sürede kısmet kapalılığından kurtulacaktır.

Kısmet açmak için okunması gereken dua şu şekildedir;

 • “Rabbi inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru.”
 • Bu duayı cuma günü okuyan kişilerin kısmeti, en kısa sürede açılacaktır.

Duanın meali ise şu şekildedir; “Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım.” Bu duayı cuma vaktinden önce gusül abdesti alıp iki rekat tövbe namazı kılarak okumak gerekiyor. Kişi, kendisini için namazdan sonra bu duayı okumalıdır.

Evlenmek İçin Sure

Kısmet kapalılığı yaşayan kişiler evlilik yapamazlar ve yaptıkları evlilikleri de fazla uzun sürmez. Kısmetinin açılmasını ve hayırlı bir kişiyle evlilik yapılmasını isteyen kişinin cuma günü ‘Cuma’ suresini okuması gerekiyor.

Cuma günü abdest alıp, iki rekat tövbe namazı kılıp, arkasından 18 defa ‘Cuma’ suresi okunmalıdır. Bu sure sayesinde hayırlı bir evlilik mümkün olacaktır.

Kısmet Kapalılığı İçin Esma

Esma, kısmet kapalılığında da son derece aktif bir role sahiptir ve kısmetini açmak isteyen kişiler tarafından sürekli olarak okunmalıdır. Her derde deva olan Esma zikirleri, kısmet kapalılığında da ilaç gibi faydalı oluyor ve her kısmet kapalılığı yaşayan kişinin kısmetini en iyi şekilde açıyor.

Kısmetini açmak isteyen kişilerin zikretmesi gereken Esma isimleri şu şekildedir;

 • 7 kere ‘El Azim’
 • 7 kere ‘Er Rahman’
 • 10 kere ‘El Vedud’
 • 10 kere ‘El Hekim’
 • 10 kere ‘El Batın’

Kısmet kapalılığı yaşayan kişilerin düzenli olarak bu esmaları getirmesi gerekiyor. Özellikle namazdan sonra ve gece yatmadan önce bu esmaların her birinin okunması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir